שכחנו קצת מהמצב הכלכלי. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שכחנו קצת מהמצב הכלכלי.

maverick

Recommended Posts

ברצוני לחלוק חוויה לא נעימה שקרתה לי היום ולצערי קורה הרבה בזמן האחרון. אני תמיד מרגיש לא נעים כאשר אני בא לשפוך את הזבל ומבחין מרחוק בדמות הרוכנת אל תוך מיכלי האשפה.

אני אומר לעצמי, אם אדם מגיע לרמה כזו שהוא צריך לבוא ולחפש בפחי זבל, מצבו רע מאוד. אני הולך, כולי שפוף ומשפיל מבט. רק שלא יראה אותי מביט בו ובמקום שהוא ירגיש לא נעים אני מרגיש כך. אני לא אשם במצבו הכלכלי אך אני עדיין מרגיש את תחושת ה"אי נעימות".

אכ המדינה מתדרדרת למקומות חשוכים. העיקר להשקיע את הכסף במקומות לא נחוצים ולבזבז אותו על מערכות בחירות מטומטמות כל שנתיים ובשביתות שעולות הון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

לשביתה הנוכחית אין שום הצדקה. הקומוניסט מעוות את המציאות למטרות הפוליטיות שלו.

עובדים שמקבלים משכורות עתק, "מובטלים" שלא מחפשים בכלל עבודה ורק רוצים קצבאות ואמהות חד הוריות שרוצות עוד כסף בשביל לשלם חשבונות פלאפון. מי שסובל מהמצב אלה הנכים, החולים והזקנים. בגלל קבוצה של אידיוטים שפוגעת בהם.

בתקציב המדינה יש את סעיף תשלומי העברה שתופח רק בזכותו של הקומוניסט ואזרחים עצלנים ונצלנים. הוא פוגע בחלשים האמיתיים ובנזקקים האמיתיים. אבא שלי משלם 60 אחוז מיסים מהמשכורת שלו, אמא שלי 50 אחוז, הוא רוצה לקחת את כל המשכורת שלנו ולתת לאותם עצלנים שלא רוצים לצאת מהבית.

אותו חסר בית אומלל צריך לקבל כסף ולא אותה אחת שלא מסכימה ללכת לעבוד בעבודה שחורה. מה קרה, זה יהרוג אותה?

אם אותם "מובטלים" יזיזו את התחת שלהם לעבוד בקצת עבודות שחורות (ולא חסרות, מביאים לכאן עובדים זרים רק בגלל שה"מובטלים" לא רוצים לעבוד) המצב של כולם ישתפר.

את התקציב יעבירו למי שבאמת צריך, תשלומי ההעברה יצטמצמו וילכו למקומות שבאמת צריך אותם.

הסעיף הזה לוקח את רוב התקציב, אם הוא יצטמצם הדבר יביא צמיחה למשק.

כל עוד הקומוניסט וחבריו הבטלנים ימשיכו במעשיהם, כולם סובלים. המעמד הבינוני והעליון יסחוב על הגב את כל אותם "אומללים" והסובלים האמיתיים יסבלו עוד יותר.

אני לא מבין למה אני צריך לשלם חלק מהמשכורת שלי לאדם שבכלל לא רוצה לעבוד או לאחת שרוצה עוד כסף בשביל לשלם חשבונות פלאפון. אני רוצה שהמס שאני אשלם יעבור לאנשים שבאמת צריכים את הכסף, שיותר תקציב יוכל להגיע למערכת הביטחון והחינוך. במצב של היום, כאשר הסעיף הזה תופס את רוב התקציב, לא נגיע לשום מקום. לחיילים אין מיגון אבל לאמא חד הורית שלא רוצה לעבוד יש פלאפון. בבתי החולים אין תרופות אבל לאותו "מובטל" שלא רוצה לעבוד יש כסף לסיגריות.

לאן הגענו ועד מתי זה ימשיך? למה אנחנו צריכים לסחוב על גבינו את כל אותם עצלנים מטונפים? למה במקום לטפל בחסר בית צריך לתת כסף לאנשים שבכלל לא רוצים לעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקת אותה יא גמד.

שר האוצר המעולה, בנימין נתניהו סוף סוף מעיז לחתוך ולנתח, ויש עצלנים ונצלנים חסרי בושה שלא אוהבים את זה.

כל סטודנט לכלכלה מימין ושמאל(אם הוא אובייקטיבי ולא אכול שינאה.) יגיד לכם שהתוכנית שלו היא התחלה מעולה.

אני מרחם רק על הזקנים החביבים ועל החולים, לא על מובטלים ולא על השודדות עם הפלאפונים.

וגם לא על עובדי הנמלים עם המשכורת הטיפה מנופחת, ועל מקורביהם שבדרך נס הם התקבלו לעבודה בנמל בעוד אחרים קורעים את הישבן כ10 שנים, ולא זכו לקידום.

איפה הצדק פה?

אני גר באשדוד, וגר לידי שכן שהוא אחראי ביטחון על מפעל "אגן" כימיקלים, הוא מספר לאבא שלי ולעוד 2 אידיוטים שחיפשו סיבה להתווכח, מי הם באמת החד הוריות.(לא כולם, אבל יש אחוזים שצריך לטפל בהם קשה.)

הוא אומר כזה דבר, הוא מחזיק אותם בעבודת ניקיון במפעל, הבעיה היא כזאת שהם עובדות בדיוק 4 שעות, ואז עוזבות, והבן אדם הציע להם, בואו תעבדו שעות נוספות תקבלו עוד כסף.

יודעים מה הם ענו לו?

אם נעבוד יותר מ4 שעות ביום זה יחשב לנו כעבודה, ואז (אני לא יודע אם זאת הבטחת הכנסה, אני מנחש, כי לא הקשבתי ב100 אחוז.) יבטלו לנו את הבטחת ההכנסה.

אז מה הם עושות בעצם?

עובדות 4 שעות, מקבלות כסף על עבודה שלא נחשבת כעבודה, ואז מקבלות עוד 2500 מביטוח לאומי, אז למה שאנשים ילכו לעבוד?

מה ישראלים פראיירים? >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהתקשורת מעוותת הכל וכל ישראלי ממוצע שרואה חדשות מזדהה עמוקות עם

אמאות חד הוריות שאין איפה להם לעבוד. רגע, שמתי לב שלויקי כנפו הנכבדת, מובילת המאבק

יש פלאפון ואני שואל אם היא כל כך מסכנה ומקופחת אז כסף לשלם לחשבונות הפלאפון יש לה..במקום

המאבק המתוקשר שניהלה עדיף שהייתה מוצאת עבודה ואני מאמין שאם היא הייתה רוצה לעבוד

היא הייתה מוצאת עבודה. אולי אפילו במקצועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

למה? בגלל הקומוניסט פרץ וכל הכבוד לשר האוצר שלא נכנע לסחיטה שלו.

צריך להכניס את הבן אדם הזה לכלא על כל הנזק שהוא גורם. רק לפני כמה ימים נרצחו שלושה חיילים בגללו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...