עזרה בבחירת כרטיס מסך... - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת כרטיס מסך...

Nachum987

Recommended Posts

שוב - תלוי כמה אתה הולך לשחק על הטלויזיה וכמה אתה מוכן להשקיע.

אם אתה חושב שזה לא יקרה יותר מדי \ חבל על הכסף שאולי יזרק לפח - לך על GTS450

אם לא אכפת לך להוסיף עוד כמה שקלים ואתה הולך לשחק ולהנות מגרפיקה גבוהה, או לחלופין לקנות מסך מחשב חדש בקרוב

אז ה-6850 יהיה עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע לא באתי לפתוח איתך ויכוח פה מה משתלם ומה לא אני עזרתי לפותח הדיון בדרך שראיתי לנכון, זה מה שאני הייתי קונה וזה מה שהמלצתי.

זה לא שהייתי מקובע ואמרתי לו תקח רק 460 נתתי לו אופציה שעונה על הדרישות התקציביות שלו ואופציה שנותנת לו הרבה יותר ביצועים בתוספת יחסית קטנה.

יד שניה תמיד אפשר למצוא כרטיסים חזקים וזולים יחסית למחיר השוק אני אישית לא אוהב לקנות יד שניה יש חנויות שעושות בעיות עם מימוש אחריות וגם לך תדע איזה התעללות עבר הכרטיס ...

אה דרך אגב 6950*2 פתוח ל6970 זה לא אוברקיל ?!

אם היית מכיר אותי היית יודע שהכרטיסי מסך אצלי תמיד אוברקיל, אין לי משחקים ורוב חייהם הם משתעממים במסנג'ר...

וכן, אני מחובר ל 3 מסכים, אבל גם בשביל זה הייתי יכול להסתפק בכרטיס אחד חלש יותר...

יש הבדל בן רוצה לצריך... אני רוצה ומוכן לשלם, צריך...? לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה כמו שאני לא מכיר אותך אני לא מכיר גם את פותח הדיון אולי גם הוא רוצה משהו חזק ואין לו מושג מה לקחת ?!

בגלל זה נתתי 2 הצעות אחת שהיא מוגזמת לפי הדברים שלך ואחת שעומדת במינימום דרישות ...

ואתה יודע טוב מאוד ש6850/460 זאת לא הגזמה ועוד בזמן שהמחירים דיי בריצפה ולגיימר גם אם הוא בינוני ולא כבד זאת הבחירה הנכונה, שתשרוד זמן רב יותר.

6850 ב680 שקל לא יודע מה איתך זה פשע לא לקנות את זה.

בקיצור עייפתי מהויכוח המטומטם הזה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...