כל אדם חמישי במדינת ישראל- עני. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אדם חמישי במדינת ישראל- עני.

Dark_Phantom

Recommended Posts

אתה צודק בתיאוריה, אבל במציאות זה שונה.

תחשוב על זוג הורים לשני ילדים. שניהם ביחד מרוויחים כ10K שקלים נטו.

שניהם פוטרו מעבודתם ועכשיו הם חיים מהמשכורת של לשכת העבודה.

נגמרה תקופת המשכורות מהלשכה, הם לא מצאו עבודה למרות שהם מחפשים קשה.

יש להם שני ילדים, בית, משכנתא, ועוד הרבה דברים שהם חייבים (כמו חשבונות, מוצאי בסיסיים וכו').

במקה כזה, אין להם מספיק כסף לשלם על מה שכבר יש להם. הםא לא יכולים לשלם חשבונות, מיסים, או למעשה שום דבר.

זה ידידי, אדם עני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אם 20% עניים ו-10% מובטלים, אזי 11% מהמועסקים הם עניים למרות שמרוויחים שכר מינימום. כ-30-40% מהמועסקים מרוויחים מינימום, כך שמסתבר שאפשר לא להיות עני כשמרוויחים שכר מינימום.

זה חישובים ונתונים ודיברי שטות .

" אם 20% עניים ו-10% מובטלים, אזי 11% מהמועסקים הם עניים למרות שמרוויחים שכר מינימום."

נניח ש-20% עניים ו-10% מובטלים מי אמר ששאר 10% הם מועסקים? מאיפה את קובע את הנתון הזה?

יש לך את הציבור העני ביותר שהוא הציבור החרדי שלא מוגדרים כמובטלים ולא מועסקים ויש לך חלק מהציבור של הנכים שחלקו לא מוגדר כמובטל ולא מועסק

ויש לך את הזקנים והגמלאים שאחד מתוך 3 זקנים מוגדר כעני שאינם מוגדרים כמובטלים ומועסקים.

את המישפט הזה אני כבר סותר.

המשפט החכם השני שאתה מביא

"11% מהמועסקים הם עניים למרות שמרוויחים שכר מינימום. כ-30-40% מהמועסקים מרוויחים מינימום, כך שמסתבר שאפשר לא להיות עני כשמרוויחים שכר מינימום"

עוד משפט שטות.

גם הנתונים האלה לא נכונים אבל גם אים מתוך אותם 30-40% של מועסקים שמרווחים שכר מינומים ולא עניים יש לך את הצעיר בשנות ה-20 לחייו

שמדוע שמשכורת מינימום לא תספיק לאדם יחיד?היא מספיקה ולכן הוא אינו עני.

יש לך את הסטודנט הצעיר שגם עובד גם לומד אבל גם מקבל תמיכה כלכלית האים הוא שמרוויח משכורת מינימום ועני?לא.

יש לך את הזוג הצעיר שמררויח משכורת מינימום חי בשכר דירה האים הוא מוגדר כעני?לא.

יש לך את הצוג הצעיר עים תינוק ועים תמיכה של המשפחות שלו האים הוא מוגד כעני?לא

עכשיו מגיע הנתון שמסביר את אותם % שעניים

יש לך זוג עים 3-4 ילדים שניהם או אחד מהם מרוויח משכורת מינימום האים זה זוג עני?כן הם וילדיהם יהיו עניים ויחיו ברמת חיים נמוכה.

מסקנה:משכורת מינימום מספיקה לזוגות או לאנשים שמפרנסים רק את עצמם או לאנשים שהמשפחות שלהם יכולים לתמוך בהם

ולכן זה מסביר למה חלק מאותם אלה שמקבלים משכורת מינימום אינם חיים בעוני.

שכאתה מפרסם פה נתונים קח את כל הנתונים האלה ואז תבודד אותם למשפחה עים 3-4 ילדים ואז השאלה שצריכה להשאל

האים משפחה עים 3-4 ילדים ללא חסכונות או משפחה תומכת ומבוססת יכולה להיות לא ענייה כאשר האים מרוויחה משכורת מינימום?

כל מי שטוען שיש משפחה כזאת הוא קשקשן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו פה אכפת בכלל הרי פה כל יום קונים מחשבים בעשרות אלפי שקלים שבדרך כלל זה מיותר לגמרה...

הצביעות של אנשים זה הדבר הכי גרוע של אנשים מדברים כאילו אכפת להם... אם היה אכפת לכם הייתם יוצאים ומתנדבים ועוזרים לחלשים

אני אומר בקול אני שם זין עליהם ואין דבר כזה עני יש דבר כזה בן אדם שלא רוצה לעבוד ואם יש לו כבר עבודה בדרך כלל הם בחיים בשתי דרגות של רמת חיים מעל מה שהם באמת מרוויחים וחיים מהמינוס בבנק.... 2 פלאפונים כבלים דיגיטלים 2 מכוניות שותים מים מינרלים

תאמינו לי הרבה עניים פשוט לא יודעים לנהל את הכסף ומנסים בכוח לשמור על רמת חיים שאין להם כסף להתקיים בה אני כבר מזמן לא מאמין לכל הבכיינים אחרי שכל כך הרבה אנשים גונבים את קופת המדינה והרבה מהם זה אנשים שכביכול עניים ועובדים שוחר מהצד ומקבלים קיצבה או דברים כאלה

בשביל מה בכלל מפרסמים את הנתונים האלה?! למי אכפת אז יש הרבה עניים מה אני יכול לעשות ללכת ולפרנס אותם? מה רוצים ממני שאני ירגיש רע שיש אנשים שאין להם כסף? מה אצלי הכסף צומח על העצים? ההורים שלי עובדים קשה בדיוק כמוהם חבל שיש אנשים מוכשרים יותר ומוכשרים פחות... ככה הקפיטליזם פועל מי שטמבל ולא לומד ועובד כשכיר בשכר מינימום שילמד לחיות ככה ושישתוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדוני זה שאתה ועוד רבים לא שמים זין זה ידוע לא לזה אני כתבתי.

אדוני בהודעה שניכתבה לא כתבתי על מובטלים שמשתמטים וגונבים את הקיצבה.

אני מיתייחס בהודעה על אנשים שעובדים עבודת פרך לא גוזלים שקל מהמדינה וסותר את הטענה שהם יכולים

לחיות לא בעוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר על אחד עים שכל ואחד לא

מדובר על אחד שגודל עים מקל בתחת בגלל שמשפחתו מבוססת ויש לו מורה פרטי למתמטיקה

מורה פרטי לאנגלית חוג העשרה ועוד

מורים עים השכלה אקדמאית שמלמדים בבית סיפרו

לעומת זאת יש אחד שאין לו כסף לסיפרי לימוד אין לו מורה פרטי אין לו חוגים להעשרה והמורים שמגיעים לבית ספרו

הם ב-5 דרגות מתחת למורים שבבתי הספר העשירים.

עכשיו מגיע השאלה האים המדינה הזאת היא סוציאלית או קפיטליסתית

אים היא סוציאלית כמו באירופה אז אותם ילדים זכאים לחינוך ורמה שווה.

אים היא קפיטליסתית כמו באמריקה אז אני אומר תחזיר את הקיצבה של 70000 שקל שיוצאי רוסיה קיבלו

ועולי ארגנטיניה ואתיופיה לא ועוף לאמריקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כבוד לעבודות היום, כולם רוצים להיות בוסים או עוזרי בוסים שנותנים פקודות.

הישראלים של היום צריכים לסבול טוב וממש טוב, כדי שיכנס להם לראש, אם לא תעבדו אתם תסבלו.

אין דרך קצרה לעושר, ואין משכורת לבטלנים או מתחזים. הסיפורים האלה על מגזר כזה ומגזר כזה כבר לא מזיזים לי את השערה באף, שטויות. הציבור הכי עני במדינה הם החרדים, ויודעים מה? אף אחד מהם לא מת מרעב, והם אפילו חיים באושר.

להורים שלנו לא היה את כל זה, הם חיו בתקופות הרבה יותר קשות, והם לא התבכיינו או פתחו בשביתות, הם עבדו, וקשה!

אני מרחם רק על החולים, והזקנים, לא יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק במאה אחוז.

המשפחה של אבא שלי לא היה להם גרוש על הנשמה היו ימים שלא היה כסף לאוכל... הם התלוננו כל היום שהם עניים או האשימו את העשירים בזה שיש להם כסף? לא... סבא שלי כולה היה פועל בניין כל החיים ובקושי עשה כסף מה לעשות שאבא שלי למד שצריך לעבוד קשה וגם הצליח אז הוא אשם שיש לנו כסף? ממש לא...

עוד דבר כאשר אמרתם פה שהילדים העשירים כביכול מקבלים מורים פרטיים ובולשיט כזה

ידיד טוב של אחותי גדל בשכונת התקווה במשפחה מאוד ענייה ודיי הרוסה אבל הבן אדם היה חכם והשכיל לא להדרדר להיות ערס מפגר

ולמד כל הזמן בביצפר היום חברים הוא מרוויח בסביבות ה30 אלף שקל לחודש והוא בן כולה 26.... אז השטויות של עניים זה הכל בולשיט מי שרוצה להגיע למשהו בחיים מגיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אנשים בארץ חייבים לעבוד קשה בשביל להרוויח כסף"

זה המשפט הכי נכון, אנשים עניים שאין להם כסף והם בריאים

ולא מוכנים לעבוד בפינוי זבל או משהו דומה לזה הם פשוט אנשים עצלנים,

ולא מגיע להם לקבל כסף , כי כדי לקבל כסף צריך לעבוד הכי קשה שאפשר!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר כאשר אמרתם פה שהילדים העשירים כביכול מקבלים מורים פרטיים ובולשיט כזה

ידיד טוב של אחותי גדל בשכונת התקווה במשפחה מאוד ענייה ודיי הרוסה אבל הבן אדם היה חכם והשכיל לא להדרדר להיות ערס מפגר

ולמד כל הזמן בביצפר היום חברים הוא מרוויח בסביבות ה30 אלף שקל לחודש והוא בן כולה 26.... אז השטויות של עניים זה הכל בולשיט מי שרוצה להגיע למשהו בחיים מגיע...

אויש נו, איזה בולשיט.

זה הרי ברור שבגלל שהוא חכם הוא הגיע לכך, ושיבושם לו, אבל תבין, יש הרבה אנשים עם רצון טוב שמתאמצים מאוד אבל גם ככה לא מגיעים לכלום בגלל שהם לא מספיק חכמים וזה דבר שאף אחד לא יכול לתקן. מעט מאוד אנשים מסוגלים לחיות בעוני ומצוקה ובאותו זמן להתמיד בצורה רצינית בלימודים.

היום כוח רצון לא מספיק, צריך גם ראש טוב :smarty:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו זה נכון שיש מספיק עבודה בארץ כמעט לכולם אבל זה לא הכי קל בעולם לעבוד באיזה או פינוי זבל

אני למשל תמיד אנשים טענו שאני הולך להצליח בגדול בלה בלה בלה

עכשיו אנשים שואלים אותי איפה אני עובד זה לא הכי נעים לומר "אבטחה" אבל יש לי ברירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שגם חלק מאותם אנשים עניים, עובדים וקורעים ת'תחת כדי שבסופו של דבר יקחו להם חצי מהמשכורת ויחלקו אותם לאלה שלא מזיזים אצבע(וחלקם טוחנים תנ"ך כל היום ויש להם 11 ילדים שיגדלו להיות בדיוק כמו האבות שלהם).

מנסים פה לגרום לכולם להיות שווים, כביכול; "קומוניזם, גרסאת לייט".

איזה מעצבן, הכל שגוי,דפוק וחסר הגיון מהיסוד ורק מחמיר(ולא רק בשלטון)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אז לא משלמים מיסים :-)

וברצינות, זה חלק מהדברים ששינוי רוצה לשנות. להוריד את העול השטריימל מהאנשים העובדים (וזה לא משנה במה הם עובדים)

גם ביבי עושה את זה, אבל לא בצורה מספיק חדה (לדעתי כמובן)

הבעיה הגדולה של היא לא החרדים הלא עובדים (ויש כאלה שעובדים, אתם צריכים לדעת) הבעיה של היא אותם עצלנים שיושבים בבית ומקבלים קצבאות. אתמול פתחתי עיתון וראיתי מאות הודעות דרושים, האבטלה לא באמת קיימת וה"מובטלים" לא באמת מובטלים.

מי שלא עובד, שלא יתפלא שאין לו כסף. מי שעובד, סוחב על גבו את מי שלא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...