מתעניין במכשיר חדש : Samsung SGS vs Nexus 1 vs Nokia N8 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתעניין במכשיר חדש : Samsung SGS vs Nexus 1 vs Nokia N8

Guarding angel

Recommended Posts

בארץ אתה מתכוון... I897 הוא נדיר יחסית ולא נפוץ כמו הI9000 הסיבה היחידה שיש לי אותו הוא בגלל שכשהקרובים שלי הגיעו מחול באזור שלהם היא רק ATT זמין

בחול תשמע טענות לגבי הGPS של כל מכשירי הSGS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כה לא ראיתי משתמשי i897 מתלוננים על ה- אלא רק משתמשי ה-9000.

I9000 של פלאפון, היתה בעיה נקודתית להסתכנרן בפעם השניה בכל פעם שהחלפתי רום.

אבל אחרי זה מסתנכרן בשניות.

אל תיתן דווקא ל- להזיז אותך ממנו.

ואם כבר , למה לא ה-S?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצינות, שחרר כבר

לא יודע מה עבר עליך עם ה SGS אבל אתה לא חייב לגרום לאחרים להתרחק ממנו, מכשיר מדהים

בקשר לנושא ה שלי עובד מצוין

אני רק הערתי לגבי זה שיעקב כתב שיהיו גרסאות עתידיות מXDA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למצלמה, הN8 נחשב לבעל המצלמה הכי טובה היום בשוק אז אם זה באמת חשוב לך זה נקודה חשובה

קבל תיקון.

סמרטפון עם המצלמה הטובה בשוק, אך לא המכשיר עם המצלמה הטובה ביותר בשוק.

בקשר לחיבור ה-, הוא לא כזה פרקטי.

בלתי ניתן להריץ עליו ב-HD מכיון שגודל הקבצים המקסימלים שניתן להתקין עליו זה 2 ג'יגה ומטה.

---

חבר נתן לי להתעסק עם המכשיר, הוא נחמד אך די נתקע לפעמים.

בין החבורה גם אני הייתי ממליץ על הגלקסי.

Guardian Angel ממה שאני מכיר אותך אתה מחליף פלאפונים סדרתי, בסופו של דבר יהיה לך את שלושתם 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירדתי מיכולות צילום

נשארתי עם נקסוס 1 ו- S.

מה לקחת...

חשוב לי :

איכות שמע טובה בזמן שיחה

רמקול חזק

סוללה חזקה

עמידות

חומרה חזקה (משעמם בעבודה צריך להעביר את הזמן)

מסך טוב

אפשרות להחלפת רומים בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים של 1 וקפטיבייט (גלקסי לכל דבר)

איכות שמע טובה = שניהם לפחות בשבילי

רמקול חזק = שניהם לא בדיוק השיא של הרמקולים ששמעתי בחיי

סוללה = שניהם סמארטפונים שתלויים בשימוש של המשתמש = הם אוכלים כמו גדולים וזה תלוי בעיקר בך, הSGS פחות הN1 יותר, כמובן שיש גם רומים שהם יותר ופחות טובים בנושא הזה... אם בא לך ממש תוכל לקנות מפלצתית (ושמנה) שתתן לך זמן לא אנושי

עמידות = שניהם עם מסך מגע, כלומר הם לא עמידים כמו הנוקיה הישן שיש לך והיה לכל אחד אחר

חומרה = SGS אוכל את הN1 בלי מלח

מסך טוב = SGS

רומים = הN1 נמצא יותר זמן בשטח אבל גם לSGS יש קהילה עצומה... כנס לXDA ותבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-I897 מאוד מצא חן בעיניי,הבעיה שלא מוכרים אותו במחירים שפויים.

ב-WAVE יש לי את כול זה חוץ מהתוכנה שהיא כבר משעממת אותי וזה מה שמוריד לי מהמכשיר.

גם לא יהיה פורט לאנדרואיד בזמן הקרוב כך שחוץ מהעדכונים הרגילים שלו (BADA'S) אין ממש מה להכניס שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם הכל חוץ מהעמידות. הסמסונג S הוא אכן פלסטיקי קצת, ביחוד המכסה האחורי שפיתח אצלי סדק קטן ליד כפתור הפתיחה אחרי שהורדתי את המכסה כמה פעמים. מצד שני, המכשיר כבר נפל לי על הרצפה מגובה מכובד כבר מס' פעמים (לפחות 4), והוא עדיין מתפקד יופי, אין עליו שום סימן מהנפילה. יש לציין, שלא שמתי עליו מדבקה, וגם אין עליו כיסוי, וחוץ מטביעות אצבע בלי סוף והסדק הזה, המכשיר נראה חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני באמת מוכר את הN1 בקרוב

בכל מקרה, את הI897 שלי הבאתי ישירות מארה"ב דרך קרוב משפחה, מחיר שחיתות (למרות עמלה שהייתי חייב לשלם לווסטרן.. סיפור ארוך)

אצלי בכל מקרה הSGS יושב בתוך שכמה נחמדה מאוד של הגנה מבית Otterbox, הבאתי את הImpact שלהם, מוסיף לגודל אבל אני אוהב לחיות עם ראש שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם הכל חוץ מהעמידות. הסמסונג S הוא אכן פלסטיקי קצת, ביחוד המכסה האחורי שפיתח אצלי סדק קטן ליד כפתור הפתיחה אחרי שהורדתי את המכסה כמה פעמים. מצד שני, המכשיר כבר נפל לי על הרצפה מגובה מכובד כבר מס' פעמים (לפחות 4), והוא עדיין מתפקד יופי, אין עליו שום סימן מהנפילה. יש לציין, שלא שמתי עליו מדבקה, וגם אין עליו כיסוי, וחוץ מטביעות אצבע בלי סוף והסדק הזה, המכשיר נראה חדש.

אני מניח שבאיביי תמצא מגוון רחב של מכסים אחוריים ל-SGS.

וזה גם כן אחד היתרונות של המכשיר הזה, התפוצה הגדולה שלו שמאפשרת ליצרנים לייצר עבורו ACCESSORIES.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...