דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 179 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רשמים מה-ROM של amadey.

קודם כל, תודה ענקית על ההשקעה שלך :) המון המון תודה.

עם זאת... :smile1:

אני לא מצליח למצוא Booster ב-Market.

כמו כן, ה- מעולם לא התנהג גרוע יותר מעכשיו.

עם ה-ROM הנכחי, לא רק שהניווט ללא AGPS הוא בלתי אפשרי(הוא פשוט לא מתביית על לוויינים),

אלא שגם אז(עם AGPS מופעל) לוקח לו 5-7 ד' לתפוס לויין אם בכלל.

כמו כן, ללא lag-fix, פשוט לא ניתן לעבוד איתו, המערכת איטית בטירוף.

מה שכן, התמיכה בעברית מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הכי פשוט תוריד SGS TOOLS יש בו את כל הקודים. זה השתנה מECLAIR ל FROYO.

עם הפיקס אין לי בעיה עם אף בילד של פרויו, עם העקיבה ב MY TRACKS דווקא כן. אני לא ממש סגור שזאת בעיית . רציתי לעשות אתמול סיבוב על אופניים אבל התעצלתי.

פשוט תמחק את הCache של הGPS, תתחבר לאינטרנט (data or wif) תשים את זה על cold start ותעשה test application... יקח לו כמה רגעים והוא ינעל על איזה 8-10 לווינים. אחרי זה תשנה את זה חזרה ל hot start וזה אמור לעבוד סבבה עם מהירות נעילה של איזה 10-15 שניות.[br]פורסם בתאריך: 8.11.2010 בשעה 18:32:21

לא בגלל זה

"

קיבלתי טלפון מקצין הבטחון של חברת סאני אלקטרוניקה בטענה כי הקישור מוביל להורדה של רום שבבעלותם ואשר מפר זכויות יוצרים.

עכב כך הסרתי את הקישור."

הנה הסיבה שהרום גם כנראה לא מופיע ב fus.samsung. כנראה שסאני הכניסו לשם עבודה שעולה כסף שהם לא רוצים שיתפרסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.engadget.com/2010/11/08/open-handset-alliance-member-confirms-android-2-3-is-gingerbread/

Prepare your Nexus One (Developer version) for OTA update 2.3 (Gingerbread) in the next few days :-D

בדצמבר 2011 בגלקסי שלנו :'(

יש סיכוי שהתמיכה בעברית (ובכלל בשפות RTL) תהיה מובנית כך שלא נזדקק לחסדי סאני ושות'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...