עזרה בהתלבטות בין galaxy s לבין htc desire z - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהתלבטות בין galaxy s לבין htc desire z

Gnome

Recommended Posts

חייב חייב מקלדת פיזית אני לא, אבל זה בהחלט משהו מבורך. כיום למשל, אני משתמש ב- e71 ואני מאוד מרוצה מהשימוש במקלדת. השאלה היא האם ה-desire z שווה את תוספת האלף שקל בשביל מקלדת או האם המקלדת בכלל שווה ויתור על כמה יתרונות (אולי טיפה פחות מהיר, פחות טובה, אין קדמית וכו'...). וכאן אני פונה לבעלי הגלאקסי המנוסים (במיוחד בשימוש שוטף) בשאלה לגבי מהירות ההקלדה או לגבי כל נסיון שיש לכם עם אחד המכשירים (או שניהם). ואם היה לכם גם נסיון נוסף עם e71 או דומיו אז גם ההשוואה הזו תתקבל בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה המצב אצלך, אבל גם לי היה את ה-E71 ועברתי ישירות ממנו למיילסטון (בעל מקלדת פיזית כידוע) ובשלושה-ארבעה חודשים שהוא ברשותי אולי השתמשתי במקלדת הפיזית פעם אחת וגם זה רק כדי לבדוק אם היא נוחה (והיא לא). במסך גדול כזה המקלדת הוירטו' נוחה יחסית, ומאוד נוחה כשהמכשיר במצב מאוזן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר מאוד מעניין ויגרום לי כנראה ללכת סופית על ה- s. אחרי כל השיקולים זה נראה שהמקלדת של ה-z היא היתרון המשמעותי היחיד, ואם אתה אומר בתור אחד שהיה לו e71 שאתה מסתדר טוב עם מקלדת וירטואלית אז בכלל....

לי היה פעם את ה- 5800 והוא דיי זוועתי אני חייב לציין, במיוחד בכל הקשור לרגישות מסך, ולכן אני דואג לבדוק היטב איך זה עם המכשירים החדשים יותר אצל אנשים שיש להם אותם כבר תקופה ארוכה של עבודה שוטפת.

תודה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוקיה 5800 יש מסך resistive שכידוע עובד על מגע פיזי(ציפורניים,עטים וכו'...)

ובגלקסי S זה capacitive שזה כבר עולם אחר בהשוואה ל5800

ובכלל בגלסקי S המסך הוא בין הטובים בשוק ומגיב טוב ומהר.

חכן בקטע הזה אתה לא יכול ליפול, הסר דאגה מליבך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...