ייצור טביעות אצבעות מלאכותיות עבור קורא טביעות אצבעות בעבודה - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייצור טביעות אצבעות מלאכותיות עבור קורא טביעות אצבעות בעבודה

dan79

Recommended Posts

הנה התחלה:

stdot.com/pub/ffs/GiveMeAFinger.pdf

http://cryptome.org/gummy.htm

http://web.mit.edu/6.857/OldStuff/Fall03/ref/gummy-slides.pdf

http://cryptome.org/fake-prints.htm

בהצלחה...

(לפעמים אני כל כך שמח שאני לא עובד באחת מהחברות הגדולות הללו, Minority Report - here we come)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא רואה בעיה קשה בלתת טביעת אצבע בעבודה - אם מישהו צריך אותה לשימושים "לא נאותים" יש הרבה דרכים אחרות להשיג אותה.

מה שכן, ופה אני מסכים עם Tchebyscheff, שאין לדעת היכן יעצור בוס שעד כדי כך לא סומך על עובדיו. היום זה שעון נוכחות עם טביעת אצבע, מחר אלה מכשירי הקלטה בכל עמדת עבודה, מחרתיים מצלמות בשירותים, עוד שבוע דרישה להציג פירוט שיחות פלאפון שיוכיח כי העובד לא דיבר בו יותר מ5 דקות ביום עבודה...

במילים אחרות, אני לא רואה טעם לנסות ו"לעבוד" על קורא הטביעות - אני כן רואה סיבה לסרב לשתף פעולה (ואם תפוטר, שהבוס ישלם פיצויים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שום סיבה הגיונית שעלולה לפגוע בך במידה ותתן טביעת אצבע, אתה רואה?

אתה צוחק נכון ??? :bash::s07: :s05: :screwy:

או שבאמת אין לך שמץ לגבי זכויות האזרח והזכות לפרטיות,

ולכן אתה מוכן בקלות ראש כה רבה לוותר על זכויות האנוש הבסיסיות שלך ?

נראה לי שאתה מסוג הכבשים שגם אם הבוס שלך ירצה לעשות לעובדיו חוקן ביציאה מהעבודה,

על מנת לשלול גניבה אפשרית,

אז אתה תהיה הראשון שינדב את ישבנו ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פרנואיד!!!

כאילו אכפת לבוס שלך ממך כולה רוצה שיהיה יותר מסודר ונוח. (ואולי גם הייטקי)

אחלה

אתה מתבקש לסור למשרדו של הבוס בתום יום העבודה.

אל תשכח להביא איתך צינצנת וזלין.....

ככה לכולם יהיה יותר מסודר ונוח.......

אם אני זוכר נכון ,בנג'מין פרנקלין שהיה בין מנסחי החוקה האמריקאית , אמר:

"מי שמוותר על זכות יסוד (כמו הזכות לפרטיות ולחופש) בתמורה לביטחון ,

בסופו של דבר יאבד את שניהם"

אני יכול להבין את החוצפה של המעסיקים שחלק גדול מהם ,

פשוט נוכלים בזויים שמרמים ועושקים בצורה שיטתית ויום יומית את עובדיהם ,

ואני כבר לא אתפלא לשום דבר אחרי מה שראיתי וחוויתי בשוק העבודה הישראלי.

אבל מה שמדאיג אותי יותר מכול הוא קלות הראש שבה הרבה אזרחים (כמוך למשל) מאפשרים

בלי להניד עפעף ,לגורמים פרטיים\מוסדיים להפר בצורה שיטתית את זכויותיהם הבסיסיות ,

ויש לכך אין ספור דוגמאות,כגון:

1. החוק אוסר על על גורם פרטי לנהל מאגר מידע שמכיל מידע אישי רגיש מבלי שאותו

מאגר מידע רשום ומפוקח על-ידי רשם מאגרי המידע במשרד המשפטים .

זאת עבירה פלילית שנושאת בחובה עונש של מאסר.

כמו כן אין לאף מעסיק פרטי את הזכות לאסוף מידע רפואי פרטי על עובדיו.

יחד עם זאת מעולם לא שמעתי על מעסיק שטרח להעמיד את מאגר המידע שברשותו

לפיקוח של משרד המשפטים....

2. לאף שומר \קב"ט אין שום זכות לחפש בתיק של היוצאים מהחנות.

למעשה אין לו שום זכות גם לדרוש להציג קבלות.

המקסימום שהוא יכול לעשות זה לעכב את החשוד ולהזעיק משטרה בתנאי שהוא ראה

אותו במו עיניו\בטלוויזיה במעגל סגור גונב מהחנות, ובכול זאת אני נידהם איך אנשים מאפשרים

לזרים גמורים לחטט בתיקים שלהם.

בפעם היחידה שבה זה קרה לי ,הקמתי מהומת אלוהים ששיתקה את העבודה בקופות.

מאז הם לא העיזו אפילו לחזור ולחפש לי בתיק ביציאה.

אם כך היו נוהגים כולם ,אז המינהג הפסול הזה היה עובר מן העולם.

3.אין לחברת אוטובוסים שום זכות לדרוש מנוסעייה לצלם את תעודת הזהות ואת פניהם של הנוסעים ולהכניס

את הפרטים המופיעים בהם למאגר מידע בלתי חוקי וזאת בתמורה למתן "רב קו" -כרטיס מגנטי שהוא כורח

המציאות לכל מי שרוצה להנות משירותים מסוימים כמו כרטיס חופשי יומי וכיוצא בזאת.

4. אין למשרד התחבורה שום זכות חוקית ,להתנות מתן רשיון נהיגה בביצוע צילום ביומטרי ,

ובכול זאת כבר שנתיים שהוא עושה זאת, מבלי שמישהו מתרעם ומגיש נגדו תביעה על פעולה בחוסר סמכות.

(רק למשרד הפנים יש את הסמכות להוציא מסמכי זיהוי במדינת ואפילו הוא אינו מאושר לדרוש ולהחזיק במידע ביומטרי.

למשרד התחבורה אין שום זכות חוקית לנפק מסמכי זיהוי . הזכות היחידה שלו היא לנפק רשיונות נהיגה

מנייר בלבד)

5. גופים שונים כמו קופת חולים מכבי דורשים מהמבוטחים שלהם את טביעות אצבעותיהם לשם

קבלת שירותים רפואיים .

6. לישכות התעסוקה בארץ דורשות כהוכחת התייצבות טביעות אצבעות.

מעבר לזאת המישטרה קיבלה לידיה סמכויות שאין בשום מדינה דימוקטית אחרת בעולם ,

בין היתר :

א. חוק נתוני תיקשורת :

משמעותו המעשית היא האפשרות לצוטט לכל פלאפון ולקבל את מיקומו המדוייק בהווה ובעבר,

וזאת ללא קבלת אישור ראשוני מבית המשפט.

מה שהופך כל פלאפון למכשיר המעקב ,האיתור והציתות המושלם אחר האזרח .

אפילו ג'רג' ארוול לא חזה תסריט בלהות שכזה.

תכלס ,אם יש לכם סלולרי על שימכם כל קצין משטרה בדרגה נמוכה יחסית יכול לדעת בדיוק איפה הייתם לפני מספר שנים

ומה היה מסלול נסיעתכם\הליכתכם גם מבלי שהתקשרתם מהנייד וזאת מפני שהחברה הסלולארית אוגרת במחשביה

את נתוני הטריאונגליציה שהפלאפון יוצר באופן אוטומטי ועיקבי עם תחנות המימסר הקרובות אליו.

הדרך היחידה להימנע מכך היא לכבות את המכשיר (בחלק מהדגמים אפילו זה לא מספיק וחייבים לנתק באופן פיזי את הסוללה).

או להשתמש בנייד שאינו רשום באף אחת מהחברות ( PRE -PAID ׂ)

ב. חוק "חיפוש שקט" -משום מה לא פורסם עליו באמצעי התיקשורת ורק אלו שעוקבים אחרי נושאים שכאלו

יודעים את המשמעות האמיתית שמסתתרת מאחוריו.

זהו חוק דרקוני מאין כמותו.

מה שתכלס זה אומר ,זה שהמשטרה יכולה לחדור לביתכם בשעה שאתם לא נימצאים בבית\יושנים

ולעשות בו חיפוש מבלי שאתם יודעים עליו בכלל וגם מבלי שעידכנו אותכם לגביו בדיעבד.

המדינה הזאת הופכת במהירות למדינה פשיסטית שבה זכויות האזרח הבסיסיות נירמסות האחד אחרי

השני ברגל גסה וזאת מבלי שלאזרחיה בכלל איכפת.

השילוב של דיכוי האזרח הקטן ורמיסת זכויותיו הבסיסיות יחד עם האיסור להחזקת פרטי בידי האזרחים שומרי החוק

מוביל ישירות למצב שבו אם חס וחלילה יעלה לשלטון דיקטטור ,אז זה יהיה פשוט בלתי אפשרי בכלל להפילו , משום שניצול לרעה של הכלים הטכנולוגיים

והחוקים הקיימים יאפשרו לו לדכא ולחסל ביעילות מפחידה כל אופוזיציה שתיתהווה נגדו .

כולנו נימצאים על מידרון מאוד חלקלק ואם לא ניתעורר בזמן ,אנחנו נימצא את עצמנו בתהום

שלא נוכל לצאת ממנה.

צר לי לגלות בתור אחד שבשירותו הצבאי סיפק לשב"כ הרבה פלשתינאים דרושים לחקירה,

שהרבה מהשיטות שאנחנו מיישמים כבר הרבה שנים בשטחים ושאיפשרו לנו להתקיים כאן

בשנים האחרונות בשקט ביטחוני יחסי, גלשו פנימה לתוך החברה שלנו והפכו למעיין חצי לגיטימיים.

בתור ימני , כואב לי להגיד ,אבל כנראה שהשמאלניים צדקו כשהם אמרו "שהכיבוש " משחית.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן (הפסיכופת בד"כ) די צודק הפעם - אם כי הוא שוכח שיש מדינה דמוקרטית אחת שבה המצב אינו טוב יותר, והיא ארצות הברית. ההבדל הוא, ואת זה הוא דווקא כן ציין, ששם לאזרחים יש זכות מעוגנת בחוקה לשאת במיוחד בשביל להתגונן מדיקטטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן (הפסיכופת בד"כ) די צודק הפעם - אם כי הוא שוכח שיש מדינה דמוקרטית אחת שבה המצב אינו טוב יותר, והיא ארצות הברית. ההבדל הוא, ואת זה הוא דווקא כן ציין, ששם לאזרחים יש זכות מעוגנת בחוקה לשאת במיוחד בשביל להתגונן מדיקטטורה.

+1

נו טוב

אם זה יעשה לכם את היום ,אני אשנה את ה-NICK NAME

מ- DAN79 ל- DAN-SYCO :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל עבודה נורמאלית היום חותמים על טופס וויתור סודיות רפואית, בהרבה מאוד חברות עושים פוליגרף שכולל מעבר על החיים שלך מינקות, ועל קורא טביעות אצבע אתה מתבכיין? יש לא מעט תקנים היום שמחייבים גישה ביומטרית לאזורים, או מידע מסויים, אז מה אם החברה שלך מחייבת smartcard עם 2fa שדורש גם PIN וגם טביעת אצבע אתה תתפטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל עבודה נורמאלית היום חותמים על טופס וויתור סודיות רפואית, בהרבה מאוד חברות עושים פוליגרף שכולל מעבר על החיים שלך מינקות, ועל קורא טביעות אצבע אתה מתבכיין? יש לא מעט תקנים היום שמחייבים גישה ביומטרית לאזורים, או מידע מסויים, אז מה אם החברה שלך מחייבת smartcard עם 2fa שדורש גם PIN וגם טביעת אצבע אתה תתפטר?

מעניין היכן ראית שדורשים וויתור סודיות רפואית?

לגבי פוליגרף סירבתי.

בכל מקרה,זה שמעסיקים מנצלים את חולשתם היחסית של העובדים לא הופך את המעשים הבזויים והשפלים שלהם לחוקיים!!!

לגבי מקום העבודה שלי ,ברור שאני לא אתפטר, אבל גם ברור שהאצבע היחידה שהם יקבלו ממני

זה האצבע שאני אנעץ עמוק,עמוק בעיינו של הסמנכ"ל.

ועכשיו ברצינות:

כבר השגתי את מרבית הציוד הנחוץ לזיוף טביעות האצבעות.

ישנם רק מספר סוגיות טכניות לא ברורות לגמרי.

קרובת משפחה שלי היא וטרינרית שגם מתעסקת עם קופים .

הבוס שלי יקבל עתיד לקבל העתק זהה למקור של טביעות אצבעותיו של קוף שימפנזה בוגר :smile1: :smile1: :smile1:

( המשפט האחרון אולי משעשע ,אבל אני רציני לחלוטין )

חבל רק שאני לא אוכל לארגן מפגש אינטימי בין השימפנזה לבין הסמנכ"ל ,לצלם אותו ולהעלות ל- ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין היכן ראית שדורשים וויתור סודיות רפואית?

לגבי פוליגרף סירבתי.

בכל מקרה,זה שמעסיקים מנצלים את חולשתם היחסית של העובדים לא הופך את המעשים הבזויים והשפלים שלהם לחוקיים!!!

לגבי מקום העבודה שלי ,ברור שאני לא אתפטר, אבל גם ברור שהאצבע היחידה שהם יקבלו ממני

זה האצבע שאני אנעץ עמוק,עמוק בעיינו של הסמנכ"ל.

ועכשיו ברצינות:

כבר השגתי את מרבית הציוד הנחוץ לזיוף טביעות האצבעות.

ישנם רק מספר סוגיות טכניות לא ברורות לגמרי.

קרובת משפחה שלי היא וטרינרית שגם מתעסקת עם קופים .

הבוס שלי יקבל עתיד לקבל העתק זהה למקור של טביעות אצבעותיו של קוף שימפנזה בוגר :smile1: :smile1: :smile1:

( המשפט האחרון אולי משעשע ,אבל אני רציני לחלוטין )

חבל רק שאני לא אוכל לארגן מפגש אינטימי בין השימפנזה לבין הסמנכ"ל ,לצלם אותו ולהעלות ל- ......

בכל חוזה בחברת הייטק היום מחתימים על וויתור סודיות רפואית, הרבה מהן דורשות פוליגרף מעבר למבדק האמינות המגוחך להחריד למשרות של מו"פ, או לכל משרה הדורשת סווג כלשהו. אני גם בטוח שתזייף טביעת אצבע ::) ד"א הקוראים החדשים בודקים דופק וחום ככה שעם פלסטיק קשה לעבוד עליהם. ועד כמה שאתה מפחד מהמשטרה תדע שאין לה מאגר AFIS עדיין, הפרוייקט יוקם כחלק מהמאגר הביומטרי רק בשנים הקרובות(החברה שאני עובד בה מתחרה על המכרז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בכל חוזה בחברת הייטק היום מחתימים על וויתור סודיות רפואית, הרבה מהן דורשות פוליגרף מעבר למבדק האמינות המגוחך להחריד למשרות של מו"פ, או לכל משרה הדורשת סווג כלשהו. אני גם בטוח שתזייף טביעת אצבע ::) ד"א הקוראים החדשים בודקים דופק וחום ככה שעם פלסטיק קשה לעבוד עליהם. ועד כמה שאתה מפחד מהמשטרה תדע שאין לה מאגר AFIS עדיין, הפרוייקט יוקם כחלק מהמאגר הביומטרי רק בשנים הקרובות(החברה שאני עובד בה מתחרה על המכרז).

הוויתור על סודיות רפואית ,היא דרישה חצופה מאין כמותה ובלתי חוקתית.

תאר לך שלבוס נודע שאתה חולה באיידס או שאישתך עברה 4 הפלות או שיש לך בעיות רפואיות רגישות אחרות.

לא יעלה בכלל יעלה הדעת שלמעסיק פרטי יהיה גישה למידע שכזה ,שמיטבעו הוא חסוי.

להחזיק במידע שכזה משמעותו האמיתית היא פשוט לאחוז גם לאחוז בגרונו של העובד וגם

בביצים שלו .

לתחמן פוליגרף זה אחד הדברים שיותר קל לעשות.

לא מעט חיילים ביחידות מסויימות עוברים הכשרה איך לעשות זאת במקרה של נפילה בשבי...

למיטב הבנתי השיטה שאני מיתכוון לישם ,מאפשרת העברת חום גוף ודופק.

מזה מספר שנים מכל אחד שמעוכב לחקירה בתחנת המשטרה נלקחים טביעות אצבעות ודגימת DNA

+ צילום ביומטרי והנתונים מוזנים ל- DATA BASE המישטרתי .

אגב ,פעולה זאת הינה בלתי חוקית וחורגת מהמותר לה ,

אבל זה בסך הכול עוד דבר אחד מני רבים שהמשטרה עושה בניגוד לחוק ברפובליקת הבננות שלנו.

מניין לך הביטחון שבסופו של דבר אכן יוקם מאגר ביומטרי לכלל תושבי המדינה ???

ככול הידוע לי הצעת החוק בעניין לא אושרה בכנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...