מי שהתנסה ויודע להגיד מה עדיף איזה סוג מסך מגע יותר נוח resistive או capacitive? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי שהתנסה ויודע להגיד מה עדיף איזה סוג מסך מגע יותר נוח resistive או capacitive?

yz101

Recommended Posts

הוא יקבל ווינדוז 7 כמו נינג'ה :)

אומנם לא רישמי אבל אין ספק שהחבורה בxda יעשו עבודה טובה ויוציאו לנו רום עם ווינדוז מבושל וול דאן =)

כבר היום יש פסיכים שמתקדמים בכיוון של להתקין על הHD2

רק אל תתפשר ותקח את הגרסא של t mobile עם ה1 ג'יגה רום

הא ואגב.. לפי איך שחלונות מובייל 7 נראית.. אני יותר מאשמח להשאר עם 6.5 וסנס :)

רומים מבושלים זה עניין אחר. הסיבה היחידה שמחשב כף היד שלי (N560) עדיין רלוונטי היא בגלל שיש רוסי משועמם שעדיין מוציא לו רומים

מעודכנים. לדעתי הרומים שלו טובים בכל קנה מידה מהWM המקורית. אני מחכה שמישהו יוציא רום כלשהוא (אם זה אפשרי) לN97, זה

מכשיר כ"כ מבוזבז על הסימביאן המפגרת שבו.

לא הייתי מספיד את 6.5 במהירות כזאת..

למערכת הזאת יש כל כך הרבה תוכנות מתחת לשולחן!

ו "מעל השולחן" (במרקט - הדי עלוב יש לציין של מובייל)

אבל כמות התוכנות למערכת הזאת היא בכמות שעולה על האייפון, וסימביאן ביחד.

פשוט לא יאומן כמה תוכנות יש למערכת הזאת.. פשוט יש המון בלאגן.. ולא הכל מסודר יפה על רקע לבן כזה עם קטגוריות (עיין ערך: אפסטור,אובי וכו')

מחזק מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כמות התוכנות למערכת הזאת היא בכמות שעולה על האייפון, וסימביאן ביחד.

פשוט לא יאומן כמה תוכנות יש למערכת הזאת.. פשוט יש המון בלאגן.. ולא הכל מסודר יפה על רקע לבן כזה עם קטגוריות (עיין ערך: אפסטור,אובי וכו')

אני לעולם לא מחפש רק לפי APP STORES למיניהם, ועדיין-

באפסטור של יש יותר מ 200 אלף ישומים

במרקט של יש מעל 80 אלף, והקצב הולך וגדל באופן מדהים

ל WM6.5 יש פחות מ 30 אלף ישומים זמינים, שפחות מ 10,000 מהם זמינים במרקטפלייס.

אבל.. היום המכשירים "היוקרתיים" שמריצים (דיזייר,נקסוס)

לא ברמה מספקת בשבילי

כבר פתחתי על זה ת'ראד.. הגעתי למסקנה שהHD2 עדיין נשאר המפלצת בשוק.

בדיזייר ובנקסוס, הרמקול בעייתי, המסך אולי יפה בחושך אבל נאנס על ידי קרני השמש במהלך היום ואתה בקושי יכול לראות משהו..

חוץ מזה שמסך 4.3 אינץ מרשים בחורות הרבה יותר ממסך 3.7 ;)

והאיכות בניה בHD2 פשוט מרשימה.

אז הפתרון היחיד כנראה זה לשבת בשקט עד שיצא HD2 עם :(

לראות צד אחד של העניין זה לא ממש אובייקטיבי אתה יודע.

מסך גדול יותר= מכשיר גדול יותר, זה לא מתאים לכולם. מה שגם במשקל של כמעט 160 גרם, ה HD2 הוא לא בדיוק הדבר הכי נוח בכיס. כל אחד וההעדפה שלו.

המסך שלו יותר טוב בשמש ישירה, כן, אבל בכל תנאי תאורה חוץ משמש ישירה, המסכים של הדיזייר והנקסוס מראים לו מאיפה משתין הדג.

זה גם לא שה HD להיט בשמש, גם לו יש משטח זכוכית מעל המסך שעושה השתקפויות ומונע לראות כמו שצריך בשמש, רק שהמצב שם לא קטסטרופה כמו בנקסוס/דזייר.

איכות בניה טובה קיימת בערך בכל מכשיר high-end כיום, אפילו עם כל השטויות שלהם בעבר בנו את המיילסטון כמו שצריך מא' ועד ת'.

ומשאר הבחינות, הוא לא יותר "מפלצת" מכל מכשיר סנאפדראגון אחר.

הייתי מציע לך להעיף מבט לכיוון הגלאקסי S של סאמסונג-

המכשיר הכי חזק כרגע בשוק מבחינת חומרה (hummingbird של 1GHZ משולב עם SGX540 מפלצתי)

מסך SUPER שגם נותן לך את היתרונות של , גם קריא בשמש, וגם צורך פחות חשמל מכל האחרים

המסך בגודל 4", אמצע הדרך בין 3.7 ל 4.3, ספיקר טוב, קליל בכיס, איכות בניה טובה, עיצוב נחמד ומינימליסטי.

yz101-

אם אין אפשרות להמתין אפילו קצת, ההימור הבטוח שלך הוא HD2, למרות שאני מסתייג מלהמליץ עליו בגלל הסיבות שפירטתי בפוסטים הקודמים.

לרוב מכשירי האנדרואיד יש נגני מדיה צד שלישי שמצד אחד מתפתחים די מהר, אבל מצד שני נכון לרגע זה- כל קובץ DIVX/XVID מעל רזולוציה של 840X480 מתנגנים בצורה בינונית מאוד. בהמשך אני משוכנע ב 900% שהעניין יסתדר, החומרה יותר ממספיק חזקה בשביל לנגן כל קובץ, אבל כרגע זה עניין של תוכנה.

המכשירים היחידים בשוק האנדרואיד שמנגנים מדיה בצורה מושלמת הם של סאמסונג, הזולים יותר מנגנים DIVX/XVID יפה, והגלאקסי S תומך בכל דבר שזורקים עליו כולל קבצי MKV, ב 720P וביטרייטים גבוהים.

MP3ים וקבצי זו לא בעיה בכל מכשיר אנדרואיד.

מכיוון שהגלאקסי S לא זמין בארץ אלא אצל מוכרים בלוחות יד שניה שתוקעים עליו 3500 שקל בערך, אני כרגע ממליץ ללכת על ה HD2 ב 2300~ שקל.

להביא S לארץ אומר או 2500-2600 שקל במקרה שיש לך מישהו שיביא ישירות מחו"ל במזוודה, או 3100-3200 שקל אם אתה מזמין בדואר וזה צריך לעבור במכס.

ag43

ה N97 הוא כישלון של מכשיר, ולא רק מבחינת התוכנה.

מחיר גבוה ביחס לחומרה שהוא מכיל, ובניה נוראית. יש לך שמץ כמה פעמים כבר שמעתי (וראיתי מול העיניים) מקרים של אנשים שפותחים את המקלדת והמסך פשוט עף לו מהמקום, ומשאיר את הבנאדם עם מכשיר ב 2 חלקים?

זה כישלון קטסטרופלי של . לא הייתי ממליץ עליו לאף אחד אפילו בצחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הWM - לדעתי לא חיפשת מספיק, זה פשוט לא יאמן כמה תוכנות יש לה, אל תשכח שמפתחים לה תוכנות כבר מ2002.

לגבי הN97 - כל מילה בסלע, אחי קיבל אותו בחינם מסלקום והוא מקלל אותו כל הזמן. הוא חולם על היום שמישהו יטרח להוציא לו איזה רום מבושל

של כדי לנצל את החומרה הסבירה שלו בצורה הרבה יותר טובה מהסימביאן המעפנה. אני כבר הבהרתי לו שהיום הזה לעולם לא יגיע :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שוכח, יש לי PPC בבית, חרשתי על הנושא בצורה שאין לך מושג.

ועדיין, מבחינת תוכן- WM לא מהווה תחרות לאנדרואיד, וקל וחומר שגם לא ל IOS של האייפונים.

לגבי ה N97, היום הזה לעולם לא יגיע כי אני בספק שהמכשיר יריץ אפילו את אנדרואיד 1.5 כמו שצריך.

החומרה של ה N97 לא סבירה, הוא נכשל קשות בכל דבר חוץ מהאחסון שנוקיה שיחקו אותה עם 32 ג'יגה.

ARM11 של 434MHZ, אין מאיץ גרפי, 128MB RAM.... אפילו למכשיר האנדרואיד הראשון, ה G1 יש מעבד 528MHZ עם תמיכה בהאצת 3D בסיסית לפחות ו 192MB .

זה בנוסף לעובדה שהוא יצא כחצי שנה לפני ה N97, ועלה פחות מיום יציאתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...