IPOD דור III - איזה מכשיר מאכזב - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IPOD דור III - איזה מכשיר מאכזב

maphisto

Recommended Posts

אינקודר, הבעיה אצלך, שאתה משווה רק נתונים יבשים. וזה לא עובד ככה

ברור שאם אתה מסתכל על ה DATASHEET, לא תמצא נתונים יוצאים מין הכלל לשאר הנגנים האחרים.

אבל ההבדל הוא באיך הוא עושה את זה, ולא רק מה הוא עושה

ולדעתי, וכפי שאמרתי בהודעה הקודמת, לדעתי! האייפוד עושה את כל הדברים הללו הרבה יותר טוב מהאחרים, והכי חשוב - באלגנטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה זה מזכיר לי את הדיונים של Vs. INTEL??

אנשים לא משנה מה תגידו. איפוד נמכר בהמונים ו IHP-100-120 גם.

יש אנשים שיעדיפו את האייפוד בגלל הסטייל-הניוות שהם רגילים אליו-הסטייל :) -לא חסרות סיבות שההגיון הוא לא חלק מהן (וחלק כן..)

ויש אנשים שיעדיפו את המספרים היפים של הIHP...

מבחינת עיצוב אני לא חושב שיש הרבה שמטילים ספק ביופיו של הפוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע, במקרה של VS , אז כן, המספרים זה כל מה שצריך להתחשב בו.

אבל במוזיקה, שהוא עניין סובייקטיבי לחלוטין, אי אפשר להסתכל רק על מספרים נטו, וה"סטייל" וה"פיל" חשוב בדיוק המספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

במז"ט קיבלתי אייפוד משומש מכיל למעלה מאלף שירים אבל בעייה:

שאני מחבר אותו לפיסי המחשב כותב לי להוריד את תוכנת האייטונס מה שכמובן עשיתי אבל זה לא עוזר.ההודעה שוב ושוב חוזרת על עצמה.

האם כדאי לי לפרמט את המכשיר ????

מה בכלל צריך לעשות בכדי שאוכל להוריד שירים מהמחשב לאייפוד והפוך.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב,

אבל למה להישתמש בתרד העתיק וה "לא מגמתי " הזה ? , תחפתח נושא חדש , זה לא קשור.

כדאי שתציין איזה אייפוד יש לך בדיוק.

בכל מיקרה - לפני שימוש במחשב שלך ובכלל - כדאי שתוריד מהאתר של אפל את גירסת ה"ביוס" האחרונה של המכשיר - ותעדכן את המכשיר על פירמוט מלא (לא רק עידכון אלא מחיקה של הכל - אתה כבר תראה את זה באפשרויות). את אייטיונס אתה יכול להוריד ולהתקין לפני אם יש לך איזה בעיות - זה חינם.

בכל מיקרה מתישהו כנס לאתר www.ipoding.com ותתחיל לקרוא על התוכנות השונות , המצב די השתנה בשנה האחרונה ואני קצת פחות מעודכן בעיניני העדיפות של התוכונת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה נושא ישן אבל בתור אחד שהולך להזמין IHP-140 יש לי כמה דברים להגיב:

1)אנשים קונים בגלל 2 סיבות והראשונה היא בגלל שאנשים מכירים רק את זה (כמו במקרה של אינטל) וכדיי להכי מחשירים אחרים אתה צריך להיכנס "לענינים"

מה שמעט מאוד אנשים עושים עוד דבר בפעם הראשונה ששמעתי אם השם IRIVER היתי בתוח שזו מילה בסינית! רציתי כמו מטורף כי פושט לא הכרתי משהו

אחר (בדיוק כמו שרציתי ועכשיו אני בעליו הגאה של A64 )

2) לצערי אחד הגורמים העיקריים שגרמו לי לקנות תאIHP-140 זה בגלל חיי הסוללה העלובים של הIPOD כי אם חושבים על זה אז ל IRIVER יש אורך ארוך פי 2!! וזה הרבה!!

אבל שוב תמיד יש את העיברים שימשיכו לתחון מים! (כמוני- לשעבר) ואני רציתי להגיב רק בגלל הנקודה שהבהרתם כאן שהיא לא נכונה זה לא שיתת שיווק חכמה אלא זה מי שהגיע ראשון! הגיעו ראשונים = כולם מכירים אותם

שפל הגיעו ראשונים= כולם מכירים אותם

לוחות אם למשל הגיעו כולם ביחד (רוב ה"אמינות) וכמעת אף אחד לא מכיר אפילו אחד (מסובך מדיי למשתמש הפשוט) אז יכול להיות שזו אכן הערצה עברת ו עובדה ש שפל לא עשים שום גבר כדיי לשפר את המכשי בצורה עקבית כי מי שקונה את המחשיר שלהם ממילה לא מבין מי יודע מה (לא כולם אני מדבר על אחוז שהוא נקרא רוב ורוב זה מ-51% ומעלה!!)

היתי חייב להגיב למה שהלך כאן לפני שנה(-) !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה נושא ישן אבל בתור אחד שהולך להזמין IHP-140 יש לי כמה דברים להגיב:

1)אנשים קונים בגלל 2 סיבות והראשונה היא בגלל שאנשים מכירים רק את זה (כמו במקרה של אינטל) וכדיי להכי מחשירים אחרים אתה צריך להיכנס "לענינים"

מה שמעט מאוד אנשים עושים עוד דבר בפעם הראשונה ששמעתי אם השם IRIVER היתי בתוח שזו מילה בסינית! רציתי כמו מטורף כי פושט לא הכרתי משהו

אחר (בדיוק כמו שרציתי ועכשיו אני בעליו הגאה של A64 )

2) לצערי אחד הגורמים העיקריים שגרמו לי לקנות תאIHP-140 זה בגלל חיי הסוללה העלובים של הIPOD כי אם חושבים על זה אז ל IRIVER יש אורך ארוך פי 2!! וזה הרבה!!

אבל שוב תמיד יש את העיברים שימשיכו לתחון מים! (כמוני- לשעבר) ואני רציתי להגיב רק בגלל הנקודה שהבהרתם כאן שהיא לא נכונה זה לא שיתת שיווק חכמה אלא זה מי שהגיע ראשון! הגיעו ראשונים = כולם מכירים אותם

שפל הגיעו ראשונים= כולם מכירים אותם

לוחות אם למשל הגיעו כולם ביחד (רוב ה"אמינות) וכמעת אף אחד לא מכיר אפילו אחד (מסובך מדיי למשתמש הפשוט) אז יכול להיות שזו אכן הערצה עברת ו עובדה ש שפל לא עשים שום גבר כדיי לשפר את המכשי בצורה עקבית כי מי שקונה את המחשיר שלהם ממילה לא מבין מי יודע מה (לא כולם אני מדבר על אחוז שהוא נקרא רוב ורוב זה מ-51% ומעלה!!)

היתי חייב להגיב למה שהלך כאן לפני שנה(-) !

1. די נכון.... אבל עכשיו סופסוף איריבר מתחיל לקבל שם של מותג..... תמיד בנטאקשן ואלו מוכרים אייפוד.... אפילו בחנויות חשמל רק אייפוד.... הם בכלל לא ידועים מה זה איריבר...

החנות היחידה חוץ מארקדיה שראיתי איריבר זה באג והם בכלל לא שמעו על H300

2. נכון באמת זמן החיים של האייפוד עלוב..... ועוד כשהבטריה שלו עולה כמו מכשיר חדש (גם איריבר אבל אתה לא תקנה פעם בשנה בטריה... ואם אתה קונה בארקדיה זה פחות מחצי מחיר נדמה לי)... אני גם מעדיף את העיצוב של הH100

השוואה יפה מאוד

אייפוד = אינטל

איריבר = AMD

AMD כרגע אוכלים את .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום קשר לאיזה מכשיר עדיף או יותר טוב,

מאז ומעולם בפורום הזה משווים כל דבר לחומרת מחשבים והכי גרוע - משווים כמו שמשווים חומרת מחשבים. אז משווים איזה בחורה יותר טובה , איזה איזה רסיבר - ועושים את זה בדיוק כמו חומרה - נתונים טכניים ומספרים. הדבר הזה הכי שגוי בעולם לעשות.

יש הרבה משתנים בדברים האלו , ואלו מסוג הדברים (בניגוד למעבד או כרטיס מסך) שלא יהיה שם יותר טוב או פחות טוב , מלך או לא מלך , אלא לכל אחד יתאים משהו שונה. בן אדם שיוצא לעבודה ושומע שעתיים ביום - זמני הבטרייה לא יזיזו לא - ובגלל נתון כזה הוא לא יעדיף מכשיר אחד על אחר. בן אדם אחר יעדיף עוצמה גבוה - ומגבר חזק - משיהו ניסה פה פעם להשוות אייפוד לאייריבר בנושא זה ? משיהו חשב בכלל על נתון כזה כשהוא משווה מכשירים ? (למשל אני השוותי ויכול להגיד שאחד מהמתחרים מאכזב קצת בנושא זה).

הקיצר זה נושא קצת יותר מורכב מי מה יותר טוב , והרבה יותר מורכב מהשוואה של חומרת מחשבים (ששם קונים כמעט רק ביצועים , וכשהביצועים זהים - אז ביצועי קירור - אבל זה כמעט תמיד ביצועים ונתונים טכנים). אז לא כדאי להפגין זילזול ולעשות מה שקורה בין ו ATI שכל הפריקים של החומרה משתייכים למחנה הזה או הזה וכשאחד עוקף את השני אם מחפשים תירוץ אחר ללמה החברה שהם שייכים למחנה שלה עדיפה. - כמעט בכל מה שקשור לאודיו ודברים - זה לא כך !

בי בי :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו איך אך הגירסה 3 של אייפוד אין כפתור STOP חחח יש אליו

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=218_239_1217&products_id=7102

זה אל גירסה החדשה אין שזה גירסה 4 שהיא באה רק ככה

http://www.apple.com/ipod/

ודרך אגב אני רוצה לקנות את האייפוד הזה של 15 גיגה המחיר לא רע נכון??

1700ש"ח דווקא מחיר טוב לא? חחחח

וזה גירסה3 אם 15גיגה שזה יספיק לי בהחלט פשוט ראיתי שיש גם מיני אייפוד שהוא רק 4גיגה ועולה 1680ש"ח אז חשבתי עדיף גירסה 3 יותר ישנה אבל אם 15גיגה

:silly::xyxthumbs::hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום קשר לאיזה מכשיר עדיף או יותר טוב,

מאז ומעולם בפורום הזה משווים כל דבר לחומרת מחשבים והכי גרוע - משווים כמו שמשווים חומרת מחשבים. אז משווים איזה בחורה יותר טובה , איזה איזה רסיבר - ועושים את זה בדיוק כמו חומרה - נתונים טכניים ומספרים. הדבר הזה הכי שגוי בעולם לעשות.

יש הרבה משתנים בדברים האלו , ואלו מסוג הדברים (בניגוד למעבד או כרטיס מסך) שלא יהיה שם יותר טוב או פחות טוב , מלך או לא מלך , אלא לכל אחד יתאים משהו שונה. בן אדם שיוצא לעבודה ושומע שעתיים ביום - זמני הבטרייה לא יזיזו לא - ובגלל נתון כזה הוא לא יעדיף מכשיר אחד על אחר. בן אדם אחר יעדיף עוצמה גבוה - ומגבר חזק - משיהו ניסה פה פעם להשוות אייפוד לאייריבר בנושא זה ? משיהו חשב בכלל על נתון כזה כשהוא משווה מכשירים ? (למשל אני השוותי ויכול להגיד שאחד מהמתחרים מאכזב קצת בנושא זה).

הקיצר זה נושא קצת יותר מורכב מי מה יותר טוב , והרבה יותר מורכב מהשוואה של חומרת מחשבים (ששם קונים כמעט רק ביצועים , וכשהביצועים זהים - אז ביצועי קירור - אבל זה כמעט תמיד ביצועים ונתונים טכנים). אז לא כדאי להפגין זילזול ולעשות מה שקורה בין ו ATI שכל הפריקים של החומרה משתייכים למחנה הזה או הזה וכשאחד עוקף את השני אם מחפשים תירוץ אחר ללמה החברה שהם שייכים למחנה שלה עדיפה. - כמעט בכל מה שקשור לאודיו ודברים - זה לא כך !

בי בי  :hi:

אבל אחי אתה לא תמיד צודק..........הרי כאשר לא יוצא לך לפגוש במחשירים (כמוני למשל) אין לך על מה להסתמך אלא על הנתונים היבשים כי פשוט אין לך דרך אחרת להשוות!

דבר נוסף לי יש 2 טיולים שנתיים לעבור לכן זה דיי חשוב לי אני גם מרבה לסוע לאילת לחוף (לא מטורף על מלונות) ולא טוב להטעין את המחשיר מגנרטור (הגימבויי שלי נשרף :'()

לכן זה חשוב לי מה גם שיש לי צווא להתחשב בו ואני לא יודע איך מה וכמה אופציות לשמוע ולהטעין יהיו לי לכן אני קונה עם אורך ארוך יותר (ונתפלל שגם לטיול שאחרי הצווא)

קיצר אתה יכול להבין מזה שאני מרבה לטייל, ולא יוצא לי להטעין את המחשיר הרבהוגם במהלך טיול לא נוח כול פעם להוצא את המחשיר ועןם ה IRIVER יש שלט יותר טוב (עם מסך) וכמה שיצא לי לראותאת השלט של האיפוד הוא דיי מעפן (אין בסיס לדברי אלא לפי התרשמות מתמונות)

לכן 2 גורמים קריטים אלא ניצחו את ה כמובן שהגודל גם קובע, אבל עד 2ס"מ הפרש נחשבים "נחוטים"

אלא השיקולים שלפיהם פעלתי! מה גם שאני מזמין דרך ארה"ב ושמה ה 140 עולה פחות מ40GB של אפל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפוד מיומו הראשון עד היום זה אותו אייפוד , הם לא עשו שום שינוי מהותי שבכלל מצדיק את ההגדרה "דור" (באמת גירסה זה יותר מתאים).

ככה שאתה לא ממש מפסיד משהו מרכישת "גירסה" ישנה יותר.

ולבחור השני , זה בדיוק הקטע (ופה אני דווקא כן צודק) כרגע הראת שאתה אדם מיוחד ויש לך דרישות משלך , לא התייחסת לנושאים כמו מגבר איכות כי כנראה זה בכלל לא מענין אותך. לך יש את הדרישות שלך - אם חשוב לך הרבה יותר שעות מ 8 או 10 האייפוד יורד מהרשימה - ובודקים אם המכשיר הבא מספק את כל מה שאתה רוצה עם זמן נגינה ארוך הרבה יותר. ונכון - לא כולם יכולים להשוות בעיניים או באזניים - אבל זה לא אומר שאם אתה לא יכול להשוות ככה אז כל האייפודים יותר גרועים מהאייריברים או להפך , נכון ? ;) מה שאמרתי - שאי אפשר לקבוע בכלליות מה יותר טוב ובטח לא לפי נתונים טכנים , כי 1) יש הרבה משתנים אחרים שלא קשורים למשהו שאפשר למדוד במספרים.

2) לכל אחד טעם שונה וצרכים שונים. (למשל להשיג את האיריבר במקום הקנייה ב 50 דולר פחות זה גם שיקול וצורך. והוא אפילו אישי כי אם אני קונה היום בארץ זה שונה לגמריי מבחינת המחיר).

"הרי כאשר לא יוצא לך לפגוש במחשירים (כמוני למשל) אין לך על מה להסתמך אלא על הנתונים היבשים כי פשוט אין לך דרך אחרת להשוות!"

וזה מאוד לא טוב , ואני גם מבין שקשה לך להבין את זה , הוא ניקר משהו קיצוני - כמו רמקולים - תלביש את המשפט שלך על רמקולים ותבין איפה הבעייה. מה שכן זה שוב תלוי במה אתה מחפש - כי לפעמים אנשים מחפשים רק נתונים טכניים במכשיר - שיהיה הרבה שירים ושיעבוד הרבה זמן - גם זה לגטימי :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...