בדיקת מהירויות גלישה שונות בשני מחשבים על אותה רשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקת מהירויות גלישה שונות בשני מחשבים על אותה רשת

Ran B

Recommended Posts

היי חבר'ה,

יש לי שאלה קצת מעניינת קצת מוזרה.

אני מחובר בבית לתשתית וספקית במהירות 10 מגה.

לפני כחודש קניתי מחשב חדש I7 עם WIN7.

ביומיים האחרונים התעניינתי לגבי ביצועי מהירות האינטרנט ולהפתעתי הגדולה הבדיקות מהירות של בזק ושל SPEED_TEST

מניבות לי 7MB!

התקשרתי כמובן לספקתי עשינו בדיקות והופנתי לבזק, עשינו מספר בדיקות גם כן ובאחת הבדיקות נדרשתי לבדוק את המהירות עם מחשב אחר.

לקחתי את המחשב הישן שלי והרצתי את אותה בדיקה באתר של בזק ו..הופ - אני מקבל 10MB.

זה מאוד מוזר ומטריד. למה המחשב החדש מגיע בבדיקה המקוונת ל7MB ואילו המחשב הישן מגיע קבוע ל10MB?

מכאן נשאר לי רק להסיק שיש איזשהיא חסימה או איטיות בWIN7 או בתוכנה שאני מפעיל או במערכת עצמה של המחשב החדש.

כמובן, חשוב לציין כי שני המחשבים היו מחוברים לאותו ראוטר בזמן ביצועי הבדיקות, כך שאי אפשר להאשים איזה "גנב" אלחוטי

או שימוש בUTORRENT באחד המחשבים (שגם בלי קשר לא פעל). האינטרנט האלחוטי מוצפן ולא נעשו שתי הבדיקות במקביל, כמובן.

ניסיתי לבטל פיירוואל ואנטי-וירוס NOD32 גם לא עזר..

אשמח לרעיונות ו/או עצות לגבי מה מפיל לי 3MB חשובים במחשב החדש??

תודה מראש,

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי הבדיקות על שתי המחשבים נעשו דרך חיבור קווי לראוטר.

במחשב הישן תמיד מתקבל 10MB

במחשב החדש תמיד מתקבל 7MB.

(לאחר ריסט למחשב החדש התקבל בחזרה 10MB, אבל זה נראה כאילו בלי שאני ישים לב זה יכול לחזור על עצמו - למה??)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ..

הראוטר שלי הוא גם המודם.

זה מה שמקבלים מבזק, של סימנס. אני דווקא די מבסוט עליו בדר"כ..

הוא נותן לי לנהל כתובות IP קשיחות לMAC, ניהול פורטים נוח והכי חשוב - DDNS מול אתרים שונים, ע"מ שיאפשר לי RDP.

בקיצור, זה ראוטר אלחוטי+מודם במכשיר אחד של .

עכשיו למשל - בדיקה הניבה 10MB. שוב, אני אחרי ריסטרט.. אני אחכה שזה יחזור לעצמו, אולי אני אבין למה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...