בעיה עם GAMEPAD XBOX360 למחשב - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם GAMEPAD XBOX360 למחשב

STRENGTH

Recommended Posts

קניתי שלט XBOX360 חוטי למחשב.הגיימפאד מצויין מאד נוח לידיים יש לחצנים שממש מיועדים למשחקי יריות ומשחקי מרוצים (L2 ו R2) וגם מעוצב מאד יפה לדעתי.. :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

אבל אם כל זה יש לי בעיה איתו ה D-PAD גרוע ובכלל לא נוח זה כאילו שעשו אותו מחומר שונה משאר החלקים בגיימפאד :nixweiss:

אני יכול לסבול את זה אבל שאני משתמש איתו במשחקי מכות כמו סטרייט פייטר 4 זה לא מגיב כמו שהוא צריך להגיב, שאני לוחץ נגיד על הצד הימני של ה D-PAD זה מזהה את זה כאילו שלחצתי גם על הצד העליון, וככה זה עושה הפרעות בתנועה,זה בלתי אפשר לבצע תרגיל אחד נורמלי. אותו דבר קורה שאני לוחץ גם על הצד השמאלי ולפעמים אפילו על החלק העליון.

וזה לא קורה רק במשחק הזה ספציפי גם שאני משתמש PCSXE2 שאני רוצה ללכת ימינה בתפריטים זה עושה לי בכלל למטה!

אני בטוח שזה לא צריך להיות ככה אז עכשיו אני רק לא מבין אם זה בעיה בגיימפאד שלי ספציפי או שזה אמור להיות ככה וה D-PAD לא אמור להיות תחליף למקלדת במשחקי-מכות.

או שאולי זה בעיה בתוכנה אני לא יודע,איך אני מתקן את זה? (או שלא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך ''קצת'' יותר קלה מלפרק את הגיימפאד?

אני לא רוצה לתעסק עם זה שמעתי גם שזה מסוכן וזה מוריד את האחריות...בווינדוס 7 יש אפשרות להגדיר את ההשלט דרך DEVICE AND PRINTERS וראיתי שם שאני לוחץ על ה D-PAD שזה גם לפעמים מתרגם את התנועה לאלכסון. נגיד שאני לוחץ למעלה זה לפעמים עושה גם אלכסון לצד ימין לצד העליון אולי זה מה שגורם לבעיות?

יש דרך לבטל את התנועה באלכסון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה פיזית בשלט?

אני מתחיל לחשוב שה D-PAD לא מיועד למשחקי-מכות אחרי הכל.חשבתי שזה אמור להיות תחליף לחצים שעל המקלדת.

טוב אז אם זה באמת אבוד ואני לא יכול להשתמש ב D-PAD כמו שרציתי יש לך אולי המלצה לגיימפאד שמתאים יותר למשחקי-מכות כמו סטרייט פייטר 4?

אני רוצה שיהיה אפשרות לשחק עם 2 שחקנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיה ידועה...אני אישית משתמש רק בג'ויסטיק..

בגירסא החדשה

http://news.cnet.com/8301-13506_3-20015189-17.html

המהנדסים סידרו את זה, ואיפשרו גם מצב של (+) וגם את מה שיש אצלך(צורה יותר עגולה)

בקיצור, תשקול את האפשרות של המוד(יש הרבה אפשרויות ומדריכים ביוטיוב), ואם אתה לא רוצה פשוט תאלץ להתרגל לזה

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להתרגל לזה זה בלתי אפשרי,במשחק מכות כמו TEKKEN שאני צריך לעשות תרגיל שדורש לחיצה כפולה על החץ הימני ואז על מקש נוסף זה משבש את כל התרגיל והשחקן מתחיל לקפוץ בלי קשר...

אי אפשר לשחק עם ה D-PAD ככה בכלל אני צריך לעבור לאנלוג וזה גם נורא קשה בתרגילים שמשלבים למטה והצידה.

בקשר למוד זה לא מוריד את האחריות וזה לא מסוכן כמו ששמעתי?

ואת השלט החדש של הXBOX לא ראיתי באף מקום למכירה,יש אותו בכלל בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...