מי שהתנסה ויודע להגיד מה עדיף איזה סוג מסך מגע יותר נוח resistive או capacitive? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי שהתנסה ויודע להגיד מה עדיף איזה סוג מסך מגע יותר נוח resistive או capacitive?

yz101

Recommended Posts

לאיזה כיוון עדיף ללכת HD2 עם מסך capacitive וממשק Sense UI או DIAMOND 2 עם מסך resistive וממשק TouchFLO 3D של HTC?

אלו שני הפיינליסטים. ההפרש במחיר בינהם הוא כ500 ש"ח.

הייתרונות של הHD2 הם שהוא מגיע מהאריזה עם יותר זיכרון , מעבד בתדר כמעט כפול, ועם WIN MOBILE 6.5 וככל הנראה אפשרות לשדרג לWIN MOBILE 7.

באותה נשימה, האם הSANSA FUZE 8GB ב340 ש"ח הוא קניה טובה? יש למישהו נסיון לגבי כמה הוא מחזיק על הסוללה שלו? יש המלצה אחרת באותו תחום תקציב? הCLIP לא מחזיק יותר מדי על הבטריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- לפי מה שהבנתי, ה HD2 לא הולך לקבל שדרוג ל WIN7.

2- מסך RESISTIVE טוב יותר לעבודה עם סטיילוס, Capacative לעבודה עם אצבעות וזיהוי תנועות שלמות.

לקפסטיב יש גם את יתרון המולטיטאץ'.

למכשיר סלולארי- קפסטיב.

3- למה לעזאזל שתרצה מכשיר עם WM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הוא לא יקבל WM7

1.5 אני לא בטוח שזה כזה דבר רע.

2. בתור בעל מחשב כף יד בעל מסך רזיסטיבי - לדעתי עדיף קפסטיב.

3. כי לשימושים שהם לא משחקים זו מצויינת, בטח על הHD2 שסוחב אותה בקלילות מרשימה. באמת שאני לא מבין מה אנשים רוצים

ממנה, חבל רק שמחליפים אותה למערכת יותר "נוצצת".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני קורא ברוב האתרים הוא דווקא כן הולך לקבל את השדרוג, וחלק מהרומים שיוצאים לו כבר מנצלים את זיכרון הRAM הנוסף שכביכול היה חבוי במכשיר בשביל זה.

למה WM? בגלל התאימות לתוכנות שונות שצריך במכשיר, בגלל נגני המדיה הנוחים ובגלל ההרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יקבל ווינדוז 7 כמו נינג'ה :)

אומנם לא רישמי אבל אין ספק שהחבורה בxda יעשו עבודה טובה ויוציאו לנו רום עם ווינדוז מבושל וול דאן =)

כבר היום יש פסיכים שמתקדמים בכיוון של להתקין על הHD2

רק אל תתפשר ותקח את הגרסא של t mobile עם ה1 ג'יגה רום

הא ואגב.. לפי איך שחלונות מובייל 7 נראית.. אני יותר מאשמח להשאר עם 6.5 וסנס :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני קורא ברוב האתרים הוא דווקא כן הולך לקבל את השדרוג, וחלק מהרומים שיוצאים לו כבר מנצלים את זיכרון הRAM הנוסף שכביכול היה חבוי במכשיר בשביל זה.

למה WM? בגלל התאימות לתוכנות שונות שצריך במכשיר, בגלל נגני המדיה הנוחים ובגלל ההרגל.

עם IGO/SYGIC/WAZE שיש לכל מערכת אפשרית בעולם אני לא רואה שום יתרון ל WM...

בכל מקרה, הייתי ממליץ לחכות טיפה אם אתה רוצה WM.

ה 6.5 כבר מערכת גוססת, חחכה לראות מה 7 מציעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מספיד את 6.5 במהירות כזאת..

למערכת הזאת יש כל כך הרבה תוכנות מתחת לשולחן!

ו "מעל השולחן" (במרקט - הדי עלוב יש לציין של חלונות מובייל)

אבל כמות התוכנות למערכת הזאת היא בכמות שעולה על האייפון, וסימביאן ביחד.

פשוט לא יאומן כמה תוכנות יש למערכת הזאת.. פשוט יש המון בלאגן.. ולא הכל מסודר יפה על רקע לבן כזה עם קטגוריות (עיין ערך: אפסטור,אובי וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה קורץ לך..

זה עניין של העדפה ועניין של איך אתה משתמש עם הסלולארי שלך

יש כאלה שמתים על הממשק של ..

אני לא מת על כל העניין של הריבועים.. נראה לי מפגר מדי :facepalm:

הממשק באנדרואיד נורא יפה ומלוטש.. אהבתי אותו :xyxthumbs:

הממשק בסימביאן כל כך משעמם :sleep:

הממשק של חלונות מובייל הוא נוראי אבל.. ויש פה אבל גדול.. :hat: עשו עבודת פלאים עם הסנס שלהם

פשוט מעלים את מובייל לחלוטין.. :smile1:

בוודאי ראית כמה סרטונים על הHD2 ועל מסך הבית ושאר המסכים..

אמנם כמו שאמרתי מאגר התוכנות עצום.. אבל ללא הממשק של הסנס הייתי צריך לירות במישהו כדי לקבל קצת "שמחת חיים" וגיוון בפלאפון

זה הזמן להודות לHTC שהביאו את הHD2 עד הלום :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם ה SENSE UI (או ה TF3D) היא שמדובר בפתרון חלקי בלבד. לא מעט פעמים אתה תמצא את עצמך בתפריטים הפשטניים והמזעזעים של WM (אפילו יותר מדי פעמים, תלוי בשימוש שלך במכשיר). אכן מדובר ב Leverage, אין כאן וויכוח, אבל בהשוואה לפתרונות מסביב - זה עדיין מפגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייפון לא בא בחשבון, המחיר שלו לא מצדיק את עצמו. הוא יקר מהמתחרים, כל מי שאני מכיר שיש לו כזה מעיד שהוא זולל סוללה סידרתי ובנוסף אני לא אוהב את המוצרים של כלל. עקרונית הSYMBIAN שיש לי איתה דווקא הרבה נסיון נופל בגלל שתי סיבות:

1. הוא לא מוצלח בצגי מגע.

2. נוחות הגלישה באינטרנט כלומר עם הדפדפנים שם פחות נוחה.

המכשיר יצטרך להיות מסוגל:

א. לתת ממשק נוח למשתלמש, לכן אני מכוון על מסכי capacitive - ללא סטיילוס.

ב. לנגן גם MP3ים וגם DIVX/XVID - חשובה יציאה 3.5MM סטנדרטית לאוזניות ושיהיו אפשר להתקין נגנים טובים.

אחת הסיבות להעדפה נכון לעכשיו של הHD2 היא המסך הגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופה אנחנו נכנסים למלחמה של v.s winmo 6.5

אין לי שום בעיה עם אנדרואיד

אבל.. היום המכשירים "היוקרתיים" שמריצים (דיזייר,נקסוס)

לא ברמה מספקת בשבילי

כבר פתחתי על זה ת'ראד.. הגעתי למסקנה שהHD2 עדיין נשאר המפלצת בשוק.

בדיזייר ובנקסוס, הרמקול בעייתי, המסך אולי יפה בחושך אבל נאנס על ידי קרני השמש במהלך היום ואתה בקושי יכול לראות משהו..

חוץ מזה שמסך 4.3 אינץ מרשים בחורות הרבה יותר ממסך 3.7 ;)

והאיכות בניה בHD2 פשוט מרשימה.

אז הפתרון היחיד כנראה זה לשבת בשקט עד שיצא HD2 עם :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לה אפשרות להמתין, היא צריכה מכשיר, שלה הלך פייפן היא סוחבת את הימים האחרונים עם 3100 שלא עונה על שום צורך מלבד להישאר זמין. היא צריכה מכשיר עכשיו וברור לי שאם היא תיקח מכשיר שמצריך סטיילוס, היא לא תהנה ממנו, והיא תאבד את הסטיילוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...