ניראלי שנדפק לי המסך samsung t220 . צריך עזרה.. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניראלי שנדפק לי המסך samsung t220 . צריך עזרה..

asi1998

Recommended Posts

אז ככה יש לי תמסך כבר שנה וחצי ואף פעם לא עשה בעיות.

מלפני חודש הוא התחיל להתחרפן, כל פעם שאני סוגר תמסך ולאחר מכן מדליק אותו מחדש לוקח לו משו כמו עשר עשרים שניות עד שהוא נתפס על התמונה וסוף סוף מראה אותה.

כאשר המסך נתפס על התמונה אני גולש באינטרנט רגיל הכל טוב ויפה עד שלמשל אני נכנס ליוטיוב ורואה סרטון על כל המסך ואז הוא שוב נהיה שחור ורק שאני מקטין את הסרטון לקטן הוא עובד בסדר..

כמו כן יש כל מיני אתרים שאני נכנס אליהם אז שוב הוא לא מראה לי את התמונה והופך לשחור ורק שאני יוצא מהאתר הוא עובד רגיל.

חיברתי עוד יציאה של הכרטיס מסך לטלוויזיה בחדר והוא עובד בסדר גמור בטלוויזיה..

יש למישו מושג מה הבעיה? אני לא יודע אם זה במסך או בהגדרות שלו או אפילו במחשב. סליחה אם זה לא קשור לפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה שעברה נדפק לי MAG LCD אחרי 3 שנים ושהוא היה נדלק באמת אחרי זמן ומתכבה-שאלתי והבנתי שזה הספק הפנימי (או שזו הנורה גם יכול להיות) ועם הייתי מצמיד את המנורת שולחן פלורסנט. הייתי מבחיר כצאת ברקע של הדסקטופ.

עכשיו כמה חודשים אחרי זה חבר שלי היה לו מסך 19 WIDE מ2007 שקרה לו שהוא נדלק אחרי רבע שעה והיה עושה רעשים מטורפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה שעברה נדפק לי MAG LCD אחרי 3 שנים ושהוא היה נדלק באמת אחרי זמן ומתכבה-שאלתי והבנתי שזה הספק הפנימי (או שזו הנורה גם יכול להיות) ועם הייתי מצמיד את המנורת שולחן פלורסנט. הייתי מבחיר כצאת ברקע של הדסקטופ.

עכשיו כמה חודשים אחרי זה חבר שלי היה לו מסך 19 WIDE מ2007 שקרה לו שהוא נדלק אחרי רבע שעה והיה עושה רעשים מטורפים.

אז מה לעשות? לקחת תמסך למעבדה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...