המילון לצרכן האוזניות המתחיל (עודכן 16/12) - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המילון לצרכן האוזניות המתחיל (עודכן 16/12)

yossi126

Recommended Posts

וואי מעולם לא הייתי כל כך מבולבל לגבי קנייה של משהו...

זה בעייתי מאוד כשאי אפשר לשמוע אותן לפני הקנייה :/

נכנסתי לאתר של באג... ראיתי כמה שהייתי רוצה להתייעץ לגביהן..

1) audio-technica ATH-ANC3 - עולות 500 שקל

2) ETYMOTIC HF2 - עולות 500 שקל

3) Shure SE102 - עולות 400 שקל

4) Shure SE115-KE - עולות 500 שקל

החסרון שדיי מציק לי הוא של2 האוזניות של shure אין מיקרופון, ובעצם האוזניות מיועדות לאייפון שלי.. אך האם הן מציעות תמורה משמעותית טובה יותר ביחס למחיר? על מי מהן הכי כדאי ללכת? (הן מבחינת באסים טובים וצליל עמוק ויפה כפי שיש לי בSennheisser PX100 שברשותי כרגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

hmmm...so,just read this thread and i'm kinda confused

i can get the IE7 at about 500 NIS

the UE TF10 at about 900 NIS

and those fischer DBA 02 at about 750 NIS

since i can't hear any of those, which one is the most rewarding for it's price?

is it worth the extra 400NIS to pay on the TF10 and not buy the IE7?

THX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה להוסיף גם את AKG K324P. (אוזניות תוך-אוזן עד 100 ש"ח)

יש לי אותן כבר קרוב ל3 שנים ואני מאוד מרוצה מהן. מאוד עמידות אפילו שהן נראות עדינות.

בהשוואה לסנהייזר CX300 יש להן טיפה פחות טראבל אבל הסאונד טיפה יותר מפורט.

האוזניות עצמן די ישנות אבל עדיין נמכרות במס' חנויות בארץ.

לגבי הAKG K272, הסאונד שלהן מפורט למדי. יש לי אותן כבר שנה וחצי וכשאתה מאזין להן אתה לא שם לב לפירוט סאונד.

אבל כשאתה שומע אחרות אתה פתאום מעריך את האוזניות האלו וכמה שהן מפורטות ביחס לאחרות עד הסכום הנ"ל.

אבל העמידות שלהן די מוטלת בספק. עברה רק שנה וחצי וכבר הקשת התחילה לאבד מהגמישות של הפלסטיק. אותו דבר גם בחלק מהכבל.

וגם יוצא מהאוזניה השמאלית מין ג'יפה ירוקה כזאת. לא יודע ממה זה נובע. אני הרי שומר אותן במקום מוצל ולא מתעלל בהן.

השירות בארץ (MPTECH) על הפנים. לא מוכנים לקבל תקלות כתוצאה מ"נזק פיזי". קצת אכזבה יחסית לאוזניות בטווח מחירים הזה שמיוצרות עוד באוסטריה (נדיר שמוצר חשמלי מיוצר מחוץ לסין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מכיר את Monster Tour Dr. Dre?

קישור:

http://cgi.ebay.com/Monster-Beats-Dr-Dr-Dre-Ear-Tour-Headphones-/220706572304?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3363230810#ht_2962wt_1139

המוכר בבאג המליץ לי עליהם בחום... השאלה היא אם זה בגלל המחיר או בגלל התמורה שלהן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...זה בגלל שהם מוכרים אותן, אתה לא חושב? בחיים אל תסמוך על המלצות של מוכרים, אלא אם יש להם מוניטין מקצועי וזה לא המקרה. א"ב של צרכנות.

מבין הדגמים שהעלת מקודם הייתי לוקח את Etymotic HF2 ד"א, אבל זה לא המטרה של הדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה שאלתי... אני לא מכיר את התחום הזה...

אני סה"כ מחפש טובות שיהיו שוות באיכות שלהן למה שכבר יש לי (הPX100 של סנהייזר) =/ אני לא מחפש להפציץ באוזניות מטורפות.. אין לי כוונה להוציא כל כך הרבה כסף עכשיו על זה.. ועכשיו גם קראתי ושמעתי מרבים שהבאס והעומק של הEtymotic HF2/HF5 לא משהו בכלל ואין להן תמורה אמיתית למחיר.. אז עכשיו אני בכלל בסימני שאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אני מעוניין לקנות אוזניות מחול- עד 150$

רוב הצורך זה למוסיקה וטיפה למשחקים

מוסיקת מטאל

אוזניות סגורות

המליצו לי בעבר grado 125i שהם לא טובות במיוחד וגם הם לא סגורות

ו AT ath50 שהם בכלל לא מתאימים לזאנר שאני רוצה לשמוע(מטאל)

אם תוכלו לעזור אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

לאחר לבטים רבים החלטתי לרכוש את ה Head Direct HiFiMan RE0 (לפי הטופיק מומלצת למחירים מתחת 600 ש"ח בקטגוריית IEM).

אני רק רוצה להביע את דעתי כדי שתוכל להוסיף את זה שם.

האוזניות האלה מיועדות כעיקרון בעיקר לרוק ומטאל, יש להן טרבל מעולה, חד ויפה, לא צורם גם בווליום ובאס לא חזק מידי. לעומת זאת אם תרצו לשמוע טראנסים, היפו-הופ ושאר ירקות רוויות בבאס, אלא ממש לא האוזניות בשבילכם.

דבר שאני אישית כרגע מוצא דיי מציק בהן.. המיקרופוניות שלהן פשוט איומה. כמעט כל נגיעה ותזוזה של הכבל באיזור ה20 ס"מ מהאוזניות שומעים. הדבר שהכי הדהים אותי היה כשנסעתי באוטובוס והתקשרתי למישהו איתן, ואשכרה שמעתי את רעשי האוטובוס בזמן החיוג.. אבל זה היה אך ורק בשיחה ולא כל הזמן. כל עוד לא משחקים עם הכבל הן מעולות.

מבחינת אטימת רעשים, היא לא מטורפת, אבל בהחלט עושה עבודה טובה. אם אני יכול לסוע באוטובוס עירוני (מהסוג הרועש) ולשמוע על חצי הווליום בלי לשמוע שום רעש או קולות ברקע מעבר למוזיקה שלי, זה אומר שלדעתי הן עושות את העבודה.

קניתי אותן דרך האתר של HeadDirect בעלות של בערך 350 ש"ח, הגיעו תוך הזמן המבוקש, אך הקופסת פלסטיק שהן היו בתוכה הייתה דיי שבורה (אבל לא היה נזק לאוזניות).

מקווה שעזרתי ושתוכל להוסיף את זה לפוסט הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על האומץ ותתחדש!

דבר ראשון, ראוי שתרשום פוסט כזה כדיון בפני עצמו, ולא בFAQ שכולל פוסטים מאוד כלליים.

בנוגע לRE0, גם לי יש אותן קרוב לשנה ואני ממליץ עליהן בחום כמו שראית בטופיק.

לגבי בידוד רעשים - עוד לא היו לי IEM שביטלו לגמרי רעשי אוטובוסים עירוניים.

מיקרופוניות - איומה כמו שאמרת - אלו לא האוזניות האופטימליות לריצה והליכה.

לגבי הבס - האוזניות מגיבות יפה לEQ ול sound enhancers מסוימים, פשוט צריך לעבוד עם IEM כדי לקבל את הסאונד הרצוי. לעניינו, לRE0 לא חסר בס אם רוצים על חשבון דיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי, זה נורא תלוי בסגנון המוזיקה שאתה מחפש והסגנון שאתה אוהב. אם אתה אוהב באסים שמרעידים לך את הביצים אז אלה לא האוזניות בשבילך.. חח. אבל הסאונד מדוייק, חלק, לא צורם ונהדר (אני אישית גם לא שומע בווליום גבוה, פשוט לא יכול כי זה מכאיב לי.. ככה שעם האוזניות האלה אני מגיע למקסימום 3/4 ווליום באייפון שלי ואני שוכח שיש עולם בחוץ.. :) )

לריצה - ממש ממש לא. הליכה - סביר.. היום הלכתי איתם בערך 20 דקות מהבית לקניון וחזרה ולא הייתה בעיה רצינית. אם תופסים את הכבל עם התופסן שמקבלים יחד איתן אז הכבל פחות מתנועע = פחות רעש.

לגבי אטימה, גם עם אטמי רעש מיועדים לא תצליח לבטל לחלוטין רעש אוטובוס, וכאחד ששירת בחיל האוויר כטכנאי מטוסי F-16 (שאטמי אוזניים הן חלק בלתי נפרד ממני) אני יכול להגיד שהאוזניות האלה מספקות אטימה סבירה ולא רעה בכלל. אני מאמין גם שניתן לקבל אטימה טובה יותר אפילו כי אני חושב שהטיפים שיש לי כרגע לא מתאימים לי 100%.

ואם כבר אז כבר, איפה ניתן להשיג עוד כאלה בצורות וגדלים שונים?.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...