מחפש המלצה לפלאפון, קטן ודק ללא מסך מגע. - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לפלאפון, קטן ודק ללא מסך מגע.

Cyanide

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זאת אומרת תלוי מסלול ?

יש לי מסלול מהשימור

משהו של 1500 דקות פלוס 1000 ס מ ס פלוס חבילת גלישה קטנה ( 3G בפורטל ו 30 מגה באינטרנט - שזה כלום ) פלוס אחראיות מורחבת על המכשיר פלוס עלות המכשיר כלומר זיכוי והכל בחשבונית 350 לא כולל מע"מ פלוס זיכוי של 80 שח' ל 16 חודשים כלומר יורד מהחשבונית אהה כן פלוס טלפון לאוטו כלול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי - זה תלוי מסלול. אני למשל במסלול חיילים בפלאפון ואני יכול לקבל החזר של 50 ש' על המכשיר שרכשתי בחנות פרטית (מיילסטון) אם אני מדבר מעל 75 ש"ח למשל (כמובן כפול 36 חודש). אתה לא תקבל את אותם התנאים לכן אתה צריך להתקשר. יכול להיות שיצא לך יותר כדאי ויכול להיות שיתברר שכדאי לך בכל זאת לרכוש מהחברה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא , אתה צודק , איך לא חשבתי על זה , ההבטחה שקיבלתי זיכוי על המכשיר ל 16 חודשים - הם לא אמרו רק על שידרוג מהחברה ולפי החוק מגיע לצרכן זיכוי על מכשיר - תודה , איך לא חשבתי על זה , ממש הייתי נעול שאני חייב לרכוש מהם מכשיר ועכשיו נפל לי האסימון שלא - תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה גם אם אתה חושב רגע על הזיכוי שהם נותנים לך שזה 80 כפול 16 חודש = 1280 ש"ח. המחירים אצלהם כ"כ יקרים שבמחיר הזה אתה יכול לקנות פלאפונים פשוטים+ במקס', אין מה לדבר על פלאפונים בינוניים+ ובטח שלא סמארטפונים.

המונטה כ-2500 ש"ח

ה-ELM של SE כ-2100 ש"ח וכ-1450 בחנויות הפרטיות.

גם W995 שהוא מכשיר עם מצלמה מעולה אך סגורה תוכל למצוא בכ-1350 ש"ח בפרטיות ובמחירים מטורפים בחברות הסלולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכיוון שלי הוא מכשיר עיסקי - מסך מגע ( לפחות 3.5 אינטצ' - לא פחות ) ורצוי מקלדת נפרדת - כך שזה משאיר לי לא הרבה דגמים ( כולל הבלאק ברי טורצ' ו/או האייפון שאין לו אומנם מקלדת אבל אני חושב שאני מאוד אהנה מהמערכת הפעלה שלו שהיא להדיוטות , את מערכת ההפעלה של הבלאק ברי אני לא מכיר ולכן ככה מהסס )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כן הוא בהחלט נלקח בחשבון

וחשבתי לעצמי שאני צריך להיכנס לתרד של רק שאלה לפני הקניה ( חח ) ( זה כבר 28 דפים ) הבנתי שיש לו מסך שתומך בצביטה , אכן ?

כמו כן , רציתי לשאול , האם אפשר לשמור למחשב הודעות ס מ ס , כמו כן האם כל התקיות שעל הטלפון נגישות בחיבור למחשב , מפני שבנוקיה זה לא נתמך , התקיות הנתמכות הן תיקיות המסמכים והמדיה בלבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כן הוא בהחלט נלקח בחשבון

וחשבתי לעצמי שאני צריך להיכנס לתרד של רק שאלה לפני הקניה ( חח ) ( זה כבר 28 דפים ) הבנתי שיש לו מסך שתומך בצביטה , אכן ?

כמו כן , רציתי לשאול , האם אפשר לשמור למחשב הודעות ס מ ס , כמו כן האם כל התקיות שעל הטלפון נגישות בחיבור למחשב , מפני שבנוקיה זה לא נתמך , התקיות הנתמכות הן תיקיות המסמכים והמדיה בלבד .

לגבי לראות את כל התיקיות, אפשר לעשות את זה גם בסימביאן, למרות שאם אתה רוצה לראות תקיות של מע' ההפעלה אתה צריך לפרוץ אותו, שזה עניין די פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...