מדינה שכזאת - והפעם, צופרים ופחי זבל שמתעופפים באוויר. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדינה שכזאת - והפעם, צופרים ופחי זבל שמתעופפים באוויר.

R0ck

Recommended Posts

19:37, דגנרט אחד מתחיל לצפור שנה ולחרפן את כולם, כולל אותי.

בא איזה אחד, לקח פח זבל וזרק אותו אל עבר המכונית של הדגנרט. ניפץ לו את השימשה הקדמית, התחילה קטטה, אמבולנסים, משטרה בטח גם בדרך.

מה יהיה הסוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי עד למשהו דומה היום בצהריים.. שתי מוניות, כביש צר.. ויכוח מטופש.. הנהג של אחת מהן מנסה לנגח את השניה (ממש כמו בסרט) ואז חוסם לו את הכביש, השני היה צריך לעלות על שטח ההפרדה כדי לעקוף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

19:37, דגנרט אחד מתחיל לצפור שנה ולחרפן את כולם, כולל אותי.

בא איזה אחד, לקח פח זבל וזרק אותו אל עבר המכונית של הדגנרט. ניפץ לו את השימשה הקדמית, התחילה קטטה, אמבולנסים, משטרה בטח גם בדרך.

מה יהיה הסוף?

אני גם הייתי זורק על הבנאדם משהו, אבל רק אחרי שביקשתי ממנו יפה להפסיק לצפצף (ואני רציני, יפה מאוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום יצא לי במקרה לדבר עם פרמדיק ראשי באמבולנס הוא סיפר לי על מקרה שקרה לו

לפני כמה זמן.

הוא קיבל קריאה לגסי כהן בחולון (שכונת עבריינים) למשפחה שידועה בעשיית הצרות שלה למשטרה...

קיצור האבא שם קיבל התקף לב והם הוזמנו לקריאה, שהם נכנסו הם ראו שהוא כבר מת ... אז רק בשביל להראות

למשפחה שלו שעמדה שם כל הדודים אחים בנים עומדים להם על הראש והכל, שהם מנסים להציל אותו אז הם ניסו 15 דקות

להחיות אותו, אחר כך שהם ראו שזה לא עוזר הם רצו להגיד למשפחה שזהו הוא מת אבל לך תגיד את זה

לאנשים שה"אהוב" שלהם על הרצפה שוכב והם מחכים לך עם כסאות ואפילו אקדחים כן כן לפוצץ אותך אם תפסיק

לנסות להחיות אותו. קיצר הם היו שלושה האדם השלישי הלך לחייג למשטרה ואמר להם שברגע זה הם שולחים לשם קצין ראשי

ו 2 ניידות יס"מ אם הם לא שולחים לא יהיה אמבולנס למקומות אחרים ולא מעניין אותו.

קיצר המשטרה באמת שלחה 3 ניידות עם קצין והפרמדיקים סך הכל הנשימו אותו 50 דקות שהוא היה מת כבר ממהתחלה .

והמשיכו רק בגלל איומים מצד המשפחה והיתה סכנה אמיתית לחיים שלהם.

עוד דוגמא לגועל נפש ולבורות שיש לאנשים באצרנו (אומנם מקרה קצת קיצוני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא הנשימו אותו מפה לפה ...

הנשמה מפה לפה זה ביין הדברים הכי בסיסים שיש ופרמדקים עם אמבולנס לא עושים את זה .

שמים צינורית בפה ויש מפוח שמנשים.

גם יש להם כפפות.. המצב היחיד שיהיה מגע "מגעיל" בינהם לחולה הוא שאם החולה

יקיא הוא יקיא קצת על הבגד שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, שכחתי, יש חוק איסור רפואי על הנשמה מפה לפה .. מחלות עיניינים ושטויות אחרות ..

ברגע שקראתי את זה נזכרתי בסרט איטלקי שראיתי פעם עם סיטואציה דומה ופשוט נכבה לי ההגיון בראש :smiley7::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...