לא יאמן ! (בהקשר לפעולת צה"ל בעזה) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יאמן ! (בהקשר לפעולת צה"ל בעזה)

udicol

Recommended Posts

במהדורת החדשות של ערוץ 2 דיווח רוני דניאל איך בדיוק חיל האויר פגע במטרות נגד המחבלים. הוא צפה בקלטת ומדד בדיוק דקה אחת הפרש בין מכונית למכונית. ואין אוכלוסייה פלסטינית "חפה מפשע" מסביב למכונית שהתנקשו. בדיוק עוברת מכונית אחרת "חפה מפשע" והמטוסים כלל לא פוגעים בה. מדובר בטבח המוני עצמי שביצעו הפלסטינאים!!!! , או שמכונית טופת מקומית התפוצצה בינהם!!!

זה לא ייאמן ! רוני דניאל נחשב לכתב מהימן ואינו מברק חדשות לפי דורש.

אני קורא לשרי שינוי, להפסיק עם הדמגוגיה הזולה והביקורת המטופשת שלהם נגד צה"ל ופעילותו בשטחים. שרי שינוי התנפלו על התקשורת בהתקפת אמוק נוראית שפוגעת בכושר ההרתעה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במהדורת החדשות של ערוץ 2 דיווח רוני דניאל איך בדיוק חיל האויר פגע במטרות נגד המחבלים. הוא צפה בקלטת ומדד בדיוק דקה אחת הפרש בין מכונית למכונית. ואין אוכלוסייה פלסטינית "חפה מפשע" מסביב למכונית שהתנקשו. בדיוק עוברת מכונית אחרת "חפה מפשע" והמטוסים כלל לא פוגעים בה. מדובר בטבח המוני עצמי שביצעו הפלסטינאים!!!! , או שמכונית טופת מקומית התפוצצה בינהם!!!

זה לא ייאמן ! רוני דניאל נחשב לכתב מהימן ואינו מברק חדשות לפי דורש.

אני קורא לשרי שינוי, להפסיק עם הדמגוגיה הזולה והביקורת המטופשת שלהם נגד צה"ל ופעילותו בשטחים. שרי שינוי התנפלו על התקשורת בהתקפת אמוק נוראית שפוגעת בכושר ההרתעה של .

אני ממש מצטער שלא ראיתי את מהדורת החדשות היום.. תוכל לפרט מה בדיוק מראים בקלטת? ע"י מי היא צולמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה צולם במצלמה שמתוך המטוס (זה שירה את הטילים)

הם הראו שעברה בדיוק דקה בין הטיל הראשון לטיל השני שנורה והראו שאף אחד פלסטיני

לא היה בסביבה ולכן לא היה טבח ... הפלסטינים טוענים שהרבה נפגעו אבל כאן יש הוכחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן, אני מוכרח לציין שמדובר בפרשה מאוד עצובה של סילוף עובדות מבצעיות בר קיימה.

אנסה להסביר שוב.

אתמול חיל האויר תקף מכונית צה"ל. כל תקיפה מזל"ט מסתובב בשמיים ומטייל ומצלם את האירועים ונותן מודיעין בזמן אמת.

ברגע שמכונית הותקפה, הפלסטינים תיארו כי בדיוק אחרי 4 דקות קהל רב התגודד סביב המכונית ונפגע מטיל נוסף.

אבל העובדות אינן נכונות! בדיוק אחרי 40 שניות !! טיל נוסף ננשלח לעבר המכונית כאשר אין אף אזרח סביב המכונית . מדובר בשערוריה ודברי הבל רב שנובע מייתר מוסריות המציף אותנו בארץ !!!

האזרחים אינם נפגעו כלל מהטילים שנורו ממסוקי צה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הקלטת היה צריך לפרסם 20 שניות ולא שעות אחרי המתקפה... עוד כשלון של התעמולה העולמית של ישראל

אם היינו יודעים לנהל תעמולה כמו הפלסטינים המצב היה נראה הרבה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

את הקלטת היה צריך לפרסם 20 שניות ולא שעות אחרי המתקפה... עוד כשלון של התעמולה העולמית של ישראל

אם היינו יודעים לנהל תעמולה כמו הפלסטינים המצב היה נראה הרבה יותר טוב

לשם שינוי אני מסכים איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...