רציתי להתייעץ איתכם האם כדאי להחליף כינוי.. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רציתי להתייעץ איתכם האם כדאי להחליף כינוי..

SuB

Recommended Posts

שלום לכל ידידי!

כבר כמעט 4 שנים שאני עם הכינוי SuB, והוא עוד מפעם שנרשמתי ל-HWZONE, וזה היה הכינוי שלי בעבר, אז נשארתי איתו...

למי שמעוניין לדעת מה זה SuB, אז זה קיצור של Subliminal (סאבלימינל) הראפר החביב שהוציא את הראפ מהמחתרת. הייתי שומע אותו עוד מזמן, כאשר יצא האלבום "האור מציון", בימים עברו, כאשר אף אחד לא ידע מי זה, וכל מי שאמרתי לו שאני שומע את זה אמר "לא שמעתי עליו.." ואז הוא פרץ ושיגע את המדינה וכל שיר שלו הפך ללהיט, אלו הימים שבהם כבר הפסקתי לשמוע אותו, לא בגלל שהאלבום "האור והצל" לא טוב, אלא בגלל שכל ילד קטן ברחוב התלהב שהוא מכיר אותו, והסיבה העיקרית שכבר דיי נמאס לשמוע אותו.. אז המשכתי הלאה לראפ אמריקאי..

בקיצור, אני לא רוצה להמשיך ולהרחיב, בא לי לשנות לאיזה כינוי יפה, חשבתי על הכינוי

OverDog :

1. מזכיר מאוד שזה משהו שאני אוהב

2. Dog בראפ האמריקאי זה כמו "אח" למרות שיש לו עוד פירושים רבים.. אבל זה קשור למוזיקה שאני לא יכול בלעדיה ( :smiliedisco1:)..

3. זה חלק מבדיחה פרטית שאני וחבר שלי המצאנו.. וכל פעם שאני חושב עליה אני נקרע.

עכשיו, אני לא בטוח אם לשנות כי אז מי שהכיר אותי, יכול להיות שלא ידע שזה אני אבל אני לא מאמין שזאת בעיה רצינית..

חשבתי לעשות זאת בהדרגתיות:

בהתחלה, אני ישים את הכינוי OverDog בסוגריים ליד הכינוי שלי SuB. עוד כמה ימים אני יחליף את הכינוי ל-OverDog ולידו בסוגריים SuB ולבסוף אני יוריד את ה-SuB וישאר עם OverDog, ומקסימום אני יוסיף למטה בחתימה שאני זה SuB לשעבר..

מה אתם אומרים חברים? אהבתם תכינוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...