רצו לקנות דירה ונדרשו להשבעת אמונים למדינת ישראל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצו לקנות דירה ונדרשו להשבעת אמונים למדינת ישראל

Dark_Phantom

Recommended Posts

אורח The_Exorcist

בכתבה לא מובאת שום הצהרת אמונים.

הם צריכים לחתום שהם לא גורם עוניין או אזרחים של מדינה עויינת. מה בדיוק הבעיה כאן?

אם עושים את זה לערבים בנהריה אז אסור לעשות את זה לעולים חדשים בירושלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

על ריגול שמעת? לא כל מי שנראה תמים באמת תמים.

ושוב אני שואל,

למה מותר לעשות את זה לערבים בנהריה ואסור לעשות את זה לעולים בירושלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שהם עלו ארצה כדי לרגל...ולא בגלל שהם מאותה עדה כמו שלי אלא בגלל

שזה לא נראה הגיוני. אבל אם המדינה כל כך דואגת לשמירת אמונים שיהיה לה לבריאות. אבל

למה שהיא לא תעשה את זה כבר לכל מי שרוצה לרכוש דירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה השטויות האלה ??

תצהיר זה לא נוסח במיוחד לכבודם של בני הזוג פוז'יבילקו; כל הרוכש דירה בפרויקט נדרש לחתום עליו. אלא שבני הזוג, אולי בגלל אופי המשטר שבו גדלו בברית המועצות, התקוממו. הם פנו אל עו"ד יונתן לבני, שמנהל בשמם התכתבות עניפה בעניין. בין השאר כתב לבני בשמם: "הדרישה לחתום על סעיף זה מקוממת ואין הדעת סובלת כי במדינה מתוקנת יחתום מאן דהוא על תצהיר כי 'איננו גורם עוין למדינה'; דרישתכם בסעיף זה מהווה לדעתי פגיעה חמורה בזכותו של אדם לרכוש דירה במדינת . לא ייתכן כי אזרח המתגורר במדינת , מי שעלה לארץ מכוח חוק השבות, יידרש להוכיח כי אינו גורם עוין למדינה"

"אולי בגלל אופי המשטר שבו גדלו בברית המועצות, התקוממו" ?!

שיתקוממו כמה שהם רוצים, למי אכפת? אבל מה הם הולכים לבכות לעו"ד שטוען טענה שמאוד לא ברורה לי: "דרישתכם בסעיף זה מהווה לדעתי פגיעה חמורה בזכותו של אדם לרכוש דירה במדינת ישראל".

ואני שואל - מהה ?? פגיעה חמורה בזכותו של אדם לרכוש דירה במדינת ?!

מה הבעיה שלהם לחתום על מסמך פורמלי שמאשר שהם לא באים למדינה ממטרה עויינת כלשהיא ?!

זה בדיוק כמו שבכל חוזה משפטי קיים הסעיף "הצדדים ינהגו בתום לב" וכו'. אז הם אמורים להתקומם בגלל שרוצים לוודא שהם לא ינהגו בחוסר תום לב ? מה זה הטמטום הזה ?!

תרשו לי לצטט את אחת התגובות מהכתבה:

על מענקים ותעודת זהות הם חותמים,כנראה שהם עוינים..

אם הם לא רוצים לחתום כנראה שהם עוינים את המדינה,אחרת מדוע הם לא חותמים על פרט פורמלי כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...