השוטרים התנפלו על עוברת אורח שחצתה באור אדום - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוטרים התנפלו על עוברת אורח שחצתה באור אדום

Dark_Phantom

Recommended Posts

מי שראה חדשות 10 יודע על מה אני מדבר, ומי שלא אני אספר בקצרה.

בדיזנגוף סנטר ביום שלישי עברה מישהי באור אדום בחצייה. מיד קפצו עליה

שוטרי התנועה והקיפו אותה כדי לרשום לה דו"ח. העוברת אורח נבהלה, נתקפה

בהתקף וסירבה לשלם. כמובן השוטרים הזעיקו תגבורת של עוד 10 אנשים כדי

לטפל בעוברת אורח הבעייתית. מיותר לציין שכל הארוע יצר מהומה לא קטנה

ועדי ראיה טענו כי אף השוטרים הפעילו אלימות כלפי ה"פושעת" הנוראה.

ואני שואל האם מצבנו כל כך טוב שהמשטרה אורבת לעוברי אורח במעברי חצייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שנקרא חכמים על חלשים.

וזה לא רק אלימות כלפי עוברי אורח, אלא אלימות גם במגרשי הכדורגל כלפי אוהדים קטינים חפים מפשע שלא עשו כלום! בתור אחד שנמצא מידי שבת במגרשי הכדורגל, האלימות של שוטרים כלפי ילדים כן כן ילדים קטנים פשוט עוברת כל גבול! סליחה שאני קצת חורג מהנושא אבל זה פשוט מזעזע מה שהולך עם המשטרה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ככה!

הם יותר מדי מתלהבים! מה הקטע בגלל שהם שוטרים מותר להם לעשות מה שבא להם!?

אותו הדבר עם המאבטחים, מתלהבים יותר מידי! הנא תשאלו את Decktor מה עשו לו במפגש כשהוא הלך עם הסקייטבורדס :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון אבל זה לא היה שוטרים אלא מאבטחים

הגעתי למפגש על רולרבליידס בכניסה לעזריאלי ציפיתי שיגידו לי להוריד אותם אבל לא אמרו אז נכנסתי ככה

עליתי למעלה דרך הקניון (לא במעלית או משהו) עדיין שום דבר ישבנו דיברנו ואז ירדנו למקדונדס

פתאום מישהו מושך אותי כמו אני לא יודע מה מהשיער (למי שלא ראה אותי יש לי קוקו לא הכי קצר בעולם)

כמעט נפלתי מה אני רואה כשאני מסתובב? שני מאבטחים שצועקים עליי להוריד את הרולרבליידס כי "פה זה לא טיילת"

אמרתי סבבה אבל למה עצבים הרי זה איפהשהוא מחדל של האבטחה אם זה באמת אסור ונכנסתי ככה דרך שני מאבטחים ואז הם פשוט הכחישו שהם באו בעצבים

עריכה קטנה: כמובן ששני המאבטחים שנכנסתי דרכם לא היו אותם אלה אלא הכוונה לשומרים בכניסה (זה פשוט לא נראה הכי מובן כשהסתכלתי על זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל באותה מידה, בתור נהג חדש אני חייב להסכים שיש הולכי רגל שמסכנים את עצמם (ואותי) בכך שהם שהם עוברים על החוק.

ובאותה מידה שאני נותן להם זכות קדימה כאשר הם מחכים במעבר חציה (לפי הנדרש בחוק), אני מצפה שהם יתנו לי את זכות הקדימה שמגיעה לי (גם כן על פי החוק).

כמו כן אני לא רואה שום סיבה שהולכי רגל עבריינים לא יענשו על עבירות שבצעו, שכן מדובר בעבירת תחבורה בדיוק כמו עבירה של נהג.

הבעיה היא שאנשים בארץ חיים על פי העקרון של "לא נתפסת - לא פשעת". ומכיוון שעד היום התרגלנו שעל עבירות של הולכי רגל אנו לא נענשים (למרות שהחוק ,אגב, מספק עונש עליהם) אנו מופתעים שפתאום החלו לאכוף את החוקים.

אם כבר, אז אני שואל - למה לא מוקדם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה בגלל הבחירות הקרובות

השוטרים רוצים להראות לקראת הבחירות שהם עושים את העבודה שלהם ושלא יקצצו להם במשכורת או משהו

לפני שבוע כשנסעתי לתל- אביב עם אמא שלי בכל מקום היו פקחים, זה היה מעצבן. היתי צריך לחכות למישהו והוא התעקב בכמעט 20 דקות רק בגלל שפקחית לא נתנה לו להחנות לשניה ושאני אקח את מה שהיתי צריך לקחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא לא בחוקיות המעשה, שאני מסכים לגמרי שהוא חוקי אלא האופן שבו התבצעה האכיפה.

לא שטור אחד אלא מספר, לא בדרכי נועם אלא באלימות, לא במכתב מתורבת הביתה אלא באמצע הרחוב עם

המון אנשים והמון בלאגן. אפשר היה אחרת וצריך היה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל 10 אנשים על אישה אחת? מה היא הכפילה של שוורצנגר? יש גבול לכל דבר

כפי שראיתי רוב האנשים שהיו שם היו דווקא עוברי אורח, ולא שוטרים (שספרתי ארבעה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...