עזרה בבניית כלוב לHDD 3.5" מCDDRIVE ישן. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבניית כלוב לHDD 3.5" מCDDRIVE ישן.

yossik17

Recommended Posts

שלום,

לפניי כחצי שנה פתחתו פה נושא על עזרה במציאת כלוב של למארז מכייוון ששלי נהרס.

עד עכשיו הסתדרתי בכך שה HDD היה תלוי על כבלים באויר, אחר- כך עשיתי חורים ברצפה של המארז וחיברתי את הHDD דרך הברגים התחתוניים של הHDD(יש 4 חורים), שניסיתי לעשות הגבהה לברגים באמצעות הברגים שמשמשים הגבהה בין הלוח-אם למארז(אני מקווה שאתם מבינים למה אני מתכוון).

מכיוון שלא נזהרתי וסיבבתי חזק מידי את הברגי" הגבהה" 2 מהם נשברו והברגה נתקעה בחורים התחתוניים של הHDD.

לצערי הייתי צריך לחזק אותם עם אזיקונים לכלוב של הCD אבל הבעיה שזה לא אסטתי וזה עושה רעש מכייוון שהHDD מעביר הרבה רעידות וזה מרעיד את כל המארז.

עכשיו חשבתי שתוכלו לעזור בלקחת מארז של CDDRIVE ישן, להוציא את תכולתו ולחבר בדרך כלשהי ברזלים שיחזיקו את הHDD.

הבעיה שלי אין כלים לחתוך פח וכאלה אז חשבתי אולי אתם תוכלו לעשות לי ואני ישלם לכם.

אין לי בעיה לספק לכם את הCDDRIVE.

תודה מראש למגיבים ולעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוכל להוציא את כל הקרביים מכונן CD במידה שזה אפשרי, אז רק צריך להכניס את ההרדיסק ולדחוף ספוגים מסביב כך שלא יזוז.

וכמובן לעשות חור מאחורה לכבלים.

מצד שני איך בדיוק הוא ינשום ?

הרדיסק צריך גם קצת איוורור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לתלות את הכונן אל גומיות של שורט באוויר בחלק 5.25 של המארז. זה גם מקטין את הרעש של הכונן

אתה יכול לחבר את הכונן אם אזיקונים לתחתית של החלק 5.25 של המארז או לכונן CD (תפרק מהכונן את המתכת שלמעלה שיש לה חורים בצדדים + 4 חורים בגג + תחבר לשם את הכונן אם אזיקונים)

אתה יכול לחבר את הכונן אם צד אחד (2 ברגים) באיזור של ה 5.25 ולהשאיר צד אחד באוויר / לתת לו תמיכה אם ספוגים וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות מין פרופיל להארד דיסק

יש דבר כזה לקניה - אישית השתמשתי בזה כמה פעמים

http://www.xpcgear.com/harddrivemount.html

אני מאמין שבחנויות אלקטרוניקה תמצא את זה - שווה לנסות

כמו כן - גם קיטים להשתקה\קירור של הדיסק בד"כ באים בתצורה הזו (5.25 ל-3.5 )

http://www.xpcgear.com/harddrivemount.html

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה בעיה שאני לא ממש סומך על כל האתרים האלה, ביינתיים רק על DX ואין שם משהו כזה.

מה שהבאת לי גבריאל זה מצווין, והיה מצויין עוד יותר עם הייתי יכול לעשות לבדי כזה..אבל שווב אין לי כלים.

ביינתים מה שהבאתי לי(הבחור עם הכינוי הבינארי)זה רעיונות אחלה ותודה שאתה עוזר לי, עכשיו הHHD מהודק לכלוב של ה5.25 עם אזיקונים אבל הוא עדיין יכול לברוח מהמקום ועדיין מרעיד את המארז.

מארז חדש אני לא מתכוון לקנות עכשיו כי אני בחוסר כסף בכיס בחודשים הקרובים אז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הכי פשוט, קנה אזיקונים תעשייתיים(הענקיים המוגזמים האלה) וחבר אותם ככה שיצרו # בתחתית(כלומר שיהיו 2 שמחזיקים את ההארד דיסק מכל צד) ושים ספוגים בין ההארד דיסק למה שמחזיק אותו. זה אמנם לא יפה במיוחד, אבל זה שקט ואם אתה מחזק את האזיקונים מספיק זה גם לא ייפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב שלום

האם חיפשת את המוצר שהצעתי בארץ

חיפוש קצר העלה - http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?products_id=810

ומחנות שככל הידוע לי מאוד מקצועית

שאילתת החיפוש:

5.25 3.5 inurl:.co.il

עד כמה שהפתרונות שהוצעו לך פה יצירתיים - אני מעדיף פתרון אלגנטי.

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ביררתי לגבי המתאם בסניף KSP הקרוב לביתי והמתאם הזה יגיע ביום ראשון לסניף שלהם אז אני יקנה כבר.

ביינתיםם אני ישאר איך שזה, תודה לכולם על העזרה, בסך הכל רציתי לעשות את זה בקומבינה אבל אין מה לעשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...