GPS עדכני ואמין- 1000 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GPS עדכני ואמין- 1000 ש"ח

IG

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מעוניין לרכוש חדש, עם מפות מעודכנות, נוח ופשוט לשימוש ואמין (גם מבחינת הניווט וגם מבחינת החומרה), עם הכוונה קולית (חובה).

אין צורך להתחשב בעלות מנוי לעדכונים...

אני לא אהייה פה כמה שבועות אז תזרקו בינתיים הצעות שנראות לכם טובות ואני אענה על שאלות (אם צריך) בהמשך..

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.37914

אני קניתי אחד כזה לפני כמה שבועות ואני די מרוצה.

הוא לא מדהים, אבל הוא נחמד למדי.

הוא בא עם iGo מותקן, אבל עם מפות של צפון אמריקה בלבד, אבל אין בעיה "לרכוש" מפות של , כולל ממשק והכוונה קולית בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקח לו קצת זמן עד שהוא קולט לווינים (שתי דקות בערך)

והתוכנה שיש בו לניגון mp3 (שניתן להזרים את זה דרך FM Transmitter לרדיו של המכונית) לא תומכת (משום מה) ברשימות עם יותר מ-256 שירים

באופן עקרוני הוא די נחמד בתור מכשיר , ובמחיר כזה אני לא חושב שתוכל להשיג משהו יותר טוב

השאלה היא האם יש לך צרכים ספציפיים שהמכשיר הזה אולי לא עונה עליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.37914

אני קניתי אחד כזה לפני כמה שבועות ואני די מרוצה.

הוא לא מדהים, אבל הוא נחמד למדי.

הוא בא עם iGo מותקן, אבל עם מפות של צפון אמריקה בלבד, אבל אין בעיה "לרכוש" מפות של ישראל, כולל ממשק והכוונה קולית בעברית.

אם יש לי כרטיס עם המפות של ישראל האם אפשר להתקין אותן באופן עקרוני על כל GPS? מה דרוש ב כדי שזה יפעל? האם אפשר להכניס לו את המפות סימון שבילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית אתה צריך קובץ של מפות, שב-igo זה קובץ fbl

אם יש לך את הקובץ הזה, אני חושב שאתה מסודר

אם יש לך סוג אחר של קובץ, אז יכול להיות שזה מתאים לתוכנת אחרת, ובמקרה כזה אני לא יכול לייעץ לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההבהרה.

מישהו יודע אם אפשר לשים עליו גם מפות סימון שבילים? איך זה עובד במכשירים מצויידי IGO אחרים. חבר שלי הזמין את המכשיר ועד שהוא יגיע רצינו לדעת מה יהיה אפשר להתקין עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...