קירור למעבד Q6600 לצורך OC - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור למעבד Q6600 לצורך OC

MisterL

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לעשות OC למעבד,

כרגע הוא עומד על 2.4Ghz ואני רוצה להגיע איתו לפחות ל-3.0Ghz

ראיתי שיש את הקירור - ‏AC Freezer 7 Pro Rev.2, ואת גרסת ה-.

השאלה האם אוכל להגיע איתם ל-3.0Ghz?

מה שכן, השקט חשוב לי מאוד, כרגע יש לי קירור סטוק של והוא יחסית שקט אך השאלה איך ה-AC לעומתו מבחינת שקט (ל2 הגרסאות, למרות שנראה לי שהExtreme יהיה יותר מדיי גדול למארז שלי מכיוון שיש לי מאוורר 120 של TT מתחת לספק.)

תודה רבה לעוזרים :)

נ.ב.

מבחינת תקציב 150-250, אם אפשר פחות מבחינתי בסדר ראיתי שה-AC עולה 125 +- השאלה איך המוצר בהשוואה למחיר.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

עריכה:

סליחה, בטעות שמתי את זה בפורום במקום בקירור, משום מה היה זכור לי ששני הפורומים היו יחד "אוברקלוקינג וקירור"

אשמח אם תוכלו להעביר את הת'ראד למקום הנכון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאר המפרט שלך ?

אם אתה טוען שהקירור של בסדר לך עכשיו..תהיה בטוח שהFREEZER למיניהם יהיו שקטים הרבה יותר..

הFREEZER 7 יספיק..בקצת מעל יש לך את הMUGEN 2 שטוב בכמה וכמה רמות..אבל יותר גדול ומסובך להתקנה..

בחירה שלך.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאר המפרט שלי הוא:

לוח אם: P45 Neo-F

זיכרון: 2GB X 2 800Mhz

ספק: SeaSonic 620Watt

השאלה היא אם הMUGEN2 יוכל להכנס למארז שלי, יש לי מארז Wings RS 100 של TT ..ויש שם מאורר גדול 120 מתחת לספק..

תודה על העזרה :)

נ.ב.

איך הMUGEN2 מבחינת רעש? אותו דבר כמו הFREEZER?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר 120מ"מ שיש לך הוא מובנה בספק..לא חלק מהמארז..

אתה מוזמן למדוד את המארז+- ולעיין במידות של הMUGEN 2 (באתר של SCYTHE)..ככה יהיה לך אינדיצקיה כללית..

והMUGEN 2 שקט יותר מהFREEZER 7..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר 120מ"מ שיש לך הוא מובנה בספק..לא חלק מהמארז..

אתה מוזמן למדוד את המארז+- ולעיין במידות של הMUGEN 2 (באתר של SCYTHE)..ככה יהיה לך אינדיצקיה כללית..

והMUGEN 2 שקט יותר מהFREEZER 7..

לא הוא לא מובנה בספק, קיבלתי מאוורר של TT בתוך המארז מתחת לספק, לא בתחתית הספק אלא מתחתיו ( ??? ? חח)

והבנתי, אני אבדוק פחות או יותר.

תודה רבה על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם מעבד כמו שלך, וקירור הסטוק שלי הביא אותי בלי בעיה ל3.25GHZ.

מבחינת הסטוק זה לא בעיה, מבחינת הרעש תהיה קצת בעיה, כי בטמפ' גבוהה הוא קצת רועש.

ושוב, כמו שעידן אמר, המוגן 2 יתן לך ביצועים מעולים בתמורה למחיר שלו, רק שנראה לי שהמאוור המדובר יעשה קצת בעיות, בכל אופן, תבדוק את זה, אין לך מה להפסיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אחרי שבדקתי קניתי בסוף את ה- Freezer 7 מכיוון שהMUGEN2 היה יותר מדיי גדול

אכן מאוורר שקט במיוחד הרבה יותר שקט מהקירור סטוק, תודה רבה על ההמלצה :)

ועוד דבר, יש בלוח אם שלי (MSI P45 Neo-F) אפשרות שנקראת "RapidBoost - OC Jumper" מישהו מכיר/התעסק? (אם זה לא מתאים לכאן, אפתח אשכול אחר בפורום אוברקלוקינג)

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...