עור אדום אחרי גילוח - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עור אדום אחרי גילוח

wooper

Recommended Posts

אז אם נחזור רגע לנושא השרשור...

אז לקחתי את הסבון הנוזלי ("כייף" - מרקם קטיפתי), והתגלחתי איתו...

הפתעה! הגילוח היה נעים, מדויק (אני מעצב את הזקן, והקצף לעיתים מסתיר את הקוים, ולא יוצא 100% מדויק), ללא גירוי, ללא חתכים/פצעים והעור יצא חלק בצורה שכבר שנים לא יצא. מדהים!

היום ניסיתי בפעם הראשונה להתגלח עם סבון. בשבילי, זה על הפנים. גירה לי פי 2 את העור מאשר גילוח עם ג'ל. מה שכן בזמן הגילוח ולאחריו, הסכין מאוד קל לניקוי וכל הלכלוך נשטף ממנו בקלות. (הקצף פשוט מטנף אותו לחלוטין)

נראה לי שאני אנסה את הדבר הבא: קודם כל אני אתגלח עם ג'ל גילוח של Nivea לכיוון צמיחת השיער. ולאחר מכן בסיבוב השני אני אשים סבון על הפנים ואתגלח נגד הכיוון...

תאר'ד משעשע. כל אחד מספר את חוויות הגילוח שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גילוח של השערה נגד הכיוון תמיד יגרור אדמומיות.

השועליות היא לא ללחוץ על הסכין בזמן שמגלחים נגד כיוון הגדילה, בניגוד ללחץ שכן צריך להפעיל כשמגלחים עם כיוון הגדילה.

פשוט השיער עקשן ודוחף את הסכין פנימה לתוך העור כשמגלחים נגד כיוון הגדילה אז הלחץ הרגיל על הסכין עם היד גורם רק יותר נזק ולכן האדמומיות.

אני בגילוח נגד כיוון הגדילה בקושי מחזיק את הסכין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שאלכס יגיב...

128727234498776059.jpg

fail-owned-valentine-hair.jpg

היום ניסיתי בפעם הראשונה להתגלח עם סבון. בשבילי, זה על הפנים. גירה לי פי 2 את העור מאשר גילוח עם ג'ל. מה שכן בזמן הגילוח ולאחריו, הסכין מאוד קל לניקוי וכל הלכלוך נשטף ממנו בקלות. (הקצף פשוט מטנף אותו לחלוטין)

נראה לי שאני אנסה את הדבר הבא: קודם כל אני אתגלח עם ג'ל גילוח של Nivea לכיוון צמיחת השיער. ולאחר מכן בסיבוב השני אני אשים סבון על הפנים ואתגלח נגד הכיוון...

תאר'ד משעשע. כל אחד מספר את חוויות הגילוח שלו.

שטפת את הפנים (כולל מתחת לסנטר) במים חמים במשך כמה דקות וניקית אותם עם הסבון, לפני שהתחלת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;) אני הייתי יותר בכיוון של חתכים/שריטות בפנים.

כן, לפני שהתחלתי שטפתי אותם במים חמים וניקיתי עם סבון פנים. כמו שאני עושה תמיד.

לאחר מכן הרטבתי את הפנים ומרחתי עליהם סבון ידיים והתגלחתי. סביר להניח שהג'ל יותר טוב עבורי, הרי זה מאוד אינדיבידואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'מעו, ה Hydro 5 היא בלי שום ספק הטובה ביותר בה השתמשתי עד כה. פחות מ 5 דקות גילוחה(!) - מעבר אחד עם כיוון הגדילה + שני מעברים נגד הכיוון לאחר-מכן והאיזור חלק לחלוטין. מינימום ג'יפה שהצטברה על הסכין תוך כדי הגילוח, אפס אדמומיות ועושה רושם שהיא שמישה לעוד מס' סשנים טובים.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק לשמוע את הסיפורים של כל אחד בנוגע לגילוח.

מחכה כבר להתרשמות שלך מהרוטורשייב.

אני אישית משתמש במכונה של שקיבלתי מסבא שלי ז"ל שגילה הוא לערך 10 שנים והיא עוד מגלחת מעולה. לצורך השוואה התגלחתי במכונה אחרת של סבא שלי השני שגם היא של עמידה למים והגילוח היה דיי זהה. החיסרון העיקרי שלה הוא שהראש מתחמם בטירוף ואי אפשר להתגלח אם העור אפילו טיפה לח בגלל שאז המכונה לא מחליקה וזה מגביר את הגירוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה אקבל את הרוטושייב בקרוב (שבוע-שבועיים אני מקווה) ואדווח

חחח כבר באתי לקנות את הרוטושייב [99 ש"ח בסופר פארם ] ואז ויתרתי, במיוחד בגלל שיש לי עוד 10 סכינים לג'ילט פיוז'ן ועוד 2 לשיק קאטרו טיטניום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...