יש אפשרות לקבל מספקיות האינטרנט חשבון ניסיון ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש אפשרות לקבל מספקיות האינטרנט חשבון ניסיון ?

psxr

Recommended Posts

הכוונה היא לחשבון ליום אחד או אפילו לכמה שעות לראות שהטרקרים שאני משתמש בהם לא חוסמים את טווח כתובות הIP של הספק ושאפשר להוריד במהירות סבירה.

בקרוב מסתיימת לי ההתחייבות ל012 ובהתחשב במצב הטורנטים בחברה (אי אפשר להוריד בכלל במהלך היום, לא שיורד לאט פשוט לא יורד בכלל !!!) אני לא רואה מצב שאני ממשיך איתם.

ניסיתי לבדוק איפה החברים שלי מחוברים אבל הם מאותגרים טכנולוגית והתשובה שקיבלתי היא "אני בהוט" בלי להבין מה ההבדל בין ספק לתשתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אפשר לקבל משתמש זמני ל24 שעות. אני רק לא בטוח אם מחלקים את זה ככה למי שלא לקוח של החברהף כלומר ללא בקרה כלשהי דרך CRM.

מה גורם לך לחשוב שאין עיצוב תעבורה גם בפסקים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיש עיצוב תעבורה בכל הספקים אבל אולי בחלק מהם המצב יותר טוב מ012, היום אני יכול להוריד רק בשעות הלילה וזה לא נראה לי סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הספקיות יש רוחב פס לחול מוגבל . משהו כמו 1 ל200 יחסית לרוחב פס שהם מוכרים למשתמשים וכולן מתמודדות איך שהוא עם העומס. בגלל זה חסימת או הגבלת הורדות בשעות עמוסות היא הגיונית כדי לא להפריע למשתמשים האחרים. המשתמשים הרי לא מבינים מספיק כדי להגביל את עצמם לפיעילויות פחות זללניות בשעות העומס אז הספקיות חייבת לטפל בזה איכשהו.

אם אתה לא מרוצה מהמצב אתה יכול לנסות ספקיות אחרות. יש איזה 2 או 3 ללא התחיבות ואז כשאתה לא מרוצה אתה בורח אבל השאלה היא לאן.... יש חבילות מתועדפות שלרוב יקרות יותר ונותנות רוחב פס גבוה יותר אבל למשל לא ממש נועד להורדות ושם יש מגבלות גם ככה כי בלי מגבלות משחקים לא יעבדו.

אני עשיתי חישוב שאם אתה למשל רוצה להוריד תוכן 720p כדי לצפות בו 16 שעות ביום יספיק לך חיבור של 1.7~ mbps עם אתה מוריד בקצב הזה באופן קבוע. ואם רק ב8 שעות שאתה ישן אתה רוצה להוריד אתה צריך משהו כמו 5mbps . אם תתכנן את ההורדות שלך מראש לא צריכות להיות לך הרבה בעיות. בשעות העומס גם אם הספק לא יגביל את התעבורה המשתמשים האחרים יגבילו אותך כי כולם ינסו להוריד במלוא המרץ . להוריד על מקסימום בשעות העומס זאת דרישה לא ריאלית. לא מזמן ניסיתי להוריד משהו בבוקר ועבד על איזה 500KB בזמן שיש ל 10mbps ואני חושב זה די סביר למרות שהמקסימום שלי הוא 1300 .

אז אם אתה רוצה ספקית חדשה לך על החדשות שאין להם התחיבות שם בטח אין הרבה מגבלות ויש פחות אנשים שיחנקו אותך בשעות העומס. עדיין בשביל משחקים אתה די חייב חבילה מתועדפת אלא אם כן הספק שירות שלך עושה traffic shaping טוב בחבילה רגילה וחסימת הורדות בשעות העומס נחשב לדבר טוב לגיימרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי חישוב שאם אתה למשל רוצה להוריד תוכן 720p כדי לצפות בו 16 שעות ביום יספיק לך חיבור של 1.7~ mbps עם אתה מוריד בקצב הזה באופן קבוע. ואם רק ב8 שעות שאתה ישן אתה רוצה להוריד אתה צריך משהו כמו 5mbps . אם תתכנן את ההורדות שלך מראש לא צריכות להיות לך הרבה בעיות. בשעות העומס גם אם הספק לא יגביל את התעבורה המשתמשים האחרים יגבילו אותך כי כולם ינסו להוריד במלוא המרץ . להוריד על מקסימום בשעות העומס זאת דרישה לא ריאלית. לא מזמן ניסיתי להוריד משהו בבוקר ועבד על איזה 500KB בזמן שיש ל 10mbps ואני חושב זה די סביר למרות שהמקסימום שלי הוא 1300 .

אתה מקבל פה בערך 40% מרוחב הפס שלך שזה הרבה יותר ממה שאני מקבל בשעות היום (אני מחובר ב4 מגה ובשעות היום אני מקבל 0 עגול) אני מוכן לחתום עכשיו על 40% בשעות היום וקצב מלא בלילות אבל זה לא המצב ב012.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...