האיפון החדש מוכרז - WWDC 2010 - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האיפון החדש מוכרז - WWDC 2010

omrij

Recommended Posts

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה ציפית שהם יגידו?

בכל מקרה,

לא ברור עדיין אם מדובר בתהליך ייצור סטנדרטי של ips (כמו במיילסטון למשל) או בייצור מיוחד כמו שהזכרתי קודם

(שכמובן יתן יתרונות כמו צריכת חשמל נמוכה וצפיה טובה יותר בשמש)

אין ספק שהamoled צורך פחות חשמל, ועדיין זמני הסוללה (המוצהרים) של האייפון החדש לא רעים

צריך לחכות לסקירה מקצועית של המסכים

כמו פה:

http://www.displaymate.com/Nexus_Droid_ShootOut.htm

אגב, בביקורת הזאת הips של המיילסטון "חבט" בamoled של הנקסוס

"חבט" זה במקור מפה:

http://www.pcworld.com/article/198402/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ההבדל בין חוות דעת סובייקטיבית לבין ביקורת אובייקטיבית (כזאת שכוללת מכשירי מדידה ולא דיעה)

יש הרבה אנשים שיגידו שמסך הtn שלהם נראה מצויין, הצבעים מדהימים וכו'

גם הם כנראה לא ישתכנעו כשהם יראו תוצאות שיגידו אחרת...

בכל מקרה, זאת היתה סתם דוגמה, לסמסונג יש כבר טובה יותר כך שamoled "רגיל" הוא כבר לא ממש פקטור

(מכיוון שהוא מדהים indoor וחסר תועלת outdoor)

ומצד שני אנחנו לא יודעים עדיין כמעט כלום על המסך של הדגם החדש של האייפון, אז חוץ מלדבר הרבה באוויר, אנחנו לא באמת יכולים לעשות משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ההבדל בין חוות דעת סובייקטיבית לבין ביקורת אובייקטיבית (כזאת שכוללת מכשירי מדידה ולא דיעה)

באופן אישי אני תמיד מעדיף דעות של אנשים (במיוחד כאלה שאומרים שיש להם גם את X וגם את Y והם מעדיפים את X/Y) על פני גרפים משעממים שלא אומרים כלום ולא מעניינים אף אחד חוץ מחנונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן אישי אני תמיד מעדיף דעות של אנשים (במיוחד כאלה שאומרים שיש להם גם את X וגם את Y והם מעדיפים את X/Y) על פני גרפים משעממים שלא אומרים כלום ולא מעניינים אף אחד חוץ מחנונים.

ואם אני אחפש בגוגל עכשיו ואמצא עוד שני אנשים שיש גם להם את שני המכשירים אבל הם יגידו שהמסך של המיילסטון טוב יותר

מה תעשה אז?

בכל מקרה, גם אותי לא ממש מעניינים הגרפים,

זה היה כתגובה לכך שטענו שמסך ips לא יכול להציג צבעים כמו של amoled

המסך והצבעים נראים הרבה יותר ריאליסטים מכל מסך אחר.

למשל בפיקסון12 כשאני מתמקד על אובייקט מסויים, נניח במקרה זה פרח, וכשאני מסיט מבט לעבר הפרח

עצמו ומשווה בינם זה נראה כאילו המסך זה בסך הכל זכוכית שמשקפת את המציאות כמו שהיא.

אז לamoled אולי יש צבעים יפים, אבל הצבעים הריאליסטיים נמצאים דווקא בips

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני אחפש בגוגל עכשיו ואמצא עוד שני אנשים שיש גם להם את שני המכשירים אבל הם יגידו שהמסך של המיילסטון טוב יותר

מה תעשה אז?

סטטיסטיקה.

אם על מוצר מסויים יש 900 תגובות חיוביות ו-9 תגובות שליליות, כנראה שה-9 הן של אנשים טיפשים/בעלי אינטרסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אין לי זמן לעשות סטטיסטיקות :P

אבל הנה השוואה בין הincredible (מסך amoled) למיילסטון בלי יותר מדי נתונים טכניים

http://www.anandtech.com/show/3764/two-omap-3430-phones-nokia-n900-and-motorola-droid/18

Bayer-vs-PenTile_575px.jpg

For me, not being able to see the pattern or an offset screen door effect makes the Droid or N900 displays the better choice.

3430-9222_575px.jpg

Side by side, the Motorola Droid and display on the Incredible seemed just as bright, with the Incredible just edging out the Motorola Droid. Having played with two displays, it appears like the displays are very oversaturated - perhaps at the expense of being accurate. Take a look at the yellows and oranges in the AnandTech webpage - it's easy to see that they're more saturated.

הצבעים בamoled יפים, אבל מעוותים קצת

מצד שני השחורים שלו בהחלט יותר טובים

בכל מקרה, זה כבר מזמן לא נושא הת'רד כי אנחנו לא יודעים כלום על המסך של האייפון

הוא יכול להיות הרבה יותר גרוע או יותר טוב מהמיילסטון

בכל מקרה, אם הוא היה samoled הייתי יותר שמח (אבל לא זה מה שיגרום לי לפסול מכשיר סלולרי)

זה היה די ברור שהוא לא יקבל מסך כזה כרגע, בקושי מצליחה לספק את הכמות העולמית כרגע

הם מייצרים כ20 מליון מסכים כאלה בשנה, לבדם יצטרכו יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטטיסטיקה.

אם על מוצר מסויים יש 900 תגובות חיוביות ו-9 תגובות שליליות, כנראה שה-9 הן של אנשים טיפשים/בעלי אינטרסים.

אם 900 ישראלים יגידו שנגן סיני ב-100 ש"ח בסופר זה מוצר מדהים ו-9 אנשים אחרים יגידו שזה זבל מוחלט ועדיף להוסיף עוד קצת על מנת לרכוש נגן של או iriver גם הם טיפשים/בעלי אינטרסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם 900 בחורות יגידו שהמונדיאל משעמם ו-9 גברים יגידו שהוא מדהים? מה זה אומר?

לידיעתך, סטטיסטיקה עושים על קהל יעד מגוון (גם אם רק ע"י נציגים מכל סוג של קהל) ולא על קהל יעד אחד ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...