סמארטפון אידיאלי - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמארטפון אידיאלי

Guy950

Recommended Posts

סביר להניח שכבר היה נושא כזה או דומה, לא ממש הצלחתי למצוא נושאים כאלה אז אמרתי יאללה נפתח נושא חדש.

לאחרונה המכשיר הסלולארי החליט למות, לאחר שהלכתי לאורנג' כ-5 פעמים וכל ביקור שרפתי שעה וחצי בהמתנה עד שיתפנו לעזור לי וכמובן שלחו את המכשיר שלי למעבדת תיקונים למשך כ4-5 ימי עבודה. ולכן החלטתי לשדרג לסמארטפון, להיפטר מהמכשיר ומהאייפוד טאצ' ולקנות מכשיר משוכלל שיחליף את שניהם.

באופן טבעי אני פונה לאייפון 4, מאחר שתמיד רציתי שיהיה לי וגם בגלל שאני מעולם לא התאכזבתי מהאייפוד טאצ' שלי, הדבר הכי נוח שנברא לעולם.

אבל נמאס לי לשאת עליי שני מכשירים ולכן בגלל זה אני גם נוטה לאייפון, שיחליף גם את המכשיר הסלולארי וגם את האייפוד המקורי.

למרות זאת, אני לא רוצה להרגיש פספוס, אני יודע שקיימים מכשירים של סמסונג שנעזרים במערכת הפעלה , ולכן החלטתי לפתוח פה נושא ולשאול אותכם, הגולשים של הפורומים, איזה לדעתכם יכול ליהיות אידיאלי ולמה? האם אתם יודעים ויכולים להגיד לי מה טוב באנדרואיד ואיזה מכשיר מהווה מתחרה מושלם לאייפון 4?

אשמח לכל הודעה שלכם, זה כמה דקות מהחיים שלכם :)

Guy950

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי באתר של אפל שהם מוכרים איפון 4 החל מ-200 דולר

כלומר גם אם הוא יפול לך 3 פעמים

ובכל פעם ישבר מחדש

ובכל פעם שישבר לא יוכלו לתקן אותו במסגרת האחריות

עדיין זה יצא יותר זול מאשר הסמארטפונים המתחרים שאתה מדבר עליהם

http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family/iphone?aid=AIC-WWW-NAUS-K2-BUYNOW-IPHONE-INDEX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי המתחרים הכי מוצלחים כרגע של האייפון הם- סמסונג גלקסי S, מוטורולה מיילסטון, וHTC desire\HD. כאשר הdesire HD הוא המשוכלל ביותר כרגע.

כמו לא מעט חברה פה בפורום (יש ת'רד ענקי בשם SGS-101) אני מחזיק S. תכלס, אני לא יודע אם ההתרשמות שלי מדויקת משהו, אבל אני די מרוצה. מצד שני, בשביל להביא אותו למצב הזה יש צורך בלא מעט התעסקות, שדרוג קושחות (שיש להם נטייה לצאת כל יומיים), התקנת כל מיני פיקסים שרק בסוף הדרך המכשיר פונקציונאלי ב100%. זה לא אומר שהוא יוצא מהקופסא מקולקל, פשוט, הוא יכול היה לצאת מהקופסא טוב יותר.

אם אין לך סבלנות לקטעים האלה, תקנה . אם יש לך, אז יש מכשירים מוצלחים יותר מהאייפון בימינו.

נ.ב. הגלקסי כבר עף לי מהיד פעמיים, ועדיין נראה אותו הדבר (למרות שהוא מגנט מזעזע לטביעות אצבע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי באתר של שהם מוכרים איפון 4 החל מ-200 דולר

כלומר גם אם הוא יפול לך 3 פעמים

ובכל פעם ישבר מחדש

ובכל פעם שישבר לא יוכלו לתקן אותו במסגרת האחריות

עדיין זה יצא יותר זול מאשר הסמארטפונים המתחרים שאתה מדבר עליהם

http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family/iphone?aid=AIC-WWW-NAUS-K2-BUYNOW-IPHONE-INDEX

הוא עולה 200 דולר רק כאשר אתה מתחייב לחברה סלולארית אמריקאית, ונניח שהייתי מזמין דרכם בלי התחייבות, הייתי צריך לשלם על המשלוח וכמובן מכס ובסופו של דבר היה יוצא לי 3500 ש"ח כמעט.

-היתרון בלקנות בישראל שאז לפחות יש לך את האחריות של איידיגיטל, בהנחה שהם לא שונאים את אורנג' ופלאפון.

אני לא ממש חובב של ..זה יותר מיועד למי שיש לו יומן פגישות עמוס במיוחד, אני די פנוי :facepalm:

למיטב ידיעתי המתחרים הכי מוצלחים כרגע של האייפון הם- סמסונג S, מיילסטון, וHTC desire\HD. כאשר הdesire HD הוא המשוכלל ביותר כרגע.

כמו לא מעט חברה פה בפורום (יש ת'רד ענקי בשם SGS-101) אני מחזיק S. תכלס, אני לא יודע אם ההתרשמות שלי מדויקת משהו, אבל אני די מרוצה. מצד שני, בשביל להביא אותו למצב הזה יש צורך בלא מעט התעסקות, שדרוג קושחות (שיש להם נטייה לצאת כל יומיים), התקנת כל מיני פיקסים שרק בסוף הדרך המכשיר פונקציונאלי ב100%. זה לא אומר שהוא יוצא מהקופסא מקולקל, פשוט, הוא יכול היה לצאת מהקופסא טוב יותר.

אם אין לך סבלנות לקטעים האלה, תקנה . אם יש לך, אז יש מכשירים מוצלחים יותר מהאייפון בימינו.

נ.ב. הגלקסי כבר עף לי מהיד פעמיים, ועדיין נראה אותו הדבר (למרות שהוא מגנט מזעזע לטביעות אצבע).

כל מבריק הוא מגנט נוראי לטביעות אצבע :)

ברמת העיקרון שמעתי וניסיתי את הגלקסי בחו"ל כשביקרתי לא ממזמן, אבל יש לי נסיון מר בלעדכן קושחה למכשירי (ובמיוחד לנוקיה), מסיבה כלשהי כשנסיתי לעדכן למכשירים הללו את הקושחות, הם קרסו ונאלצתי להחזיר אותם לאורנג'..

בעיקרון, מה הבעיה שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. והיכן ניתן לרכוש אותו ומה טווח המחירים שלו?

מצאתי אותו רק בgomobile במחיר של 3.5K ש"ח.

אגב, שאלה קצת יוצאת דופן. איך שומעים בגלקסי לעומת האייפון? או בכללי איך שומעים בגלקסי? אני מדבר על עוצמת השמיעה בשיחת טלפון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה חח, עדיין לא החלטתי מה לקנות, אני חוקר את שני המכשירים בכל רחבי האינטרנט, למעשה עד עכשיו הגעתי למסקנה שהגלקסי S משתלם, רק הלחיץ אותי הקטע שצריך לעשות לו שינויים. אשמח לקבל להסבר רחב מה צריך. בידיוק לשנות בו, וכמובן, איפה ניתן לרכוש אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...