Adobe שינתה את דרישות המינימום ל-FLASH 10.1 למכשירי הסלולר - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Adobe שינתה את דרישות המינימום ל-FLASH 10.1 למכשירי הסלולר

Guarding angel

Recommended Posts

בחודש ספטמבר חברת Adobe האחראית על תוסף ה-Flash העלת את דרישות המינימום לתוסף ה-Flash 10.1

דרישות המינימום העדכניות נכון להרגע :

101newrequirments.png

המכשירים הנתמכים :

http://www.adobe.com/flashplatform/supported_devices/smartphones.html

Adobe® Flash® Player 10.1 software for Android™ has been released to partners. Flash Player 10.1 for currently requires 2.2 to be installed on your device. The upgrade path for your phone will depend on the specific device, manufacturer, operator, and region.

האם חברת ADOBE שכחה להסיר את ה-A853 Milestone\A855 Droid מרשימת העדכון? או שעדיין יש תקווה?

droid101.png

חברות הסלולר הבטיחו שתשוחרר גרסת 2.2 של OS ל-Droid\Milestone,יש אומרים שהמכשירים יעודכנו לגרסה 2.2

אך התמיכה ב-Flash 10.1 תבוטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רבים אחרים שזה כן מעניין אותם.

לי זה לא כולכך משנה,אם אני רוצה לראות קטע כולשהו אני נכנס ל-Tube Widget ורואה משם.

מה שכן,ניתן לבצע אוברקלוק פשוט למכשיר באמצעות Root @ Milestone .

המכשיר שלי כרגע על 1Ghz@58 ופועל נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחתחילה בצעתי בכדי לראות יציבות,בניתי פרופילים של מתח נמוך יותר בקלוק גבוה בכדי לקבל עבודה חלקה יותר.

כרגע מדובר בקלוק גבוה ומתח נמוך,

מצב סטוק הוא 550mhz@56vsel כרגע אני נמצא ב-1Ghz@58vsel שזה מצוין (סטוק של 1Ghz הוא 72vsel) וזאת מבלי לגרוע מהסוללה.

לפי XDA ה-vsel הכי נמוך ל-550Mhz הוא-34,עבודה במתח כזה תעלה את זמן השימוש במכשיר מאידך וגם יהיה קריר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה לא כולכך משנה,אם אני רוצה לראות קטע כולשהו אני נכנס ל-Tube Widget ורואה משם.

דיברתי על הפלאש.

ביצעתי בכדי לקבל עבודה חלקה יותר במיילסטון,ולא בכדי להפעיל תכני .

אין סיכוי שה-A853 יגיע לרמה של N1\SGS מדובר פה בהרבה יותר פרמטרים מאשר קלוקים, אני מודע למגבלות המכשיר שברשותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאש עובד חרא' date=' נקודה. אתה גולש עם המכשיר לאתר של HW בשילוב 2.2, והוא מרנדר FPS חד-ספרתי.

לא מדובר על אפליקציות ל .

[/quote']

למען האמת גולש כרגע עם המיילסטון 2.1 ואין בעית עבודה כולשהי מקווה שלא תהיה בעיית עבודה גם עם 2.2.

אינני הכי חזק בתוכנה שגיא,אך כאשר תוסף הפלאש אינו פעיל אין בעיה של ביצועים,אלא רק בעית של תצוגת האתר המציג פלאש?

יעני תכנים מסוימים לא יוצגו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הגדרתי שצריך ללחוץ כל פעם על התוסף כדי להפעיל את הפלאש..

זה שימושי מאוד באפלקציות שמפרסמים בפורומים ואתרים

אתה לוחץ , עולה לך הסרטון בפלא

ואז מקליק עליו ואתה יכול להעביר לאפליקצית המובנית ששמה הסרטון עובד מעולה.[

בלי התוסף אי אפשר היה לצפות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הגדרתי שצריך ללחוץ כל פעם על התוסף כדי להפעיל את הפלאש..

זה שימושי מאוד באפלקציות שמפרסמים בפורומים ואתרים

אתה לוחץ , עולה לך הסרטון בפלא

ואז מקליק עליו ואתה יכול להעביר לאפליקצית המובנית ששמה הסרטון עובד מעולה.[

בלי התוסף אי אפשר היה לצפות

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...