סאונד מכרטיס GeForce 9500GT עם כבל HDMI לטלויזיה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאונד מכרטיס GeForce 9500GT עם כבל HDMI לטלויזיה

TheHungryOne

Recommended Posts

חבר קנה לבן שלו טלויזיה LCD לחדר שתשמש גם כמסך למחשב. LG "24.

חיברתי כבל HDMI מכרטיס המסך 9500GT לטלויזיה. רואים מעולה אבל אין סאונד.

הורדתי את הדרייברים האחרונים והתקנתי וניסיתי לחפש בהגדרות של ובהגדרות של הקול אבל לא מצאתי שום דבר.

מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, בתחילה חשבתי שהכרטיס לא תומך (דור מוקדם מדי), קצת חיטוט וראיתי שיש כמה שאלות שצריכות מענה:

1. על הכרטיס יש חיבור HDMI? אם זה דרך מתאם של DVI ל- זה עשוי לא לעבוד (ישנן גירסאות סותרות בעניין)

2. כאמור מעלי, חיברת SPDIF ללוח אם? אם אין לך מושג על מה מדובר תמצא את החוברת של כרטיס המסך או תחפש אותה באינטרנט, זה צריך להסביר לך

מעבר לכך ישנם עוד כמה דברים:

- אתה צריך להיכנס לתפריט בקרת קול ולהעביר את פיענוח הצליל לכרטיס מסך/חיבור SPDIF/HDMI ייתכן שהאופציה חבויה ותצטרך להגיד למחשב להראות אותה ע"י קליק ימני

- כיוון שיצרניות המסכים יודעות שייתכן שלא יהיה לך דרך להעביר קול דרך חיבור , לכל טלוויזיה יש מקום ייעודי לחיבור או חיבור VGA ומקום נפרד לצליל שאליו אפשר לחבר כבל מיציאת הקול במחשב אל הכניסה במסך, אם כל האופציות האחרות ייפלו אז זה יכול להיות פיתרון שעובד נהדר (מניסיון).

- כמו כן קח בחשבון שישנן טלוויזיות שעושות כל מיני מניפולציות מיותרות על התמונה דרך חיבור מחשב ל- מה שלמעשה גורם שדרך ה-VGA זה ייראה יותר טוב, קח גם את זה בחשבון

נראה לי מספיק לפעם אחת ,

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקצת פשפושים וחיפושים בפורומים באניטרנט מצאתי באמת כמה איזכורים לכבל הזה שמחבר בין לוח האם לכרטיס המסך. אני לא יודע מה זה אבל בכל אופן, כשפתחתי את המחשב שום דבר לא היה מחובר בין לוח האם לכרטיס המסך, אז אני מניח שאין לו את הכבל הזה.

נראה לי שעדיף כבר יהיה לחבר עם RCA רגיל את כרטיס הקול לטלויזיה במקום להתחיל לחפש לקנות את הכבל הזה ולאיפה הוא מתחבר בלוח האם, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי כן, אין שום הבדל בתצוגה וכפי שאמרתי, הרבה פעמים זה ההפך, אתה שומע על הרבה אנשים מתלוננים שלא רואים על כל המסך ועוד מיני בעיות ואחד הפתרונות הפופולריים זה לעבור לחיבור VGA, שני כבלים זה פחות אלגנטי מכבל אחד אבל זה עושה את העבודה ללא שום הבדל.

שיהנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, חיברתי את הכבל. לא עובד.

ניסיתי שני דברים:

1. כבל שמצד אחד יש פין (רגיל של אזניות ורמקולים) ומצד שני שתי בננות. את הפין חיברתי ליציאת האודיו של המחשב ואת הבננות לכל הכניסות של האודיו שבטלויזיה.

2. כבל עם פין בשני הצדדים. חיברתי אותו לכניסת ה VGA בטלויזיה שאליה הוא אמור להיכנס (היא היחידה שאפשר להכניס אותו אליה).

כשאני מעביר בטלויזיה את הקלט לכניסה שאליה חיברתי את הכבל שומעים סאונד אבל אין תמונה. כשאני מחזיר בחזרה לחיבור ה יש תמונה אבל אין .

המדריך למשתמש מראה שאפשר לעבודה בתצורה כזו:

lg26le5300dvisound.png

אולי זה בגלל שהכבל מחובר למחשב בחיבור במקום DVI כמו שבציור? למרות שזה לא אמור להשפיע כי בטלויזיה הוא יכול להתחבר רק עם ואם הוא מעביר תמונה בלבד את מה זה משנה לו איך נראה החיבור בצד השני?!

התקשרתי לשירות לקוחות של ח.י אלקטרוניקה (היבואנית של LG) והם לא ידעו לעזור לי שם. הם אמרו לי לחבר את הטלויזיה בחיבור VGA שזה הפיתרון הכי דפוק שיש כי אז אני אאבד את כל האיכות של המסך.

אני מעדיף שלא ללכת להביא כבל SPDIF אלא בתור ברירת מחדל אחרונה בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי שני דברים:

1. כבל שמצד אחד יש פין (רגיל של אזניות ורמקולים) ומצד שני שתי בננות. את הפין חיברתי ליציאת האודיו של המחשב ואת הבננות לכל הכניסות של האודיו שבטלויזיה.

2. כבל עם פין בשני הצדדים. חיברתי אותו לכניסת ה VGA בטלויזיה שאליה הוא אמור להיכנס (היא היחידה שאפשר להכניס אותו אליה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אם אין תפריט בטלויזיה שנותן לך לבחור מאיפה לקבל את הסאונד ב-HDMI1

אין. כבר בדקתי. אני כבר אחרי כל זה. אני בשלב שעברתי את כל הדברים שהגיוני לעשות ולכן אני מתייעץ עם הפורום. אולי יש פה איזה מומחה בדברים האלה.

אני גם אחרי שהתקשרתי למרכז התמיכה של ואני מחכה מהם לתשובה כבר כמה ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהטלויזיה מצפה לקבל קול מה-HDMI בגלל באג בדרייבר של NVIDIA.

יש משהו נגד זה. אני אחפש.

עריכה:

מצאתי את המדריך הבא:

http://currysauce.org/2010/03/20/how-to-disable-sound-output-over-hdmi-for-nvidia-graphics-cards/

אתה מוזמן לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם זה לא עבד.

חיברתי את זה בסוף בחיבור VGA + PL. יש ויש תמונה, אבל החיבור הוא אנלוגי ולא דיגיטלי , מה שמוריד מהאיכות של התמונה (למרות שרואים טוב).

יש למישהו רעיון מה בכל זאת אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...