סטיב לא חוגר חגורת בטיחות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סטיב לא חוגר חגורת בטיחות

maverick

Recommended Posts

מבלי להיכנס לאיכויות של "המופע של סטיב" כן או לא, היה בכל זאת דבר אובייקטיבי צורם אחד שהופיע בתוכנית. תקראו לי קטנוני - ותצדקו - אבל בכל פעם בפרק הראשון, כאשר ישראל "סטיב" פרנקל נסע במונית, הוא לא חגר חגורת בטיחות.
(ynet)
"ידוע שתוכניות טלוויזיה הן בעלות כוח שכנוע גדול לאין ערוך מכל תשדיר פרסומת ולא יתכן כי בשם המצליחנות והיצירתיות נסכן חיי אדם", אמר רובין (מנהל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים) והוסיף כי הרשות משקיעה מאמצים רבים להפנים נורמה של חגירת חגורות בטיחות, וכי חלק ניכר מתשדירי הבטיחות בנושא הוקרנו עשרות פעמים בערוץ 2 בכלל, ובימי השידור של חברת רשת בפרט.

גם אני אישית נגד תאונות הדרכים אך זו כבר קטנוניות. זה כמו לתבוע את יגאל שילון על זה שהוא דמות ציבורית ומעשן סיגר ובכך הוא מעודד עישון.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2816139,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא חגר חגורה קודם ימשיך לא לחגור, מי שכן חגר ימשיך לחגור..אז מה הפואנטה?

אתם לא רציניים אם עכשיו פתאום לא ישימו חגורות בגלל איזה תוכנית מטומטמת והכוכב

העוד יותר מטומטם שלה. נו, באמת......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטיב הפך לסמל, כוכב.. ויש אפילו אנשים שחושבים שהוא מה-זה-מג-ניב ומחקים את ההתנהגות שלו. ראיתם איך הוא מתנהג באוטו? הוא משחרר את כל הלחץ שלו ומדבר עם הנהג ושר ושמח, יש אנשים שמעריצים את הדבר הזה (בי זה מעורר יותר התעניינות וקצת גועל, אבל יש חבר'ה שזה עושה להם את זה).. אנשים רואים את סטיב משחק ת'פוזה המטומטמת שלו ואחר כך מחקים את זה, כן, גם את זה שהוא לא לובש חגורת בטיחות. תחשבו, אם - כשסטיב עולה לאוטו הנהג אומר לו: "בואנה, סטיב.. לפחות רק במונית שלי תשים חגורה". או סתם כשהוא עולה מבקש ממנו לשים חגורה.. אני חושב שזה היה עושה השפעה טובה על אנשים.

ותחשבו על זה...

Path Finder: אני לא חושב שאתה צודק.. אני מאוד הושפעתי מהפרסומים והכתבות בנושא הזה, ואני משתדל כמה שיותר לשים חגורה כל הזמן. קודם לא דפקתי חשבון. תאמין לי שזה משפיע מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאנשים מושפעים מתוכנית אידיוטית, אבל אי מה לעשות זה הטבע......

אני אישית תמיד שמתי חגורות בטיחות, לפני קמפיין על זהירות או אחרי, מאחורה מקדימה , זה ממש לא משנה לי.

אצלי הבטיחות במקום ראשון ואני ל מקל דעת. אנשים שנותנים דוגמא הפוכה או אנשים שמושפעים מהדוגמא ההפוכה

הזאת חבל לי עליהם. זה הכל אצל הבן אדם- האם הוא מושפע מאחרים וא שחי על דעות משלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינה מפגרת וטלביזיה ברמה של כיתה ז ....

כל מה שמנסים להסביר על הבטיחות לא עוזר .. המ אין מספיק הרוגים .... למה צריך להראות את זה ככה בחופשיות

לי יש ויכוח כל הזמן עם הילדה שלי בעניין הזה ועכשיו יותר קשה יהיה לי להסביר לה למה ....

סטיב היקר שהוא גם PENDEJO DEL ORRRTO לא שם חגורה

אגב גם בסידרה עבודת ביית נראתה המנחה החביבה שהיא מוסעת אחר כבוד בארגז פתוח של טנדר אותו נהגה הנגרית שלה

וגם נפנפה לשלום לכל מיני עוברי אורח בעיר אזור ........

חוצפה ..... הייתי נותן קנס לבמאי .. לנהגת וליושבת מאחור גם כן ... אגב התוכנית הזאת די חביבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...