כנראה שלא למדנו כלום! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כנראה שלא למדנו כלום!

maverick

Recommended Posts

כשפתחתי את הת'רד הזה ציפיתי לראות גינוי של המעשה ולא דיון בדרכו הפוליטית של רבין ז"ל.

למי שעוד לא יודע אני ימני בדעותי (שלא תחשבו שאני מנסה לעשות כאן איזו תעמולה לשמאל) ועדיין כואב לי לראות את הזלזול הזה.

אני מקווה שהמשך הדיון לא יהיה פוליטי אלא ערכי ואנושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה למי עשו צלבי קרס ותופעות גנאי דומות, זה לא מקובל וזה בושה לכולנו.

יש דברים מסוימים שיש טאבו, כמו קדושת המת ולא משנה אפילו מה עשה בחייו, לא עושים

דברים כאלה למי שנרצח ועל כמה וכמה אישיות כמו רבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת חברים, אתם לא מגזימים קצת?

דבר ראשון מאיפה לכם לדעת שזה לא חבורה של נערים בני 15 16 שראו בזה כמעשה קונדס? ואפילו לא מבינים את מעשיהם.

ואם אלה בחורים בני 18 או גדולים יותר אני מבין אותם. אבל כמובן לא תומך.

מבין אותם כי הכעס/יאוש שהצטבר בציבור בשנים האחרונות חייב לצאת בדרך כלשהיא. אם זה במחאות שאמנים מסוימים מנצלים זמן שידור בפריים טיים בשביל לתקוף את ראש הממשלה, הפגנות יזומות , עצומות מאוד מסריחות וכו,.

אז החליטו לחלל את קברו, אני לא מזועזע מזה ממש, וזה אפילו לא אומר לי כלום.

שמנתצים עשרות קברים של יהודים בהר הזיתים הענין מקבל 2 3 שורות בעמוד האחרון וזהו, לאף אחד לא איכפת. אז קישקשו לו על הקבר בספרי, ביג דיל.

ובבקשה, אל תגידו שרבין היה קדוש, בכלל לא. אפילו אהוד ברק מעיד שרבין אמר לו באוזניו שהסכם אוסלו מלא חורים, אז יש פה אפשרות מסוימת שדברים קרו בגללו, אני מבקש אל תחפו עליו כי הוא נרצח.

רבין היה איש מעולה, כולנו חייבים לו תודה על כל פעולותיו למען המדינה, ואם כבר, אני מעריך מאוד את שמעון פרס, גם הוא תרם למדינה הרבה מאוד. ומגיע לו כבוד מכולם!. אבל בבקשה, אל תשתמשו במה שקרה בשביל להאשים ולעורר שדים ישנים, זה לא יועיל לאף אחד. ואולי גם ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמנתצים עשרות קברים של יהודים בהר הזיתים הענין מקבל 2 3 שורות בעמוד האחרון וזהו, לאף אחד לא איכפת. אז קישקשו לו על הקבר בספרי, ביג דיל.

מלבד ההערה הטיפשית הזו ביקשתי לא להפוך את הדיון לויכוח פוליטי. אני מבקש שתפסיקו עם העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מדובר בחילול ערכי המוסר האנושיים, ללא שום קשר לדרכו ודעותיו הפוליטיות של רבין.

האם מישהו ראה זלזול כזה בקברו של רחבעם זאבי ז"ל שהיה ההיפך הגמור מרבין בהשקפותיו והיה מנהיג הרבה יותר "קטן" מרבין ?

לא זכור לי שמישהו השחית את קברו של גנדי, אז למה להשחית את קברו של רבין? ועוד זה שהראו אתמול בחדשות שבא וירק על הקבר מול המצלמות.. זו פשוט בושה למדינה שיש כאן יצורים כאלו (אני אפילו לא אקרא לו בן אדם).

אז אתם לא מסכימים עם דעותיו הפוליטיות של רבין? סבבה.

אתם חושבים שהוא טעה בהסכם אוסלו? זכותכם לחשוב כך.

אתם רוצים להביע את מחאתכם? אנו חיים במדינה דמוקרטית ותודה לאל לא חסרים האמצעים להביע דעות (בעיתונות, בטלוויזיה, בהפגנות וכו').

אין כל קשר בין השחתת מצבה או קבר לבין הבעת מחאה, מדובר במעשה של פחדנים עלובים שבטח גם גונבים ברזים מבתי מלון, משתינים לים בחו"ל וצופרים כמו משוגעים ברמזור; אנשים מכוערים שהחברה צריכה להוקיע ולהקיא מתוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר אבל אסור לשכוח שרבין היה אחד האנשים שהכי תרמו למדינה הזאת

זה הורג אותי שאנשים חושבים על רבין שהוא הרס את המדינה כשהוא תרם כ"כ הרבה

רבין הצליח תוך שש ימים לחסל את כל צבאות מדינות ערב ובעצם הוא אחראי לזה שיש לנו בכלל את השטחים

ואני חושב באמת שדווקא הסיבה שיש לנו טרור עכשיו זה רצח רבין אם לא אז כבר לא היינו בצרה הזאת שנקראת שטחים

נ.ב. למי שלא יודע למרות שהזכרתי את זה מיליון פעמים בפורום אקטואליה אני גרתי בשטחים מגיל 3 עד ללפני שלוש חודשים ואמא שלי עדיין גרה שם ואני בכל זאת תומך בפינוי

תפסיקו עם הקלישאות המיותרות הללו. בדיוק כמו שרבין היה רמטכ"ל בזמן מלחמת ששת הימים, דיין היה שר הביטחון וגנדי היה אלוף.

כולם תרמו ובסופו של דבר הוא נרצח על השקפותיו המדיניות ומהלכיו המדיניים המאוד שנויים במחלוקת.

בכל תקופה שיבקרו אותו יופיע "מגן האנושות" שיכריז בקולי קולות שהוא נרצח ואין על מה לבקרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין על זה הדיון, העניין הוא השחתת הקבר על ידי אנשים פרימיטיביים שאני די בספק שיודעים מה

צלב הקרס מסמל בכלל, וזה גם די יוצר קונוטציות למה שקורה בחו"ל ששם בעצם משחיתים קברים ו-

בתי כנסת בדיוק באותה צורה, לכן אנשים אשר ייתפסו על המעשה הנפשע הזה צריכים לשלם ביוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...