האיפון החדש מוכרז - WWDC 2010 - עמוד 9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האיפון החדש מוכרז - WWDC 2010

omrij

Recommended Posts

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התלהבו מ super כי הוא מציג תוצאות מהטובות בשוק, קריא בשמש (עד כמה שמסכים כאלו יכולים להיות), ודקיק בטירוף, כל זה בזמן שהוא צורך בערך 20-30% פחות חשמל מכל תצוגה אחרת בשוק (אני נוטה להאמין יותר לכיוון ה 20....)

והורג אותי איך אתה מסוגל לתת קביעה נחרצת כ"כ עפ"י צילום של המסך ברשת :facepalm:

אישית, לפני שאני בכלל הולך לגבש טענה כלשהי בעניין איזה מסך יותר טוב או איך הם אחד ביחס לשני, אני מתכוון לראות אותם בעיניים שלי.

ממליץ לך לעשות את אותו הדבר.

יש לך bias מטורף לדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת צריך לראות אותם ביד

אבל מרושם ראשוני של הסרטונים והתמונות, הם נראים די זהה (ויש לציין מאכזבים באור ישיר)

אמנם לא השתמשו SAMOLED אבל הצליחו ליצור מכשיר שמתחרה במכשירים עם הפאנל הנ"ל

ואפילו הצליחו לבטל את היתרונות שלו בנושא

הפאנל של הסמסונג יותר דק ועדיין האייפון דוחס אותה חומרה במכשיר דק וקטן יותר

הפאנל של צורך פחות חשמל ועדיין זמני הסוללה זהים (פחות או יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ציפיתי להרבה באור ישיר גם ככה, המצב במכשירים אחרים לא שונה בהרבה....

כל עוד זה קריא לפחות, קביל מבחינתי. לפחות המצב באייפון 4 לא יצא כמו באייפאד שלא קריא בגרוש בשמש.

לגבי השימוש במסכים מסוגים שונים והמצב הסופי שהתקבל מבחינת גודל/עובי/זמן סוללה-

קצת קשה להשוות. הגלאקסי S משתמש במסך 4", האייפון ב 3.5 (12% הפרש בגודל בערך)

לגבי החומרה- היא דומה, לא זהה. המעבד המרכזי זהה, אבל המאיץ הגרפי שונה (זה שבסאמסונג חזק בהרבה, ואני מניח שזולל יותר חשמל), כנראה גם הרדיו שונה (רדיו GSM, לא FM כמובן...), מודול ה BT שונה לחלוטין (3.0 בסאמסונג), ויש גם כמה דברים נסתרים יותר, כמו איזה סוג יושב במכשירים ובאיזה תדר הוא רץ בכל אחד. אני מנחש שבשניהם יש LPDDR2, אבל התדר... לא ידוע.

זמן הסוללה הסופי פחות או יותר זהה, ולנוכח כל ההבדלים שלמעלה, זה נראה לי די הגיוני.

אני מפרגן לאפל על ההישג בתכל'ס למרות שהם יצאו מנקודת התחלה של, לכאורה, נחיתות טכנולוגית- אבל הפירגון הזה מסויג.

לפחות עד שיצא לי לראות את המכשיר ביד מול מכשירים אחרים, ולהשוות ראש בראש. עד אז מן הסתם קצת קשה לי לגבש דעה מוצקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התגובה הרשמית של אפל, הצהוב זה איזשהו כימיקל שמשתמשים בו בתהליך הייצור של המסך ונכלא בין 2 שכבות של המסך, אמור להתאדות אחרי כמה ימים של שימוש. נחכה כמה ימים, נראה אם העניין נפתר.

הסיפור של האנטנות הוא באמת בעייתי, ואפל צריכים למצוא דרך לסדר את העניין.

(G)- הייתי שמח לדעת איזה מכשיר יש לך שרואים את ה שלו בשמש, כי בנקסוס שהיה לי לא ראו כלום בשמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפון יצא וכבר טענות....

בעיות קליטה שנוגעים בצד שמאל למטה של המכשיר ואור צהוב משונה שמופיע על המסך בצורה אקראית.

iphone-yellow-screen-2-rm-eng.jpg

סרטון על בעית הקליטה:

http://www.viddler.com/explore/engadget/videos/1594/1.6

לא עבר יום, וכבר המון תלונות על המסך והקליטה.

מה שמשעשע, בהצגה של ה- 4 ע"י סטיב ג'ובס, היו בעיות ברדיו (wi-fi בין היתר), הוא כמובן האשים את המקום בו הוא הציג את ה- ואת הקהל (טען שיש יותר מידי למיטב זכרוני...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטנות של ה WIFI והרדיו כמעט נפגשות בנקודה מסוימת, הבעיה היא שמתי שנוגעים במסגרת המתכת בנקודה המדוברת, זה כביכול מקצר בין שתיהן (לפי ההסברים שעלו ברשת)

צריך לבדוק אם ה WIFI פועל כמו שצריך שנוגעים בנקודה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשירים שברשותי פיקסון12, ג'ט ואומניה 2, לכולם יש את אותו מסך.

בשמש חזקה רואים מספיק כדי לדעת איפה ללחוץ.

חלילה אני לא בא להשוות לגרסת ה-S שבשמש היא עדיפה אך בקישור השוואה שOMRIJ צירף

ציפיתי ליותר ולהבדל משמעותי.

ברצוני להמחיש 2 מצבים של בהירות OFF\ON

אצלי זה על רמה 4, כשיוצאים לאור שמש ושמים על OFF, רואים טוב יותר ממצב AUTO שמוריד את הבהירות.

הסוללה לא מושפעת באופן מורגש מהמצבים השונים.

pix12.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא טען שיש הרבה משתמשים על ה WIFI של האירוע שהוא היה אמור להשתמש בו

בכל אופן התלונות על הרדיו לא על ה WIFI

נראה לי שאני מוותר על ה 4

ומכוון על GS

בד"כ הרדיו במכשירים הללו הוא הרכיב שמכיל בתוכו את כל ההתקנים של התקשורת האלחוטית.

הסיפור הולך ונהיה יותר משעשע מרגע לרגע, התגובה של אפל: הלקוחות מחזיקים את המכשיר לא נכון :silly:

http://www.engadget.com/2010/06/24/apple-responds-over-iphone-4-reception-issues-youre-holding-th/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:facepalm:

יש קצת ירידת קליטה בכל טלפון שמחזיקים אותו ליד האנטנה, נגיד, באר 1 או 2 שהולכים, במקרים של מכשירים עם 7 בארים יש מצב שגם 3, אבל ממלא לאפס?

ואם אומרים לכל העולם "שימו את המכשירים שלכם בקייסים", אז למה העבודה על העיצוב בכלל? :nixweiss:

זה שיש בעיות במכשיר חדש זה דבר צפוי וקביל לחלוטין.

התגובה הזו לאדם שמציג בפניהם את הבעיה.... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...