מכירה מוקדמת ב-Clove של המיילסטון 2 עם מעבד 1GHZ - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירה מוקדמת ב-Clove של המיילסטון 2 עם מעבד 1GHZ

xtract1

Recommended Posts

במכירה מוקדמת עולה משהו כמו 400+ ליש"ט אם אני זוכר נכון (כולל מיסים) - המון. השאלה היא האם זה שווה את התוספת מחיר מהמילסטון ה"רגיל". בנתיים מה שראיתי זה הבדל במעבד והעובדה שפרויו כבר מותקנת. חוץ מזה המשקל נשאר אותו דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מגיע עם 8 ג'יגה זכרון פנימי

WIFI N ותמיכה בDLNA (יכול לשמש כסטרימר לטלוויזיה תומכת ולקשר אלחוטית בין המחשב והטלוויזיה)

ויודע לצלם ב720P

האם זה שווה 350 פאונד (20 פאונד יותר מהDESIRE ו10 פחות מהגלקסי)?

לא ממש לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שמחירו של המיילסטון ירד משמעותית והוא יהפך בן רגע ל"ישן" כשהמכשיר הזה יגיע אלינו? אני מתלבט מאוד וכנראה אקנה את המיילסטון אבל אני מפחד שתוך כמה חודשים במידה והנ"ל יגיע מחירו יתחתך משמעותית כיד2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להשיג דרך לקנות אותו ממסלול חיילים בסלקום.

נגיד למישהו שיש כבר מכשיר והוא רוצה את המסלול "תצטרף" אליו ותיקח את המכשיר בתמורה לזה שתשלם לו קצת [המכשיר בעצם מגיע בחינם אם לוקחים את מסלול חיילים ועוברים את ה75 בחשבונית]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מאיפה למצוא בנאדם כזה - ולדעתי הוא בכל מקרהי קח בחשבון שהמכשיר עולה לו 75X36 שזה 2700 ש"ח ויעשה לי ג'סטה וימכור לי (במקרה הכי הכי טוב) ב-2000? זה סה"כ 100 ש"ח פחות מהחנויות הפרטיות אבל אני עוד צריך לפרוץ אותו שיעבוד בחב' פלאפון - מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שזה לא ממש עולה לו.

אני מכיר מישהו שהיום עשה מסלול חיילים ולא היה צריך את המכשיר אבל לקח אותו כדי למכור *כי זה בכל מקרה לא עלה לו כלום*

תמצא מישהו כזה שאתה מכיר, ותנצל אותו...

בכ"מ זה לא הדיון זה סתם רעיון שעלה לי...תשיג לעצמך איזה צו גיוס וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך צו גיוס כי אני עדיין בצבא. בכל אופן אני במסלול של פלאפון שעדיף משמעותית ולא הולך למסלול של סלקום גם לא בישביל מיילסטון.

עוד שאלה - אם אני קונה ממישהו מכשיר פתוח לסלקום, איך פותחים מכשירי ל-SF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...