הקמת רשת תקשורת בין שלושה מחשבים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקמת רשת תקשורת בין שלושה מחשבים

SUB-ZIRO

Recommended Posts

יש לי נתב אלחוטי בבית וחיברתי את כל המחשבים בבית לנתב (אגב הנתב הוא גם מודם ) הגדרתי דרך המחשב שלי לחיצה ימנית>מאפיינים>שם המחשב>מזהה רשת את קבוצת העבודה וכך עשיתי לכולם קבוצת עבודה אחת לאחר מכן קבעתי שם לכל מחשב

בדקתי בהגדרות של כרטיס הרשת שאני מקבל כתובת IP ושירות DNS באופן אוטומטי עשיתי הפעלה מחדש לכל המחשבים (מערכת הפעלה אקס פי פרופשונל) עכשיו כשאני נכנס למיקומי הרשת שלי הצג מחשבים בקבוצת העבודה אני לא רואה כלום ביטלתי גם את הפיירוול של וינדווס וגם את אותם תוצאות

עשיתי הגדרה למחשבים דרך הגדר רשת ביתי או רשת משרדית קטנה (שמופיע בחלון של חיבורי רשת מצד ימין) וניסיתי שם בכל מיני דרכים אם זה בהגדרה שהמחשב שלי מחובר ישירות לאינטרנט וכו' אבל ללא שום תוצאות חיוביות

ראיתי גם באתר http://www.netcheif.com/Articles/HomeNet/HomeNet.htm שאגב אני נעזר בו המון אבל גם שעבדתי לפי המדריך לא עזר לי ושוב אני לא רואה את המחשבים שנמצאים ברשת

גם ניסית לשתף קבצים כדי שאולי כך אני יראה את המחשבים שנמצאים ברשת וגם ללא שום תוצאות

בקיצור ניסיתי כמעט הכל ( כי אם זה לא עובד כמו שצריך בטוח שיש איזה משהוא שלא עשיתי נכון) וללא הצלחה

אשמח מאוד מאוד אם משהוא יסביר לי בהרחבה כיצד אני יכול להגדיר בין שלושת המחשבים ולשתף בינהם מידע כי זה מאוד דחוף לי

תודה רבה רבה רבה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...