מכשיר ANDROID , לחקות ל TEGRA 2 או לקנות היום - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר ANDROID , לחקות ל TEGRA 2 או לקנות היום

toniviner

Recommended Posts

היי,

החלתתי להתקדם לANDROID והחלטתי על I9000 של סאמסונג. אבל משהו אמר לי שאדיף לי לחקות

כי בעוד כחודש יוצאים מכשירים עם TEGRA2 של שיהיהו הרבה יותר טובים גם בביצועים וגם בזמן .

אז מתי ואיזה מכשירים יוצאים? האם באמת שווה לחקות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עזוב "מישהו אמר" לי - יש סימוכין לכך ברשת או במקומות אחרים? ידוע לך בערך כמה יעלה? כל אלו דברים חשובים, הרי תסכים איתי שגם אם יצא אבל יעלה כ-5K (סתם דוגמא) אולי לא תרצה אותו.

בכל אופן, ובאופן עקרוני, בעולם המחשבים והגדאג'טים בדר"כ כל כמה זמן יוצא מכשיר חדש וכו' וכו' ולא תמיד כדאי לחכות כל הזמן (בטח שלא ע"פ שמועות) כי אז לא תקנה בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי זה:

http://androidandme.com/2010/05/news/nvidia-tegra-2-android-handsets-coming-2h-2010/

יהיו כניראה השנה, והם יהיו הרבה יותר חזקים, משחקים בהם נראים מצויין ומבחני הביצועים החי טובים שיש.

וזמן סוללה הרבה יותר טוב שזאת הבעיה של סמארטפונים היום.

לגבי מחיר אני רק שמעתי בסביבות ה1000$ שזה לא רחוק ממה שהייתי משלם היום אבל לזה לא מצאתי שום הצדקה באינטרנט.

אז התשובה לא כזאת טריויאלית.

צריך יותר מידע לפני שאני מחליט[br]פורסם בתאריך: 2.11.2010 בשעה 13:14:20

ואם כל מה שרשום כאן כולל הסרטון נכון אז בהחלת שווה לחקות אפילו אם הוא יאלה 500+ שקל יותר

http://www.tegraphone.com/tegra-2.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משאר ש SGS זה SAMSUNG S אז פה הוא עולה 2909, בחנות קרובה מאד לאיפה שאני עובד.

אני בשביל ביצועים כאלה מוכן לשלם גם 3.5 אלף

איך בדיוק ביצעת את החישוב הזה? ה-SGS כאמור עולה כ-600 דולר והמכשיר שדיברת עליו עולה 400 דולר יותר(!!) אז איך זה יתבטא בארץ בכ-600 ש"ח? לא ברור לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי מחכה, לא רואה סיבה לחכות.. זמן סוללה, הסמסונג מחזיק יומיים לפחות אם לא משתוללים איתו (הרבה פחות אם כל היום WIFI משחקים ושיחות, אבל אם אתה ליד חשמל בלילה כנראה שלא תהיה לך בעיה אף פעם).

וביצועים, גם אם זה נחמד, אין שום דבר שמזיז את המכשירים החדשים שיש בשוק כרגע. נגיד תוך כמה חודשים יהיו משחקים שרק ה-SGS ודומיו יוכלו להריץ, אז אולי עוד שנה וחצי-שנתיים יהיו משחקים שהם לא יוכלו להריץ... האמת שגם זה נראה לי לא כזה סביר.

מעבר לזה, ציטטת פה כתבה ממאי שטוענת שבחצי השני של 2010 יהיו מכשירים עם ... אנחנו כבר יותר מ-4 חודשים בחצי השני של 2010, ולא רק שאין , גם אין בשום מקום איזה עדכון, חדשות, רמז, משהו. יכול להיות שאני טועה, אבל אם הדבר הכי מעודכן לגבי זה הוא מלפני חצי שנה, משהו אומר לי שלא נקבל במועד המיועד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת מה עוזר מכשיר על עם מאיץ גרפי מטורף אם אין כמעט משחקים לאנדרואיד?

מה שגם המשחקים שיש לא מדגדגים למאיצים כמו SGX535/540, לעלות מעל זה זה כבר בכלל מיותר.

נכון גם אני לא רואה סיבה ,ה535 של האיפון 4 וה540 של הSGS מחזיקים מעמד יפה מאוד משחקים . אבל כן הפלאטפורמה תיהיה מצויינת למכשירי שונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למחיר, SGS אולה 3000, אחרי שהמכשירים החדשים יצאו כל האחרים יורידו מחירים,

אז הם לא יהיו בהרבה יותר יקרים. הTEGRA יתפסו את המכירים של המכשירים המובילים היום ואלה שמובילים היום

יהיו הרבה יותר זולים.

באחת הכתבות היה רשום שחברות יציגו מכשירים לפני תקופת הקניות של ה 1\1 לדעתי שווה לחקות חודש, ואז אני מאמין שיהיו כבר הכרזות.

בקשר למשחקים, יהיו משחקים טובים יותר, אז אם אני יחקה עוד חודש "אולי" אני יוכל לקנות מכשיר שיריץ משחקים שיצאו גם בעוד 3 שנים.

בגלל שהתחום הזה מתקדם מהר זה נראה שברגע שיצה הTEGRA כל המפתחים יעברו לפתח משחקים בשבילו וזה יקצר מאד

את זמן החיים של כל הטכנולוגיות הקודמות. אני לא חושב שמשחקים שיצאו עוד שנה ירוצו על SGS[br]פורסם בתאריך: 2.11.2010 בשעה 16:07:54

מצד שני בNNEXUS2 שאמור להיות מכשיר תותח אין שום איזכור לTEGRA
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאיצים הגראפים כרגע מספיק טובים כדי להריץ משחקים בזמן הקרוב, עם ה535 מחזיק משחקים כבר שנתיים לפחות בלי קושי וממשיך לעשות את זה באיפון 4 גם עם רזולוציה גבוהה פי כמה וכמה ,וגם ה540 החדש .

כרגע צריכה לכוון יותר לשוק הטאבלטים והנטבוקים הקטנים ששם באמת זקוקים לכוח העיבוד הנוסף הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב- המאיץ הגרפי של TEGRA2 בקושי חזק מה SGX540 על הנייר.

בפועל, הוא מראה כרגע תוצאות נמוכות יותר בבנצ'ים.

ההבדל בין הפלטפורמות כיום הוא המעבד בעיקר, רוב המכשירים משתמשים ב A8 חד ליבה, TEGRA2 זו פלטפורמה שמתבססת על A9 כפול ליבה.

-עוד לא ראיתי תכנית ממשית למכשיר סלולרי שיוצא עם טגרה, הכל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...