hd 4850 מגיע ל- 93 מעלות - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

hd 4850 מגיע ל- 93 מעלות

avielsvis

Recommended Posts

יש לי כרטיס מסך ati hd 4850 שנגמר לו האחריות

והוא במשחק מגיע ל- 93 מעלות ושיחקתי רק portal 1 ומישהו אמר שכרטיס מסך לא צריך לעבור את ה- 80 מעלות .

אם אני יעשה פירמוט זה ירד המעלות ? או שלא קשור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר לפירמוט.

אם יש לך יכולת תפתח את המארז ותנקה (אני מציע שתעשה את הצעד הזה ראשון) את הכרטיס מסך ע"י לחץ אוויר ועוד אמצעים כמו קיסם אוזניים וכדומה יש לעשות זאת בזהירות באיחוד עם הלחץ אוויר.

דבר שני תבדוק בכלל אם המאוורר של הכרטיס עובד ואם כן על כמה סל"ד (RPM) ואז אני מציע שתוריד תוכנה לשליטה על מהירות המאוורר כך שמתי שאתה משחק תפעיל אותו על 100%. SEEDFAN זה שם התוכנה שאני משתמש בה

אם הבעיה חוזרת אני מאמין שיש פה בעית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שכמה שפחות חום יותר בריא לכרטיס אבל אני לא בטוח ש 93 זה מסוכן במיוחד. חיפשתי קצת בפורומים והתשובות חלוקות. הבנתי שההגנה החומרית נכנסת לפעולה באיזור ה 120 כך שהיצרן יודע שהכרטיסים האלה עלולים להתחמם. בדקתי את ה 4830 שלי והוא לפעמים במאמץ מגיע ל 90 ויותר. אם אתה לא רואה שיבושים במסך או כל הפרעה אחרת אני לא הייתי דואג יותר מדי. אתה יכול להיכנס ללוח הבקרה של הכרטיס (CCC) ולהגדיר את מהירות המאוורר כקבועה על 100%. אני חושב שבהגדרות אוטומטיות 90 מעלות לא מפעיל 100% מאוורר אז כנראה שאפילו חום כזה לא מוגדר קריטי.

אם אתה נורא דואג אז אתה יכול להחליף גוף לכרטיס המסך אבל זה כסף והתעסקות עם הכרטיס ואני לא בטוח ששווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה בכרטיסי מסך מגיעים גם ל 90 בזמן מאמץ זה הסיבה שכל כרטיסי המסך מגיעים עים מערכת

שיתחילו להיות בעיות בגרפיקה של המשחק אז תהיה מודאג בינתיים זה סביר מאוד,

תבדוק על כמה הוא בזמן מנוחה,

אים הוא בסביבות ה50 מעלות אז הוא בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

93 מעלות כמה שזה נשמע המון, לא כל כך נורא ל HD4000 שאם אני לא טועה ה MAX שלהם מבחינת ATI הוא 120~ מעלות...

4850 ~ 4870 ידועים בתוכ כרטיסים חמים במצב IDLE, מהסיבה שהקלוקים / מתח שלהם גבוהים, יש ביוסים פרוצים שמסדרים ככה שהתדר / מתח יהיו נמוכים יותר ב IDLE והטמפרטורה בהתאם...

תבדוק אבק, במיקרה הצורך תקנה ספריי אוויר דחוס ב 20~ שקלים, במיקרים קיצוניים יותר אוליי תצתרך למרוח משחה טרמית חדשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...