האם חובה מודם DOCSIS 3 בשביל 12Mb ברשת UFI ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם חובה מודם DOCSIS 3 בשביל 12Mb ברשת UFI ?

Kalen

Recommended Posts

docsis 2 יכול לעבוד עד 50 מגה . כמו ששלמה ציין אפשר לעבוד ב12 מגה אבל לא כדאי לעשות את זה . בdocsis 3 מגיעים לרוחב פס של כ200 מגה (במקרה של 4 ערוצים פיזיים שזה המינימום לתמיכה ) ככה ה12 מגה שלך לא מפריעים כלכך ל12 מגה של השכן. אם רוחב הפס היה 50 מגה ו10 אנשים ינסו לעבוד ב12 זה יביא לעומס רציני.

בפועל אין לי שם מידע על הקצאת הערוצים של hot או עם כמה לקוחות אתה גולש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, התבלבלתי, קודם כל לפני כן לא היו בDOCSIS 2 הם היו ב1.1 וקפצו ל3

עכשיו לגביי DOCSIS 1 הוא גם מאפשר הורדה של 42Mbit והעלאה של 10Mbit.

ככה שהתשתית לא תגביל אותך וגם לא המודם.

וזה שהמודם DOCSIS 2 זה בסדר גמור כי יש תמיכה לאחורנית, אני לא צופה בעיות.

לגביי הבחור של המוטורולה, המודם הזה זה נראה לי מודם מאוד ישן ולכן יש לך את הבעיות האלה, אני לא יודע איזה מודם נחשב שם הכי טוב. אבל אם יש בעיות שיביאו לך אחר ולמה את אותו אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוט,כידוע,חברה מאד בעייתית בשירות שלה..

אני מנוי 16 מגה ב UFI מזה שבעה חודשים,עם 8 ביקורים של טכנאים...4 החלפות מודם,ביקור של 2 סיירים ותלונה שמחכה למענה מפניות הציבור שלהם...

ביקשתי שיספקו לי מודם של סיסקו...אבל אני בספק,לאחר ששיחות עם מנהלים בשירות הטכני סירבו לבקשה...איך אומרים...השירות מהם והלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש חבל שביטלו אותם, אני לא רואה איך זה פוגע בחברה מעצם היותם מספר חבילות שיתאימו גם ללקוחות אחדים, עדיין הם ירוויחו יותר, או שאני מפספס פה משהו?

למשל אני על 15 והייתי רוצה יותר, אבל אין, יותר זה רק 100 וזה שחיטה כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שלספקיות יש בעיה הן יכולות לתמכר את החבילות בהתאם. גם ככה כולם מחוברים ב200 -400 מגהביט ומוגבלים ע"י המודם.

לי יש 10 בבזק ואני בקושי משתמש בזה . אני יכול להסתפק בפחות רק שזה אותו מחיר כמו 5 ולפעמים שווה שיש צינור גדול הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיבור ללא חייגן הספקית לא הכי יודעת מה אתה עושה וגם קשה לה יותר להגביל אותך באופן ספציפי...בבזק כל חיבור הוא גם חייגן...בכבלים חיבור מעל 16 מגה (ולעיתים גם החיבור עצמו של 16) מחייב טכנית חיבור ללא חייגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...