הגדרות מסך - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרות מסך

GEVER1

Recommended Posts

מסך 2770HD

הכתב מטושטש לי משום מה כאילו יש צל איתו... וגם הצבעים של המסך גורמים לי לישון.

אני מתמצא בהגדרות כלליות של מוצרי חשמל אני בעבר טכנאי מחשבים מוסמך..אבל המסך סיפור

ואם אני שם על הרזולוציה הזאתי 1920x1080 אז החדות יותר טובה ,אבל הכל מאוד קטן.

כי המרחק צפייה שלי זה מטר וחצי

אני לא מבין אני שילמתי להם 2080 שקל ואני יכול לשים בשביל לראות חד רק על

רזולוציה 1920x1080 ?!! זה מסך מחשב הרי עם טיונר

אני חייב לשים רק על הרזולוציה הזואתי 1920x1080 ?

האם יש למסך NATIV RATE ?

מה תורם ולמה נועד האופציה 14:9 ?

אם אני שם על הרזולציה הזואתי 1920x1080 ומגדיל את הגודל זום בדפדפן יותר טוב יראו ?

מה לעשות אני לא מרוצה ...אולי לעדכן דרייבר של ממשק המסך עצמו . למה אין באתר שלהם דרייבר של הממשק מסך . יש רק תדרייבר של המסך להתקין על המחשב ויש לי לבחור דגם או אנלוגי או דיגיטלי מה לבחור ?

אופצייה אחרונה אני קניתי זרוע אז אני ישים על הרזולוצייה 1920x1080 ויקריב אליי ? אבל מה אני יעשה בשביל לראות טלויזייה זה יהיה קרוב מידי...

אה ועוד משהו מזה Dynamic Contrast ב MagicBright זה נימצא בממשק מסך בתצוגה

שמתי לב אם אני בחור את זה Dynamic Contrast אז מתבטל לי כל האופציות כיוון מסך בהירות וכדומה.

מזה אומר האןפצייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה הטבעית של המסך היא 1920X1080 והיא האופציה המומלצת ביותר. אם אתה בוחר רזולוציה אחרת, החדות יורדת וסביר להניח שתתחיל לראות מטושטש.

בתור מוסמך אתה כנראה יודע שאין שום משמעות לקצב הרענון במסך ה-LCD, שאתה יכול להגדיל את הפונטים (כדי שתוכל לעבוד ב-1920X1080 מבלי שהכל ייראה קטן מאוד) ושאין צורך להשתמש בדרייבר של המסך אלא רק לחבר אותו ולהתחיל לעבוד.

אני אישית חושב שהציפיות שלך אינן הגיוניות ושכדאי שתחליט אם אתה רוצה מסך מחשב או , השילוב ביניהם לדעתי אינו מוצלח ברוב המקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה מסך מחשב משולב טלויזיהה !!!!!!!

להגדיל את כל הפונטים בהגדרות DPI .?

או להגדיל בדפדפן בלבד ?

מזה אומר

אופצייה אחרונה אני קניתי זרוע אז אני ישים על הרזולוצייה 1920x1080 ויקריב אליי ? אבל מה אני יעשה בשביל לראות טלויזייה זה יהיה קרוב מידי...

אה ועוד משהו מזה Dynamic Contrast ב MagicBright זה נימצא בממשק מסך בתצוגה

שמתי לב אם אני בחור את זה Dynamic Contrast אז מתבטל לי כל האופציות כיוון מסך בהירות וכדומה.

מזה אומר האןפצייה[br]פורסם בתאריך: 11.06.2010 בשעה 17:18:08

אם אפשר לא לכתוב בשבת בגללי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* הגדלת הפונטים בהגדרות DPI או בדפדפן בלבד היא החלטה שלך, ההורים שלי למשל מעדיפים לבצע הגדלה של הפונטים בדפדפן בלבד (שניהם עם משקפיים).

* כפי שאמרתי, מסך משולב הוא שילוב לא מוצלח ועדיף לדעתי לקנות מסך בנפרד וטלוויזיה בנפרד, במיוחד במקרה שלך שבו שילמת כמעט 3000 ש"ח.

* Dynamic Contrast = ניגודיות דינמית. מדובר בשינוי מלאכותי של הגדרת הניגודיות הסטטית של המסך ולא מומלץ להשתמש בכך עקב פגיעה אפשרית באיכות התמונה (לפחות לדעתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות

כרגע זה מחובר עם כבל VGA ל VGA

אם אני יקנה את הכבל הזה בקישור להלן זה ישפר תתמונה ? יש הבדלים באיכות כבלים בין לעיל להלן ?

http://www.samsungparts.com/Products/Parts_and_Accessories/PID-D2404-DVIHDMI6.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איני יודע לענות לך כי לא כל חיבור DVI במחשב יכול להעביר סאונד ורצוי לחכות לתשובות נוספות (אלא אם יש לך כרטיס מסך של ATI מהסדרות החדשות יחסית שמכיל מתאם מיוחד מ-DVI ל- שיכול להעביר סאונד ווידאו יחדיו).

האופציה העדיפה היא חיבור -> במידה ויש לך את החיבור הנ"ל במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...