דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 130 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

בכל מקרה, אתה מתקין ROM MANAGER

מוריד את הרום ושם אותו בכרטיס איפהשהו בשם כלשהו שתדע לזהות אותו

נכנס לCW

בוחר INSTALL ZIP FROM SDCARD

ואז

CHOOSE ZIP FROM SDCARD

בוחר את הקובץ של הרום ששמרת מקודם ומחכה

זה מה שעשיתי וכלום לא קורה :nixweiss: טוב נו אתה צודק אני אשאר עם JPA וזהו, רק שעכשיו כל הקונטאקטס שלי בבלאגן לא נורמאלי, לא יודע איך לגשת לזה אפילו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כבר התקנת JPA, עשית רוט, הורדת את התוכנות בערבית

מה יתן לך הרום הזה?

בזמנו הוא שאל על איך מורידים את האפליקציות הערביות כי הוא לא הצליח להסיר אותן, אז חשבתי לעצמי שהכי פשוט יהיה כבר לצרוב את הרום של דוק, שבו יש כבר בפנים ROOT , RECOVERY ואף ערבית, ולכן המלצתי לו.

]פורסם בתאריך: 18.10.2010 בשעה 07:10:44

אז מה ההבדל בין הרום שלך לבין הרום של DocRambone ?

ההבדל, למיטב הבנתי ,הוא:

1. תוכנות שנשלפו מהרום של TAYUTAMA

2. ערכת נושא שנשלפה מהרום של TAYUTAMA

3. מקלדת בעברית שנשלפה מ JP4

אני אשמח לראות תמונה

בלי להעליב, אני קצת מפקפק בתוצאה הזאת בסטוק

לא הרום של DOC ולא הרום של TAYUTAMA עם קרנל סטוק ובלי שום LAGFIX מקבלים תוצאה כזאת

ה KERNEL של הרום של DOC הוא לא בדיוק סטוק, כי שינו אותו בשביל לשלב בו ROOT ו RECOVERY 2E .

אבל עדיין, אני מניח שהתוצאה שהוא תיאר היא באמת די גבוהה ומוזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה ריקול על מכשירי סלולאר?! אתם זוכרים שמישהו עשה אי פעם ריקול על מכשיר אלקטרוני כלשהו אם הוא לא היה בסכנת פיצוץ? תפסיקו לחיות בסרט..

לא כל העולם זה ישראל, ואם באירופה מכשיר לא מצליח לבצא את מה שהוא מצהיר שהוא מבצע החברה לא מתנערת בקלות מהאחריות שלה על המוצר

ורק דוגמא אחת: http://www.articlesnatch.com/Article/Because-Of-Quality-Problems--Lg-Cell-Phone-Users-Require-To-Recall-The-Problem-Cell-Phone-Kt878-/1458617

חחח מאיפה הגעת אנחנו מדברים על העדכון הזה כבר שלוש ימים.

המטרה של ההודעה שלי לא היתה להודיע למישהו על העידכון, המטרה היתה שאלה+להסיב את תשומת ליבכם לכך שהבעיה בGPS עדיין לא נפתרה וכנראה לא תיפטר לעולם

עד עכשיו חיכיתי שסאמסונג יוציאו תיקון, עכשיו שאני מבין שאין למה לחכות צריך לבחור פלאפון אחר לקנות.. כנראה שאני אלך על הDESIRE... מה החסרונות שלו לעומת הגלאקסי?

על הגלאקסי קראתי חודשיים בתקווה שסאמסונג יוזיזו את התחת שלהם ויתקנו את הGPS.. לצערי הם לא תיקנו אותו.. על הDESIRE אני מתחיל לקרוא כמו שצריך רק עכשיו..

בכל מקרה אני עדיין אשמח אם מישהו יענה לי על השאלה, במה הגלאקסי עדייף על הדייזייר שיכול לגרום לי להעדיף אותו למרות הבעיה בGPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיית ה-GPS היא לא גורפת. משתמשים מסויימים מדווחים על תוצאות שונות. בנוסף לכך הרבה אנשים מוסרים מידע לא אמין ומחליטים שהGPS תקין\לא תקין על בסיס כמה זמן לקח להם לקבל פיקס וכמה לווינים הם רואים..

דוגמאות לכמה הGPS שונה ומשונה מיוזר אחד לשני:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=809911

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגירסאות הראשונות של 2.1 שהיו שהגיעו והתקנתי עם המכשיר הוא אפילו לא הציג את המיקום שלי נכון והיה רחוק במאה מאתיים מטר.

בגירסת 2.2 שיש לי כרגע (TAYUTAMA) לפחות הוא מציג את המיקום שלי באופן מדויק.

מעבר לזה עוד לא בדקתי כי אני לא ממש צריך את הGPS ולא היתה לי הזדמנות מאז ההתקנה לבדוק את זה בשטח.

מה שבטוח יש שיפור משמעותי מאז תחילת דרכו של המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שה Tayutama זה ה-ROM הכי טוב שהיה לי עד כה.

היום עשיתי גם מספר מסלולים ב- והיו מדוייקים להפליא ללא סטיות,

אבל אכן היה קצת קשה בחלק מהמקרים לקבל פיקס.

כמו כן, ניווטתי היום מפתח-תקווה לישוב שנקרא יד רמב"ם והניווט עבר חלק והתעדכן בזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לamadey ובכללי כולם יכולים לענות אם יודעים :cool2:

לחבר שלי יש את בעיית הכפתורי קומבו, אין לו לא דאונלוד ולא ריקאבורי, רציתי לדעת אם אפשר להתקין את הרום שלך או כל רום באותה השיטה דרך הCW RECOVERY?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...