אנדרואיד - תוכנות מומלצות. - עמוד 28 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרואיד - תוכנות מומלצות.

Art Tatum

Recommended Posts

• תגובות 804
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא נכון, אתה לא יכול להסיר אותו.

ניסית?

אם תנסה להסיר אותו אתה תקבל הודעה שזה לא אפשרי, ובשביל להסיר אותו אתה צריך לעשות Factory Reset.

מה שכמובן יאפס לך את כל המכשיר ויביא אותך שוב לאשף ההתקנה, שבו.. תצטרך להכניס את החשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שזה מעניין אותו:

SwiftKey (turn on images) support.swiftkey.net

Conversation_24 Status update

An idea you follow has been updated:

287

votes

started

+3 votes

Please add Hebrew

(No Status) → Started

We are working on a Hebrew language model and keyboard layout, stay posted for release announcements.

Sarah Reynolds

Sarah Reynolds

Frontline Support Lead, SwiftKey

Unsubscribe from this idea to stop receiving emails.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, אתה לא יכול להסיר אותו.

ניסית?

אם תנסה להסיר אותו אתה תקבל הודעה שזה לא אפשרי, ובשביל להסיר אותו אתה צריך לעשות Factory Reset.

מה שכמובן יאפס לך את כל המכשיר ויביא אותך שוב לאשף ההתקנה, שבו.. תצטרך להכניס את החשבון.

צודק, באמת לא ניתן למחוק את החשבון (לפחות בלי להתחיל למחוק קבצים במערכת) אבל אני כמעט בטוח שלא חייבים להכניס אותו כשמפעילים את המכשיר.

מי שזה מעניין אותו:

מעניין מאוד, למרות שכבר התרגלתי מאוד למקלדת שלי אני אבדוק אותה ברגע שהיא תצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהוא התכוון לאנשי קשר..

וכן, גם למיטב ידיעתי זה לא עובר אוטומטית לגוגל. מה שאפשר לעשות (ואני אישית עשיתי) זה לעשות להם export ואז import לתוך ג'ימייל, וככה יש לך את כל אנשי הקשר של בג'ימייל. זה שלב א'.

שלב ב' הוא אופציונלי והוא כולל להכניס את כל האנשים האלה לקבוצה ספציפית (נקרא לה נניח Phone), וזאת כדי שנוכל לבחור רק את הקבוצה הזאת ולא להציג סתם אנשי קשר שהם "מיילים" ולא מעניינים אותנו בטלפון, בשלב ג', שהוא:

שלב ג' - להגדיר בחייגן/אנשי קשר של הטלפון, שלא יציג את אנשי הקשר שנמצאים על המכשיר/SIM אלא שיציג רק את אנשי הקשר מתוך חשבון הגוגל. ואם הגדרנו קבוצה בשלב ב', אז רק את הקבוצה הזאת.

ככה אנשי הקשר בטלפון שלכם תמיד מסונכרנים עם , ותמיד יש לכם גיבוי שלהם - לכל נקודת זמן (במדרגות של דקה!) עד 30 יום אחורה!

כשאתם מוסיפים איש קשר חדש, חשוב כמובן לשמור אותו בחשבון הגוגל (יש dropdown לבחירה של זה) ולא בחשבון הטלפון. אחרי הפעם הראשונה שתעשו את זה, זה כבר ישאר ככה כברירת מחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אין לך שום ברירה...

תגיד את זה לאמא שלי :P

כבר חצי שנה עם Defy בלי חשבון בכלל. בלי Market - בלי כלום. משתמשת רק ב APK של Phone ו Messaging, וזהו.

עד היום אני מנסה לחשוב על סיבה אחת מוצדקת לבזבוז כסף הזה שהיא עשתה.. עדיין לא מצאתי אפילו אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהוא התכוון לאנשי קשר..

וכן, גם למיטב ידיעתי זה לא עובר אוטומטית לגוגל. מה שאפשר לעשות (ואני אישית עשיתי) זה לעשות להם export ואז import לתוך ג'ימייל, וככה יש לך את כל אנשי הקשר של בג'ימייל. זה שלב א'.

שלב ב' הוא אופציונלי והוא כולל להכניס את כל האנשים האלה לקבוצה ספציפית (נקרא לה נניח Phone), וזאת כדי שנוכל לבחור רק את הקבוצה הזאת ולא להציג סתם אנשי קשר שהם "מיילים" ולא מעניינים אותנו בטלפון, בשלב ג', שהוא:

שלב ג' - להגדיר בחייגן/אנשי קשר של הטלפון, שלא יציג את אנשי הקשר שנמצאים על המכשיר/SIM אלא שיציג רק את אנשי הקשר מתוך חשבון הגוגל. ואם הגדרנו קבוצה בשלב ב', אז רק את הקבוצה הזאת.

ככה אנשי הקשר בטלפון שלכם תמיד מסונכרנים עם , ותמיד יש לכם גיבוי שלהם - לכל נקודת זמן (במדרגות של דקה!) עד 30 יום אחורה!

כשאתם מוסיפים איש קשר חדש, חשוב כמובן לשמור אותו בחשבון הגוגל (יש dropdown לבחירה של זה) ולא בחשבון הטלפון. אחרי הפעם הראשונה שתעשו את זה, זה כבר ישאר ככה כברירת מחדל.

יש לי 2. איך אני מגדיר בו קבוצה ספציפית לשימוש בג'ימייל? זאת אומרת שיסנכרן אלייה את האנשי קשר, כי עכשיו הוא מסנכרן לקבוצה הכללית, אבל מציג לי רק את הקבוצה שיצרתי לאנדרואיד |:

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחפש תוכנה שתאפשר לי שינוי והתאמה אישית של מסך "שיחה נכנסת" מצאתי משהו בשם "SMART CALLER ID" אבל היא מאפשרת רק שינוי אפשרות המענה ע"י סליידר(שזו גם אחת מדרישותיי), אני מעוניין גם בהוספת כפתורי שליטה גדולים ובולטים להפעלת הרמקול החיצוני וניתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...