בשעה טובה גמאני התחדשתי במיילסטון - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשעה טובה גמאני התחדשתי במיילסטון

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש כבר 2.2 שעובד להרבה אנשים, אני איתו עכשיו.

אל תטעה אנשים.

אין 2.2, הROMים של 2.2 שכרגע עם CM6alpha וMotoFrenzy כולם מבוססים על הקרנל של 2.1 - בגלל נBootloader הנעול של המכשיר שלא מאפשר צריבת romים אמיתית. מעבר לזאת לROMים האלה יש לא מעט באגים וחסרונות, אני מניח שנראה את המיילסטון לקראת סוף דצמבר, מחוייבת(על הקופסא של המיילסטון רשום תמיכה בFLASH) לזאת אבל היא לא רוצה לפגוע במכירות של מכשירים אחרים שלה ככל הנראה.

רק שהקוד שהוא רושם שם אינו נכון

אוקיי אם אתה רוצה שהמכשיר שלך ישרוד יותר משבוע, א) אל תפעל לפי מדריכים בYoutube וב) אף פעם אל תפעל לפי מדריכים של Droid, החומרה של הMilestone והDroid שונה הרבה מעבר לאנטנה, ומכאן ההגדרות של מערכות ההפעלה שלהם שונות בצורה דיי משמעותית - אם לא היה שוני היו מעבירים בקלות ROMים מDroid לME וההפיך כמו עם 2.2 בשינוי קל מאוד של הגדרות הרדיו, אבל כמעט כל ההגדרות, חלק מאוד גדול מהדרייברים, והרבה מאוד ספריות שונים לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שהתפריט הוא זהה לחלוטין שתי המכשירים מגיעים עם אותה למעט האנטנה ועוד כמה דברים.

הרבה אנשים ששינו את ה-VOCODE דווקא חוו שינוי לטובה בזמן שיחה והמשתמש מהצד השני של הקו שומע מצוין.

מוטורולה עשו זאת בכוונה בכדי לחסוך בסוללה.

שמתי לב גם שמשומה יש שיחות שלא בצעתי פיסית אלא שהמכשיר ביצע אותם : לדוגמא התקשרתי לחברה שלי ולאחר סיום השיחה

אני רואה שיחה יוצאת באותו הרגע שסגרתי לחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבוט לואדר נעול אבל אפשר עדיין להתקין רומים שלא עוברים אימות.

הייתי נשאר עם הרום של סינוגן אם הוא לא היה עושה לי בעיה עם ההחלפה של העברית אנגלית במקלדת הפיזית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבוט לואדר נעול אבל אפשר עדיין להתקין רומים שלא עוברים אימות.

הייתי נשאר עם הרום של סינוגן אם הוא לא היה עושה לי בעיה עם ההחלפה של העברית אנגלית במקלדת הפיזית

אי אפשר להתקין "ROMים" אפשר להתקין "גיבויים" שמשנים את הSYSTEM וה-DATA לא את הקרנל, או את הboot עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין מחכה לעדכון רשמי ממוטורולה.

אגב,אותו תפריט חבוי פותח את המכשיר ל-SIMFREE ועוד המון תכונות.

גרסת הפרויו אמורה לעבוד עליו מעולה,וגם תהיה מהירה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אבל אפשר להתקין את אדובי פלאגין ויש App2Sd ועוד כמה שטיקים של 2.2...

אז למי אכפת?

שApps2SD לא עובד כמו שצריך, ואין את שיפור המהירות של 2.2 כי הקומפיילר החדש(למה הכינסו JIT רק עכשיו???!) לJAVA נכנס רק ב2.2.

מעבר לזה, אני מעדיף שהמצלמה תעבוד כמו צריך ;)

אני עדיין מחכה לעדכון רשמי ממוטורולה.

אגב,אותו תפריט חבוי פותח את המכשיר ל-SIMFREE ועוד המון תכונות.

גרסת הפרויו אמורה לעבוד עליו מעולה,וגם תהיה מהירה יותר.

אותו תפריט חבוי לא עובד בMilestone(הכוונה לProgramming), מהסיבה הפשוטה שהMS הוא לא טלפון CDMA, שוב אני מאוד מציע לך להפיסק לרוץ ולהבין קצת על איך כל העניין עובד, הקוד שהוא דורש ממך(SPC) זה Service Programming Code שמשמש ספקיות CDMA/WCDMA(כמו וורייזון למשל) בשביל נעילת המכשיר לספקית מסויימת(דרך התפריט הזה אפשר להכניס הגדרות כמו MDN, MIN, Home SID וכו') מכשירי הGSM משתמשים בSPL - Sim Provider Lock שזה דבר שונה.

התפריט הרגיל(ה464646 משהו) מראה רק אינפורמציה על המכשיר שאותה אפשר לקבל מכל אפליקציית system info. שוב כמו שאמרתי, ME =! Droid בשום צורה, יש הרבה ג'נאק שמשותף לשני המכשירים, אבל אם תתעסק איתו סביר להניח שתהרוס את המכשיר(והמון אנשים, כולל 90% מהאנשים שמזיינים את השכל בפורומים כמו XDA לא מודעים לזה).

I foresee phone brickage in your future young padawan

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצלמה וA2SD עובדים אצלי מצויין, אין לי מושג על מה אתה מדבר..

בכל הROMים הקיימים הAutoFocus והקלטת הווידאו לא עובדת, אז או שאתה משקר, או שאתה לא משתמש במצלמה, או שלא התקנת אף מוד של 2.2...

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל הROMים הקיימים הAutoFocus והקלטת הווידאו לא עובדת, אז או שאתה משקר, או שאתה לא משתמש במצלמה, או שלא התקנת אף מוד של 2.2...

;)

ברום של סינוג'ן כתוב במפורש שהכל עובד...וזה נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...