המלצה לסלולארי אנדרואיד לא גדול פיזית (עם אפשרות להביא מארהב ולא דחוף) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לסלולארי אנדרואיד לא גדול פיזית (עם אפשרות להביא מארהב ולא דחוף)

שוקו

Recommended Posts

טוב בגלל שאני אשמח להשתדרג לאנדרואיד התחלתי להסתכל על השוק,

אני אוהב טלפונים קטנים, כאלו שיושבים בכיס בכיף, עכשיו יש לי סליידר של נוקיה ואני באמת נהנה מחוסר הגודל שלו.

אני לא לחוץ לקנות כרגע (אולי תתאפשר הבאה מארה"ב בעתיד) אז אני יכול לחכות לדגמים עתידיים

ראיתי מכשירים כמו aria לדוג' והwildfire, איך הם ביחס לאחרים הגדולים? (הARIA נשמע מפתה אבל אני רואה שהוא לא מופיע בשום מקום)

ואם יש משהו ששווה לחכות כמה חודשים זה גם אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגמה היא לעבור למכשירים עם מסכים גדולים - היום 3.7 זה כבר לא גדול ויש מכשירים עם 4" ועם 4.3". ה-Wildfire מגיע עם 3.2 שנחשב היום ליחסית קטן ואני לא חושב שדגמים דומים יצאו פשוט כי אנשים בניגוד אלייך כנראה מעדיפים מסכים גדולים יותר. אני חושב שה-Wildfire אחלה מכשיר מכל בחינה, מלבד הרזו' של המסך שלו. יש האומרים שזה קטסטרופה ויש האומרים שזה סביר לחלוטין - הכל תלוי בבנאדם עצמו ובדרישות שלו מהמסך. אציע לך ללכת ולראות אותו במציאות - אם לא תהיה לך בעיה עם המסך - הוא כנראה בדיוק בישבילך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמארטפונים כאמור צריכים מסכים גדולים, די מתבקש כשאין להם כפתורים

הWildfire נוצר כמענה לשוק הנמוך, פלאפון חביב אבל לא יותר מזה לדעתי

הכל שאלה של תקציב

וחייב להגיד, מה זה "לא גדול פיזית" הנקסוס שלי לדעתי מושלם לכף היד שלי, אולי לא הV3X הישן שלי שהיה טנק מרכבה אבל גם טוב בגלל הגודל הנכון

ה6120 שלי היה קטן ולא בדיוק נוח בהתחלה, הכל עניין של הרגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הaria מישהו מכיר? נראה שהוא עם רזולוציה לא רעה ועוד כמה יתרונות על הWILDFIRE. ולא מצאתי עליו שום דיבורים

תקציב- נגיד 2K,

אני באמת אלך לחנות להחזיק עם הכף יד, יכול להיות שאחרי התרגלות קצרה זה יתאים לי.

6120 אכן הרגיש גם לי צפוף, פשוט כרגע הסליידר שלי במצב סגור הוא בערך חצי מגודל הדגמים המדוברים ולכן אני רגיל לקטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-aria יקר בהרבה מה-wildfire, ההפרש בחול עומד על כ-100 דולר. כלומר בארץ המחיר יהיה גבוה ב-500 שח כנראה.

המחיר של ה-aria נמצא קרוב יחסית למחיר של ה-desire , ופה כבר יש לו תחרות מאוד קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...