Milestone 2 vs Desire Z - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Milestone 2 vs Desire Z

psychuil

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מצליח להחליט. אני יכול לחיות עם הגודל והמשקל הנוסף של ה-Z לעומת המיילסטון. יש כמה דברים שבגלל שאין לי נסיון עם אנדרויד אני לא יודע עד כמה הם קריטיים.

- בניגוד למיילסטון 2 ל-Z אין מקשי חיצים, עד כמה זה קריטים במשחקים \ אימולטורים \ דוסבוקס?

- בניגוד למיילסטון 2 הרזולוציה ב-Z קטנה יותר ולא ביחס 16:9, האם זה קריטי בגלישת WEB \ סרטוני יוטיוב? מצד שני הרז' של המיילסטון 2 פחות נפוצה, האם יש חוסר של בגלל זה?

- עד כמה אי היכולת לצרוב רומים במיילסטון 2 קריטי? מה זה נותן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הזמנתי בסוף את המיילסטון 2, כי המחיר שלו ירד ל-310 פאונד, שזה 50 פחות מה-Z, שזה בערך 400 שקל פחות (לפני מעמ ומיסים).

האמת, קצת פחות מ300

אבל תתחדש :xyxthumbs:

בטוח שתיהנה ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, כמה זה יוצא+משלוח+מע"מ? (המיילסטון 2 מCLOVE)

מה עם אחריות? איך מממשים? מה עם עברית למקלדת?

זה נפלא לאנשים כמוני שמשתמשים בטלפון יותר לסרטים ומשחקים ופחות לדיבורים, הרי לא כל אחד מגיע ל250 ש"ח בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור בחייך, מה קרה למחשבון במקלדת?

המכשיר עולה 364 ליש"ט כולל מע"מ (הבנתי שאין החזר מאחר ואתה לא קונה פיזית אלא וירטואלית) לכן נכפיל בליש"ט היציג שהוא 5.8474 ונקבל 2128 ש"ח.

תוסיף מע"מ ישראלי של 16.5 אחוז ונקבל 2479 (לא כולל משלוח, תברר כמה הוא עולה ותוסיף).

לגבי אחריות, תוכל לשלוח חזרה אליהם כמו שרבים עשו, רק כל משלוח כזה עולה לא מעט כסף (הבנתי שבסביבות ה-200 ש"ח)! מה גם הבנתי מהחבר'ה פה שאם יש משהו רציני שיגרום להחלפת הפלאפון לחדש - אפשרי שתשלם שוב את המיסים (במקרה הזה כנראה רק מע"מ ישראלי נוסף, שזה בערך 300 ש"ח נוספים).

לגבי מקלדת - זה החלק הקל. אני אישית צרבתי מקלדת עברית (פיזית כמובן) באחת מחנויות הרשת 220V (לא כי אני צריך, כדי שיהיה כשאמכור כיד2). אם אתה מדבר על מקלדת תוכנתית - Anysoftkeyboard אם אני לא טועה

אם אתה צריך את המכשיר למשחקים וסרטים למה לא את ה-MS1? עד כמה שאני מבין יתנגנו באותה צורה בדיוק (המסך זהה). לגבי משחקים, יש בכלל הבדלים ב-"כרטיס מסך" בין שני המכשירים" תחשוב על זה. אני הגעתי למסקנה כללית שבמקרים רבים לא כדאי לקנות בחו"ל אלא אם כן ההפרש הכספי באמת עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אני לא קניתי שום מכשיר מהאינטרנט ואני אומר רק מה שהבנתי מהאנשים שהזמינו.

הבנתי שההחזר מתבצע פיזית כשאתה עוזב את אנגליה - אתה מראה קבלה (בשדה תעופה) ומקבל החזר במקום. מאחר ואתה לא עוזב פיזית את אנגליה (כי מעולם לא הגעת, אתה קניה אינטרנטית) לא אמור להיות החזר. הלוואי ואני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אני לא קניתי שום מכשיר מהאינטרנט ואני אומר רק מה שהבנתי מהאנשים שהזמינו.

הבנתי שההחזר מתבצע פיזית כשאתה עוזב את אנגליה - אתה מראה קבלה (בשדה תעופה) ומקבל החזר במקום. מאחר ואתה לא עוזב פיזית את אנגליה (כי מעולם לא הגעת, אתה קניה אינטרנטית) לא אמור להיות החזר. הלוואי ואני טועה.

שניה, התבלבלתי בין זיכוי של מס באנגליה לבין זיכוי של הספקיות המקומיות. בכל מקרה אם מזמינים דרך אחד האתרים לארץ מקבלים זיכוי מהמחיר בזמן החיוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ההבדל במחיר לא כזה גדול לבין הארץ לפי הבנתי.

הבעיה בMS1 היא מהירות המעבד שלו והRAM הנמוך שלו, שלא יאפשרו לו להשתדרג לANDROID 3.0 (בניגוד לMS2, S וכ'ו...)

בנוסף תיהיה לכך השפעה ניכרת באימולטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה רואה מיילסטון 2 נמכר בארץ?

בקשר לדבר השני,

1. זה דרישות מומלצות ולא חובה.

2. ניתן לבצע OC למעבד ומבחינת ראם זה ישפיע על עבודה שוטפת ופחות על האם אפשר להתקין את המע הפעלה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אני רואה שה1GHZ הופך לסטנדרט בעולם הסמארטפונים המתקדם (עובדה, עכשיו משחררת DROID 2 לכל העולם עם מעבד 1.2GHZ)

אין סיכוי שתיהיה 3.0 לMS1.

העניין של המעבד והRAM ישפיע מאוד על ההבדל הדק בין שחיק ללא שחיק באימולטור PSX בMS1 לעומת הMS2.

אני מצפה מהמחיר של הMS2 בארץ להיות משהו בסביבות 2800 ש"ח (כמו שאנשים אחרים חושבים).

לכן ההבדל בין 2500 ש"ח לעומת 2800 ש"ח הוא הבדל קטן יחסית לעומת התמורה של אחריות בארץ ומקלדת בעברית (שלהדפיס אותה על המקלדת עולה 280 ש"ח מנסיון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...