אנדרואיד - תוכנות מומלצות. - עמוד 32 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרואיד - תוכנות מומלצות.

Art Tatum

Recommended Posts

https://market.android.com/details?id=com.mygosoftware.kama

האפליקציה שואבת את הנתונים מהאתר של חברת הסלולר שלך ועקב כך היא המדויקת ביותר בהשוואה לאפליקציות האחרות שמונות את נתוני השיחה, ההודעות והגלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 804
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחפש המלצה על חייגן נחמד, שנראה יפה בלי יותר מדי שטויות. מאז שאני עם אנדרו' היתי עם הדיילר ONE, נמאס לי תכלס.

הורדתי Go contacts ועם זה הגיע חייגן מאוד נחמד, לצערי אי אפשר להוריד (ממה שראיתי) את החייגן לבד ולכן נאלצתי לעבור הלאה.

הרגע הורדתי את זה :

https://market.android.com/details?id=com.cootek.smartdialer&feature=search_result

מישהו מכיר? יש המלצות לטובת הנ"ל? משהו אחר אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לך התמיכה בחייגן בעברית? אם כן אז צפויה לך אכזבה.. אין הרבה תוכנות שתומכות בעברית, ולמעשה זה מסתכם פחות או יותר בdialer one שאני אישית ממש לא סובל, וRocketDial שהיא גם לא שיפור מי יודע מה.. והיא עוד עולה 15 שקל...

אבל אם תמצא איזה חייגן נורמלי עם תמיכה בעברית אני אשמח לשמוע כאן..

אם לא חשוב לך העברית, Go contacts הוא בהחלט אחד החייגנים הטובים בשטח, אתה לא חייב להשתמש בספר טלפונים שלו, אתה יכול להשתמש רק בחייגן, זה לא אמור להפריע לשום דבר לדעתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Android Open Source Project

כלומר נבנה מקוד המקור של כמו Cyanogen ולא על בסיס רום של אחת החברות

זה הופך את זה לעדיף בצורה כל שהיא? נקי יותר אולי ולכן גם מהיר יותר? יכ לי יש PILOTX 2.3.4 והוא יציב מאוד לא קורס לעולם אבל יחסית איטי.. אפילו במשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

Dear SwiftKey fans,

Do you want to be among the first people to try Hebrew on SwiftKey?

If your answer is yes, please:

1. Register with our VIP forum: http://vip.swiftkey.net/

2. Let me know of the email that you used to register by replying to this email.

To participate in this short trial, you should be willing to provide us with feedback about SwiftKey's Hebrew layout and the prediction quality of SwiftKey for Hebrew.

The trial will take place next week. If you agree to participate, I will get back to you with more details closer to the starting date.

I look forward to hearing from you!

Nikiforos

--

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מקלדת סה"כ אבל כרגע אני לא ממש שם לב לשינויים מטורפים בינה לבין smart keyboard

ההבדל הוא במנגנון החיזוי האדיר שלה. אני מנסה אותה כבר יומיים וזה דיי מגניב.

בניגוד למקלדות אחרות, היא לא סתם מתבססת על מילון ואז משלימה לך מילים בזמן שאתה כותב. היא לומדת אותך מתוך הפייסבוק/טוויטר, מתוך הג'ימייל, מתוך ה-SMSים, ואפילו מתוך פיד של RSS אם בא לך - ואז היא ממש יודעת מה אתה נוטה לכתוב.

הרבה פעמים היא מציעה לך את המילה הבאה הנכונה עוד לפני שכתבת אפילו אות אחת (!) ממנה.

לדוגמה נניח שאתה כותב "אני מגיע " והיא מיד תשלים לך ל"הביתה", ואז אתה ממשיך "עוד 3" והיא מיד תשלים "שעות".

כמובן שהיא לא כופה שום דבר, העניין הוא שאתה יכול להמשיך לכתוב רגיל, או לחלופין באותו רגע ללחוץ על ההמלצה (או פשוט ללחוץ רווח, זה ניתן לבחירה בהגדרות) ולהכניס את המילה המומלצת. זה מאוד יעיל. וככל שהשימוש מתגבר, המערכת לומדת אותך יותר.

זה בפירוש unlike any other.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא במנגנון החיזוי האדיר שלה. אני מנסה אותה כבר יומיים וזה דיי מגניב.

בניגוד למקלדות אחרות, היא לא סתם מתבססת על מילון ואז משלימה לך מילים בזמן שאתה כותב. היא לומדת אותך מתוך הפייסבוק/טוויטר, מתוך הג'ימייל, מתוך ה-SMSים, ואפילו מתוך פיד של RSS אם בא לך - ואז היא ממש יודעת מה אתה נוטה לכתוב.

הרבה פעמים היא מציעה לך את המילה הבאה הנכונה עוד לפני שכתבת אפילו אות אחת (!) ממנה.

לדוגמה נניח שאתה כותב "אני מגיע " והיא מיד תשלים לך ל"הביתה", ואז אתה ממשיך "עוד 3" והיא מיד תשלים "שעות".

כמובן שהיא לא כופה שום דבר, העניין הוא שאתה יכול להמשיך לכתוב רגיל, או לחלופין באותו רגע ללחוץ על ההמלצה (או פשוט ללחוץ רווח, זה ניתן לבחירה בהגדרות) ולהכניס את המילה המומלצת. זה מאוד יעיל. וככל שהשימוש מתגבר, המערכת לומדת אותך יותר.

זה בפירוש unlike any other.

תואילו בטובכם להגיד לאחד כמוני שלא בדיוק עקב אחרי כל הדיון שלכם(וכנראה יש עוד כמה כאלה) באיזו מקלדת מדובר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...