בדיקות ספקי האינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקות ספקי האינטרנט

X7-007

Recommended Posts

תשתית הוט

הבדיקות נעשו עם SPEEDTEST כל פעם התחברות לספק אחר והרצה נוספת של אותו שרת לפחות 3 פעמים

יש לי חשבון של Xfone 16MB, גיימר 16MB, אורנג' 12MB, ברק 16MB (שוקל לעשות TAG 4 או 5)

עכשיו התוצאה הכי עילגת הייתה עם פינגים שיוצאים מהשמיים, אקספון טובים גם בהורדות וגם בפינגים, אורנג' טובים גם בהורדות וגם בפינגים, וברק בהשוואה לכולם משום מה מאוד טובה, ואני שוקל לעשות את העדיפות אפילו אם זה יותר כסף כי נמאס להתחרות על המהירות כשצריכים, ואני אין לי זמן להתעסק בזמן תגובה איטי או הורדה, זה פשוט ביזבוז של זמן ואני בסופו של דבר מפסיד יותר כסף.

עכשיו האם מישהו התנסה ב TAG 4 או TAG 5 של ברק? היה לי מזמן ב 5 מגה עם עדיפות + אייפי קבוע והייתי הבנאדם הכי שמח בעולם, זה היה הדבר הכי מהיר שהיה יכול להיות, ברגע שעברתי ל 10 מגה באנדל הם הוציאו את העדיפות והאייפי הקבוע ואז המהירות הייתה בתחתונים, עכשיו מניסיון אני מאמין שזה באמת עובד, אבל השאלה אני רוצה ניסיון של מישהו שיש לו את זה כעת ולא לפני 3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יצא לי לבדוק TAG 3 ו4 אין TAG 5 מבחינת פינגים פשוט מדהים. מבחינת טורנטים על הפנים.

ועדיין היו שרתים ש012 היו טובים יותר מבחינת פינג. ואתה יכול לקבל את התעדוף הזה על כל מהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עם אורנג, אקספון ,בבל NGN, קווי זהב יוזר רגיל, CCC ונטוויזן 15 מגה TAG 3 ו4 אחרי זה.

ולא בדקתי בSPEEDTEST ששם זה חרטא אחת גדולה כי יש חלק מהספקים שעושות קאשינג לשרתים האלה ואז אתה תוריד על מקסימום לכולם.

שאלת לגביי TAG 4 רק מנוי עסקי יכול לקבל את זה, לא משנה התשתית, מבחינת פינגים זה ממש טוב אבל מעבר לזה לא משהו.

אבל כל ספק משתנה דינאמי כל חודש, יכול להיות שעכשיו הוא ממש טוב וחודש הבא זוחל, כי החליטו לקצץ ברוחב פס, זה קורה המון בכל החברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני עסקי בברק, חשוב לי העניין של הטורנטים, מצחיק שמהרגע שהצטרפתי אליהם זה הוריד מצויין ועכשיו זה לא מוריד כל כך טוב ובכלל, יכול להיות בגלל השעות, שמתי לב שבבוקר הכל יחסית טוב יותר בהשוואה ללילה.

אז אתה אומר שהטורנטים גם יהיו לי מעפנים למרות שיש לי העדפה 4 וגם אייפי קבוע, כי כשהיה לי את ה 5 מגה ככה לא היה לי שום בעייה רק עד שעברתי ל 10 מגה וללא הדבר הזה והכל התחרבש, אז אני מאמין שזה גם לזה וגם לזה, לפחות אולי ה 4, 3 כנראה לא מספיק לזה ו 5 הבנתי שהוא יותר לשרתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני יודע אין TAG 5, אמרו לי TAG 4 יענה לצרכים שלי.

מסתבר שלא :)

אם אתה מעוניין בטורנטים, אז זה TAG 4, למרות שאני ציפתי לקבל מהירות מלאה מניתוב יחסית יקר.

תראה הוא טוב לצורך עסקי של פינגים אבל לא לטורנטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתם אומרים על 012 ? לחזור אליהם בחבילת , לא יהיו הגבלות על טורנטים ויהיה העדפת פינגים נמוכים ?

אני מוכן לשלם את ה 200 שקל גג אבל לאינטרנט של ספק ללא תקלות וללא הגבלות שאני יכול לסמוך על זה, אם זה העדפת פינגים או כו', הייתי שנה עם וכנראה שפשוט נגמר היתרון שלהם.

אני מרגיש שכל שנה אני עובר ספק, משהו פה מבחיל, ואני אפילו לא מחוייב, זה כאילו אומרים לי תעוף כבר xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב012 שמעתי כמה אנשים שטוענים לחוייה שונה בגיימר 012...

אתה יכול לזרוק לי בערך מחיר של 012 עם ובלי ב 16 מגה ?

שאני יידע לפני שאני מחכה בתור מחר, צריך להתקשר לבזק להתנתק, צריך להתקשר לברק לברר עוד בקשר ל TAG 4 כי מילאתי את הטפסים והוא רוצה מחוייבות.

ואני עובד לילה עכשיו ובבוקר ממש לא יהיה לי כח להחזיק מעמד עוד פעם עד 17:00 ולדבר עם הספקים 30 פעם ועוד לעשות את הבדיקות, אני כבר התעלף מהבדיקות האלו.

בנתיים אורנג' הם היחידים ללא שהם נותנים פושששש לטורנט מ 0 זה מגיע ל 1.5MB ב 2 שניות כמו שבזק היו לפני בערך כשבועיים, משהו התחרבש, הבעייה באורנג' זה שיש להם רק 12MB אני צריך 16MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב012 גם וגם לא יש הגבלה ממה שאני בדקתי. גם בנטווזין, אורנג' הפנגים סבבה, ומבחינת טורנטים היה נקי גם אקספון אבל רק פול אחד מתוך מספר פולים שיש להם, בCCC הייתה מהירות מלאה וגם פינגים ממש טובים וגם בבב"ל NGN היה מהירויות טובות בטורנט ופנגים יחסית טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להשתמש רק בטורנטים?

ז"א המטרה שלך היא הורדה בביטורנט בלבד?

איך אתה מחובר ? עם נתב? חייגן?

גם משחקים וגם טורנטים כמו שהיה לי, מחובר עם נתב DLINK-655 עם חייגן בראוטר. L2TP[br]פורסם בתאריך: 10.11.2010 בשעה 08:48:57

חח ל012 אין חבילת 16 מגה

אני תקוע רק עם או ברק בהחלטות עתידיות

אני נוטה כרגע רק לברק למחיר פרימיום חבל על הזמן 99 ש"ח על האינטרנט 16מגה + העדפה TAG 4 עוד 139 ומחוייבות לאינטרנט ל 6 חודשים ו 3 חודשים על העדיפות. אוף מדינה כזאת מעפנה לא ראיתי קיבינימט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המעוניין לקבל חבילה משתלמת ב014 או להצטרף ל014, אפילו לשבועיים נסיון ולראות אם רוצה להשאר כדרך קבע

מוזמן ליצור עימי קשר בפרטי עם שם משתמש/טלפון ליצירת קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...