דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 190 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשלב הזה עם לא עובד למישהו אז למה לא להפעיל אחריות וזהו?

בהתחלה שהכל היה מצ'וקמק זה משהו אחד - אבל היום, שעושה רושם שחלק גדול (רוב?) מהמכשירים כבר עובדים סביר עם , אז מכשיר שעדיין מזייף קבוע הוא מכשיר תקול לכל דבר ועניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.זה כאב ראש

2.אני הגעתי למסקנה שמספר האנשים שהGPS תקין אצלהם הוא תקין הוא אפסי, יש פשוט הרבה אנשים שחושבים שהGPS שלהם תקין

ואני אשמח לראות מסלולים של אנשים פה שבטוחים שהGPS שלהם תקין בנסיעה ארוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.זה כאב ראש

2.אני הגעתי למסקנה שמספר האנשים שהGPS תקין אצלהם הוא תקין הוא אפסי, יש פשוט הרבה אנשים שחושבים שהGPS שלהם תקין

ואני אשמח לראות מסלולים של אנשים פה שבטוחים שהGPS שלהם תקין בנסיעה ארוכה.

מסכים עם סעיף 2 שלך לחלוטין.

גם אצלי כשאני מריץ Test של המכשיר בחוץ במצב נייח,

אני מקבל תוצאות מעולות בבדיקות, תופס לי מיידית 8-9, לפעמים אפילו 10 לויינים בדיוק של גג 10 feet.

אבל כשזה מגיע להקלטת מסלול ב-My Tracks או ניווט ב-Waze ללא AGPS מופעל, זה פשוט לא עובד.

כמו שאמר OMRIJ, לדעתי מדובר פשוט בסטנדרטים שונים לתפקוד של ולתדירות שימוש.

לי יצא לבחון את המכשיר בנסיעות של 40-80 ק"מ רצופות כבר לפחות 10 פעמים,

הוא לא עמד בדרישות באף אחד מהפעמים(ללא AGPS), גם מבחינת קצב קליטת הלוויינים וגם מבחינת רציפות הקליטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AGPS אמור לעזור רק בפיקס הראשוני ולא אמור להשפיע לך על איכות הניווט בהמשך הנסיעה.

זה לא כל הבעיה, זה עדיין חלק מהבעיה

תמיד הביצועים של קריאה/כתיבה יהיו נמוכים בגלל הRFS יחסית למכשירים אחרים

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=9133874&postcount=473

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אם תסתכל על המסלולים שפירסמתי פה, לא תראה סטיות ואי דיוקים מהכביש.

זאת בדיוק הבעיה שיש לי, הפיקס(לא רק הראשני), אלא שהוא מאבד לגמרי תקשורת עם הלויין תוך כדי הנסיעה.

גם בנסיעה של 10 ד' הוא מסוגל באמצע הקלטת המסלול פשוט להפסיק להקליט ולחשוב שסיימתי את הנסיעה.

כשאני מפעיל AGPS, הוא מצליח ליצור קשר עם הלויין גם אחרי איבוד תקשורת והניווט עובר בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם רק 18 ק"מ ו-38 דקות (איילון, פקקים וכו') אבל זה עדיין מסלול - אתם רוצים להגיד לי שמישהו פה לא היה מסתפק בכזה דיוק..?

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=113938675559628261025.00049473154f62ac5abb6&ll=32.023195,34.75982&spn=0.013408,0.027874&t=h&z=16

אפילו המעט שנראה לא מדויק מתברר כאי דיוק במפה - למשל ההתחלה של המסלול נראית לא על הכביש, אבל במצב לווין רואים שהמסלול שהוקלט כן בתחומי הכביש.

בד"כ יש פיקס תוך כמה שניות במקום פתוח - במסלול הנ"ל עמדתי בתחנת אוטובוס, הפעלתי myTracks וישר התחלתי בנסיעה - לא חיכיתי לפיקס, פשוט שמתי להקליט כדי לראות מה יוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, קראתי את כל הת'רד הזה

תוצאות הI/O הם עדיין נמוכים (משמעותית) ממערכת קבצים נורמלית

מהירות הקריאה/כתיבה חייבת להתבטא איפהשהו, צוואר בקבוק לא יכול להיפתר על ידי ביצועים טובים יותר של המעבד

בנקסוס גם בלי JIT וביצועי מעבד נמוכים יחסית לא היתה בעיה כזאת

באמת מסלול מושלם, הלוואי עליי.

המסלול אכן טוב אבל...

אני מאמין שהבעיה בGPS מורכבת מ2

יש את הבעיה שכולם מדברים עליה - שהGPS לא מספיק מדוייק

לדעתי יש בעיה נוספת שלא מוזכרת, יש פאקינג דיליי בין המיקום האמיתי שלך למה שהGPS מראה

אז אולי זה לא ישפיע על הקלטת מסלול, זה בהחלט משפיע על ניווט בפועל

בכביש 1/2/4/6 וכו' אין לי בעיה לנווט גם כן עם הGPS שלי

אבל מה קורה שאתה נכנס לתוך תל אביב? שאתה נכנס לסמטאות? כמה פעמים קרה לי שWAZE נזכרה להגיד לי לפנות רק אחרי שפניתי (ולא ישר אחרי)

WAZE עוד איכשהו מצליחה להסתדר עם זה, תוכנת הניווט של ממש לא (ובטלפון הקודם שלי השתמשתי כמעט רק בה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי בבעיה מתרידה עם הGALAXY (הראשון לא S) לא משנה כמה ואיפה חיפשתי וכמה הורדתי לא הצלחתי לחבר את המכשיר למחשב,המחשב לא מזהה את הפלאפון בכלל כשאני מחבר אותו בUSB.

אני מקווה שמישהו יכול לעזור לי פה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...