כך מוכרים בגדים היום - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כך מוכרים בגדים היום

maverick

Recommended Posts

ד"א - חזה של גבר לעומת חזה של אשה הוא איבר מין בטהרתו,בניגוד לחזה האישה שמשמש גם להנקה החזה הגברי מתפקד רק כאיבר מין.

כל הפרסומות לאופנה בטלוויזיה היום מראות חזה של גבר וזה נחשב בסדר,מה ההבדל?

לדעתי אם בא לבחורות האלו להוריד את החולצה בשביל 10 שקל הנחה שיורידו,בעיה שלהן.

הן משפילות את עצמן ולא החברה אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שיש גם כמה צדיקים בסדום (ועם דיגיטלית ביד) ;D...

**צונזר** (בכל זאת מדובר בקטינים).

גם היו גברים שהתפשטו ד.א, לא יודע מה הבהלה כלפי המין היפה... ידוע היום שה-דרך למסחריות זו הפרובוקטיביות, מה קרה... שכחתם לרגע את ה MTV? עם כל הבריטני שפריץ וכריסטינה? זו לא בושה? תנועות של "דפוק אותי" לפי ה BPM? זה לא פסול?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א - חזה של גבר לעומת חזה של אשה הוא איבר מין בטהרתו,בניגוד לחזה האישה שמשמש גם להנקה החזה הגברי מתפקד רק כאיבר מין.

כל הפרסומות לאופנה בטלוויזיה היום מראות חזה של גבר וזה נחשב בסדר,מה ההבדל?

ההבדל הוא נורמות חברתיות. גם נשים חשופות חזה זה מקובל - בשבטים מבודדים באפריקה וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי, אבל לא ניתן להאשים את החנות (או יותר נכון ניתן, אבל לא הם הבעיה האמיתית) אלה הם בהחלט הנורמות של בנות 2003 - זנות, אקזיביטיוניזם, המחשוף כמה שיותר עמוק יותר טוב, וכמה שהחוטיני יותר בולט למעלה יותר פופולארי. ממבט על התיכון שלי, ישנה ממש תופעה של "הזנייה" שככל שיורדים לשכבות נמוכות יותר רואים פשוט יותר מקרים כאלה. למרות שממה שאני רואה אצלנו הבנות לומדות לשמור את החוטיני לעצמן בי"א ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בהמשך לנושאי התראד: חבר שלי שלח לי את הלינק הבא

http://rotter.net/forum/scoop/8086.shtml

האם מישהו נתקל בתופעה דומה בבית ספר שלו/סביבה/מודע למשהו כזה בארץ? סתם מעניין

אכן, עד לפני כחודש, זה היה מאוד נפוץ אצלנו בבי"ס, כל הבנות היו סוחרות בצמידים האלה ;D, אך לא מהכוונות המוזכרות בקטע, אלה כקישוט - כל אחת עם 100 צמידים על הייד ככה זה , New StyLe". :-\ כביכול, זה כמו תקופת סנדלי האצבע החומים האלו, בכל מקרה אצלנו לפחות - סגנון אופנה\לבוש משתנה מעיר לעיר ומבי"ס לבי"ס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KoM לובש שחורים כל הזמן :-X

:lol: :lol: :lol: כן גם אני שמתי לב לזה במפגשים :lol:

קובי? ;D

אכן, עד לפני כחודש, זה היה מאוד נפוץ אצלנו בבי"ס, כל הבנות היו סוחרות בצמידים האלה ;D, אך לא מהכוונות המוזכרות בקטע, אלה כקישוט - כל אחת עם 100 צמידים על הייד ככה זה , New StyLe". :-\ כביכול, זה כמו תקופת סנדלי האצבע החומים האלו, בכל מקרה אצלנו לפחות - סגנון אופנה\לבוש משתנה מעיר לעיר ומבי"ס לבי"ס

בעיקרון שנה שעברה/לפני שנתיים זה היה נפוץ פה, אבל לא שמעתי על משהו כזה כקודים מאיזשהי צורה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שלא הגזמתם...

לשרוף להם את החנות... שיקבלו מכות... מזה מזה ? להוריד פרופיל ומהר.

זה שיש כמה אנשים מפגרים שמוצאים דרכים עלובות לפרסמם את עצמם ויש גם כמה אנשים או נשים לא ממש חכמים או מצד שני

לא ממש אכפת להם מהקליפה שעוטפת אותם/אותן בשביל לקבל קצת כסף או משהו יפה ללבוש לא אומר שהן זונות או משהו כזה.

בעניי זה השפלה, זה גם לא ממש בסדר לקיים דבר כזה אבל מישהי שהתפשטה וקיבלה בגד... כאילו... מה זה אכפת לכם ? אני בטוח שאם הייתם שם הייתם קופצים לחגיגה ורצים להסתכל, ואני חושב שזה סבבה שיש אנשים שלא מתביישים להתפשט.

יש כאלה שמתארגנים 100000 איש כדאי להביע משהו פוליטי ויש כאלה שמתפשטים בשביל בגדים.

ברור שאני לא משווה את הערכים פה אבל זה לא ממש עניינכם, השאלה פה האם זה בסדר מבחינה חוקית לקיים דבר כזה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדעה שלי:

לכל ה"זונות" האלו, לפי דעתי לא צריך להתערב במה שהם עושים (כל עוד זה בהסכמה הדדית), כלומר, רוצים להיות זונות, בבקשה תהיו!

אבל זה עדיין מעשה סדום, תקראו קצת תנ"ך!

ובבקשה, למען הסדר הטוב, כל האתאיסטים, אנא אל תגיבו לזה בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדעה שלי:

לכל ה"זונות" האלו, לפי דעתי לא צריך להתערב במה שהם עושים (כל עוד זה בהסכמה הדדית), כלומר, רוצים להיות זונות, בבקשה תהיו!

אבל זה עדיין מעשה סדום, תקראו קצת תנ"ך!

ובבקשה, למען הסדר הטוב, כל האתאיסטים, אנא אל תגיבו לזה בכלל!

למה? כי אתה יודע שאתה מדבר פאקינג בולשיט ושאנחנו נוכל להשתיק אותך בקלות בלי שיהיה לך בגרוש מה להגיב? ואז תתחיל לפקפק בקיומו של "אלוהים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שלא הגזמתם...

לשרוף להם את החנות... שיקבלו מכות... מזה מזה ? להוריד פרופיל ומהר.

זה שיש כמה אנשים מפגרים שמוצאים דרכים עלובות לפרסמם את עצמם ויש גם כמה אנשים או נשים לא ממש חכמים או מצד שני

לא ממש אכפת להם מהקליפה שעוטפת אותם/אותן בשביל לקבל קצת כסף או משהו יפה ללבוש לא אומר שהן זונות או משהו כזה.

בעניי זה השפלה, זה גם לא ממש בסדר לקיים דבר כזה אבל מישהי שהתפשטה וקיבלה בגד... כאילו... מה זה אכפת לכם ? אני בטוח שאם הייתם שם הייתם קופצים לחגיגה ורצים להסתכל, ואני חושב שזה סבבה שיש אנשים שלא מתביישים להתפשט.

יש כאלה שמתארגנים 100000 איש כדאי להביע משהו פוליטי ויש כאלה שמתפשטים בשביל בגדים.

ברור שאני לא משווה את הערכים פה אבל זה לא ממש עניינכם, השאלה פה האם זה בסדר מבחינה חוקית לקיים דבר כזה בכלל.

זונה = מקבלת דבר ערך תמורת מעשה מיני. ( Ewingum שושן)

הייתי הולך, מסתכל וחושב לעצמי בהתחלה "OH MY FUCKIN GOD" ואחרי זה פשוט "סתם זונות/שרמוטות".

אני לא יוצא נגד KENVELO בלבד, אלא נגד כל הלך הרוח הזה. בת רוצה להתפשט/להראות את החוטיני שלה/ללמד ABC (מי שיבין, יופי), בכיף, שתעשה את זה in doors. בהתחלה חשבתי להשוות את זה להומואים שמתנשקים בפומבי (אני זוכר שבעבר מישהו אמר דבר דומה לגבי זה) אבל זה הרבה יותר מזה. הומו לא בוחר להיות הומו, דבר המבדיל את המעשה הזה שלו בציבור הרחב משווה הערך ההטרוסקסואלי (נשיקה בציבור, נסכים כולנו, די מקובלת). בן/בת אדם כן בוחר/ת להתפשט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אני אמרתי את זה.

וגם בעניין הזה אני מסכים איתך.

אבל הנוער בישראל אבוד, זה כמו לדבר עם קיר.

התורמים לדבר הם אותם סלבריטאים, דוגמזונות ולהקות מבחנה סקסיות.

צריך לקחת את כל השפויים ולרכז במקום אחד, שלא יהרסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...