"ריקודים סלוניים ופוקר זה גם ספורט" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ריקודים סלוניים ופוקר זה גם ספורט"

Dark_Phantom

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2808077,00.html

אי אפשר להתעלם מנזילת השידורים האטרקטיבים ל 5+ אבל למה להגיד שפוקר זה .

מי רואה פוקר בטלוייזיה? למי אכפת מפוקר(חוץ ממישה :-X)? ולמה אי אפשר פשוט להגיד:

"מצטערים אבל אנחנו גנבים. אנחנו עושקים את הלקוחות וגובים יותר מדי כסף על הערוצים.

וכן אנחנו גם עשינו ערוץ 5 + והעברנו את רוב הספורט הנצפה לשם כדי שתשלמו ואנחנו נעשוק

אותכם עוד יותר". Truth will set you free.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו רק דוגמא אחת, כל הזמן מעבירים ערוצים למנויי הבסיסי כדי לנפח את מספר הערוצים ואת הדברים המעניינים מעבירים לערוצים חדשים בתשלום.

את כל הערוצים של מת"ב/יס אפשר היה לצמצם ל 10 ערוצים וגם אז לא היה במה לצפות אבל לפחות היו להם הרבה פחות הוצאת מיותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, וזה שהוא אמר שגבעת שמואל מול מ.כ. חיפה זה יותר מעניין מבארסה-ריאל זה בסדר?

למרות שאני יודע ובטוח שהוא לא באמת חושב ככה, גם אם כן(ואם כן, אז זה מאד מאד עצוב), למה נראה לו שמה שהוא חושב זה אוטומטית מה שכל העולם חושב? ואם לי נראה שפוצי החתול מערוץ הופ יותר מעניין מגבעת שמואל-מ.כ. חיפה, אז זה אומר שכולם חושבים ככה?(למרות שכנראה שכן... :lol:)

איזה חוסר טאקט... אני לא מבין איך אנשים לא יודעים מתי כן ומתי לא להביע את דעותיהם בפומבי.

מה, הוא לא יודע שהוא עושה מעצמו צחוק? שכולם עכשיו חושבים שהוא מוקיון ושזה מאד עצוב שהאדם הזה הוא המנכ"ל של חברות הכבלים שלנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל כך מצחיק, בית משפט יכול בלי בעיה להוציא להם צו לספק את הרייטינג של השידורים שלהם וכשיגלו ששני מנויים צפו בריקודים הסאלוניים יהיה ברור לכולם שהוא סתם מנסה לספר סיפורים.

ברגע שיש לך ממיר דיגיטלי הם יכולים לדעת במה אתה צופה ובלחיצת כפתור הם יכולים להוציא פירוט רייטינג לפי ערוצים ושעות.

בסוף הם יכנעו ויעבירו את 5+ למנויי הבסיסי, וחודש אחרי זה יפתחו 5++ בתשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...