מחפש נגן וידאו בעל מסך יחסית גדול (בסביבות 5 אינטש) תקציב - 1000-1200 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן וידאו בעל מסך יחסית גדול (בסביבות 5 אינטש) תקציב - 1000-1200

nADAUV

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש נגן שמיועד לצפיה בקבצי בעיקר (ברכבת וכד'). חשובה לי איכות טובה של מסך, וכמובן אמינות וכל השאר.

בינתיים ראיתי את הארכוס 5 אבל שמעתי עדויות סותרות לגבי האמינות שלו. אשמח להמלצות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור אני ממליץ על COWON באופן כללי, פשוט את הA3 יש לי ביד ומרוצה עד היום על ההחלטה

העובדה שהוא ישן לא מזיזה לנגני COWON יש עוד אנשים עם מכשיר הX5/L שהוא נגן עתיק בן יותר מ5 שנים אבל האיכות שלו עולה על לא מעט נגנים שיש היום.

עיקר העליונות של נגני הCOWON הם התמיכה בפורמטי (ללא צורך ברכישת פלאגים) זמן סוללה ואיכות קול

השאלה גם איזה 5 אתה מדבר, הישן או גרסת האינטרנט החדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האכרוס 5 שמתאים לתקציב שלך הוא בגודל 8 גיגה בלבד... חתיכת מגבלה במיוחד למי שרוצה לראות (ברוך הA3 שלי עם ה80 גיגה שלו)

אחת הבעיות שלו הוא גם הגרסה הישנה של האנדרואיד שהוא מריץ, למרות שיש לה קהילה טובה שמתחזקת אותה

הבעיה היא שהCowon V5 שהוא הדגם הנוכחי שנמכר גם הוא לא זול ובתקציב הזה תגיע לגרסת ה16GB בלבד

השאלה היא באמת מה הדרישות הספציפיות שלך ואיזה סוגי אתה מתכוון להריץ עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הדרישות: כפי שאמרתי, מסך בגודל מכובד, ולגבי סוגי הוידאו: אין לי בבית שתומכת בHD ולכן מעולם לא הורדתי MKV או קבצי רזולוציה גבוהה. חשוב לי שהמסך יהיה איכותי ושיראו בו טוב, במיוחד כי מדובר בצפיה ברכבת שם יש לפעמים אור מהחלונות וכד'. יש לי נגן של COWON, I7 ואכן איכות המוסיקה היא יוצאת דופן. אני לא מתכוון להפסיק להשתמש בו. לגבי הנפח, אני מסכים - 16GB זה ממש מעט.

מצאתי ביד 2 עסקה מוזרה: אדם טוען שהוא קנה 5 מכשירי אכרוס 5 בהזמנה מחו"ל, וקיבל הנחת כמות כך שכל מכשיר עלה לו 1000 ש"ח בלבד. עכשיו הוא מחפש 4 אנשים שיקנו ממנו את המכשירים העודפים במחיר העלות, וכך בעצם הוא רכש מכשיר אחד ב-1000 ש"ח - פחות מחצי ממחירו בארץ. מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...