מכשיר ANDROID , לחקות ל TEGRA 2 או לקנות היום - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר ANDROID , לחקות ל TEGRA 2 או לקנות היום

toniviner

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצאתי סידרה של מכשירים עם TEGRA2, אבל זאת סידרה שLG מפתחת, ואני לא רוצה מכשיר של LG.

חוץ מזה אם LG הם היחידים אז זה לא נראה כמו העתיד של הסמארטפונים.

http://www.anandtech.com/show/3892/lg-optimus-series-smartphones-to-feature-nvidia-tegra-2-in-q4-2010

אגב. לא היה במלאי אז עדיין לא קניתי. אולי היום, אלה עם כן תשנו את דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי אבל מה זו השטות הזו " לא רוצה מכשיר של LG?", זו חברה לא טובה ולא שמתי לב? זו חברה מוכרת מאוד שעשתה טלפונים לא טובים עד היום - נכון. איך היא שונה ממוטורולה שעשתה טלפונים גרועים ביותר (לטעמי) עד שהוציא את המיילסטון שהוא טלפון מעולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שזה אומר זה שאתה לא באמת צריך מכשיר ... אתה קונה סתם כדי להגיד שיש לך ושזה מגניב.

אחרת היית מביא מה שיש בשוק כדי לענות על צורך.

ככה תדע שהקניה שעשית חכמה. שהשיקול היחידי הוא מענה על צורך.

גם כשיצא הטגרה 10, המכשירים של היום עלולים להספיק לך כי הם יענו על הצורך.

מקסימום תמכור אותו, תוסיף איזה 500 שקל ותשתדרג שוב עוד חצי שנה אחרי שזה יהיה בשל בשוק.

מהרגע שטלפון יוצא עד שאתה יכול לקנות אותו מחנות עם סטוק זה חודשיים לפחות בכל מקרה, וזה עוד לא יצא... ככה שיש לך חצי שנה טובה לפחותץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) הצרכים שלי תלויים ביכולות שלי, אם יש לי יותר יכולות אני אנצל אותם עד הסוף, כמו עם כל דבר טכנולוגי שהיה לי עד היום.

2) אני קניתי כרטיס מסך ומחשב בארץ בחנות כשבוע אחרי שהם יצאו לעולם אז זה לא יהיה חודשיים עד שאפשר יהיה לקנות, זאת לא מדינת עולם שלישי.

המחשב הנייד והכרטיס מסך הספציפיים האלה היו בין הקניות הטובות ביותר שלי.

3) אני לא רוצה לקנות SGS שנחשב מצויין היום אם עוד שבועיים שלוש יצא מכשיר חדש שיתפוס את את תג שמחיר ששילמתי על ה SGS,

והSGS שלי ירד ב 500 שקל.

זה מאצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הטגרה שלך אבל יהיה ישן אחרי חצי שנה כשיצאו דואל קור 1.5 ... ואז אתה שוב תתבאס.

ועכשיו תגיד לי " אבל אז אני יהנה ממנו יותר זמן עד שהוא יהיה ישן בשוק "

ואז אני אגיד לך שהוכחתי את טענתי שאתה לא צריך סמארטפון, אתה פשוט חובב טכנולוגיה חדשה- כמוני- אבל אתה לא צריך את זה ולכן בעצם ענית לעצמך - פשוט תחכה.

עובדה גם שאתה הודף את מי שאומר לך לקנות.. אתה כבר יודע מה אתה עושה.

אני צריך סמארטפון, ואחרי שמכרתי את הHTC שלי כדי להזמין אחד חדש יותר, קניתי מייד נוקיה E71 מיד שניה והוא עושה את אותה עבודה עם מעבד 300 מה"ץ.

כשיצא משהו ששווה לי לשדרג בשבילו (אני מסתכל על איכות וגודל מסך ומהירויות 3G בלבד) אני אשדרג. אבל לא בשביל מעבד אחר שגם ככה לא יתן לי שום דבר בוסף כי אני לא מבזבז בטריה על משחק הציפורים הכועסות או מצפן כמו ילדי האייפון.

זה כמו ההבדלים בין אטלון דואל קור 3800+ לi7 940 - תריץ עליהם 7 עם אותה כמות ואני מבטל את הHTC שלי אם אתה יודע להבדיל מה זה מה בשימוש של פיירפוקס ואימילים, וההבדל ביניהם הוא איזה 3 שנים.

300 מה"ץ על עשה 100 אחוז מהעבודה

1000 מה"ץ של הHTC יעשה את העבודה יותר מהירה למרות שלא הרגשתי כלום בין 10000 למעבדי 600-700 של המיילסטון.

1000 דואל קור = חפיץ

מה גם שהסמסונג כנראה עדיין יהיה טוב יותר למשחקים מהטגרה, אז בכלל ההמתנה מגוחכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהדפתי את קולם על לקנות בסוף אמרתי שאני לא יחקה ואקנה, בגלל ששיכנעו אותי.

הטגרה הוא קפיצת מדרגע גדולה מאד, אני לא חושב שיעברו ל3-4 ליבות בשנה שנתיים הקרובות.

לפי מבחני ביצועים הטגרה הרבה יותר טוב ממה שיש בSGS ומשחקים באתיד פשוט לא יעבדו בSGS ומשחקים זה פרמטר חשוב בשבילי במכשיר.

ולפני שתגידו שאני ישחק בו במשך שבוע וזהו חשוב שתדעו, יש לי POZ עם מובייל ישן מאד ללא קו אפילו, ועד היום אני משחק בו משחקים.

דבר שני שחשוב לי זה הזמן , שגם בזה הטגרה מבטיח ביצועים טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהדפתי את קולם על לקנות בסוף אמרתי שאני לא יחקה ואקנה, בגלל ששיכנעו אותי.

הטגרה הוא קפיצת מדרגע גדולה מאד, אני לא חושב שיעברו ל3-4 ליבות בשנה שנתיים הקרובות.

הוא לא עם בודק שגיאות מופעל כבר?

בכל אופן, תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

אולי בודק שגיאות כתיב יאזור לי, למרות שזה לא מפריע לי בחיים, מה שכן מפריע לי זה שאין

בארץ כבל TV OUT ל SGS! רק בEBAY.

שמעתי שכבל יציאת טלוויזיה של נוקיה תופס גם לSGS, מה שהיה נשמה לי מגוכח אבל המטען שנתנו לי בחנות הוא של

נוקיה והוא עובד.

הבנתי גם של SGS יש 2 יציאות , האחת מהUSB כמו של והשניה מהפלג של האוזניות.

משהוא יודע איפה אפשר לקנות כבל כזה? או מה ההבדל בין החיבורים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...